Dažnai dalinatės asmenukėmis iš sporto salės? Psichologai jums turi naujienų

Komentarai Prisijungti

Viršuje:   Seniausi | Naujausi

vanduo4 2020-06-04 21:42
Na ir kuo blogai yra narcizas? O ar psichologai vertino kiek tie asmenukių skelbėjai uždirba iš savo profilio? Tuo labiau jeigu tai daro reguliariai ir tikslingai? Kiek žmonių jie įkvepia sveikam, oi suklydau - narcistiniam, gyvenimo būdui? Manau geriau jau būti kažkuo nei niekuo.
SaMaras 2020-06-04 21:52
http://www.technologijos.lt/n/mokslas/z ... o-klausimo „Tačiau ilgainiui paaiškėjo, kad narcizo tereikia paklausti, ar jis yra narcizas. Mat šie žmonės dažniausiai yra linkę su pasididžiavimu prisipažinti, kad jie yra narcizai.“
Berserkas 2020-06-05 00:06
Ar tu narcizas?
vanduo4 2020-06-05 19:54
Ne. Aš apskritai nededu savo selfiu, nebent būna kokia išvyka ar šiaip veiksmas tai įkeli ką nors. Kam apskritai kelti klausimą kas yra narcizas, o kas ne? Kokia to prasmė? Pvz.: http://www.zizas.lt - Romualdas Mačiulis - jie kartu turi facebook puslapį ir aktyviai reiškiasi. Ar jie narcizai? Jie pateikia labai daug naudingos, pozityvios, motyvuojančios informacijos. Ar tai blogai ar gerai? - Arba šanchajaus vierchas. Na kam patinka netradicinis elgesys, gal tai irgi gerai?
mindaugas.vaitiekūnas 2020-06-05 22:46
Nesuprantu kodėl tai buvo susieta tik su sporto salėm. O kur papūstos lupytės? Ir kodėl apskritai foto, pridėkime ir pripažinimo troškimą rašant straipsnius ar mokslinių tyrimų išvadas. Kaip kad šias išvadas Dar galima komentarų skiltį įtraukti - juk "diskusinė pergalė" prieš oponentą nemažiau svarbu. Ech kokios gražios mes gėlytės Arba tai tiesiog mūsų genetinė prigimtis - siekis dominuoti vienoje ar kitoje sferoje. Kas iš principo reiškia progreso varikliukas
vytautas50 2020-06-06 12:01
Šiaip bent iš mano pusės neegzistuoja internete jokia mano atvaizdo nuotrauka. Jei kada ir buvo tai viskas panaikinta. Be to pagal duomenų apsaugos įstatymą niekas kitas taip pat negali talpinti mano atvaizdo be mano sutikimo.