Sąmokslo teorijų gerbėjai teigia radę „vakcinos čipo schemą“: inžinierius akimirksniu viską paaiškino, kaip yra iš tiesų (12)

2021-01-08

Sąmokslo teorijų pasaulis 2020 metais įgijo begalę naujų gyventojų ir naujų žavingų istorijų, kurių kai kurios kelia siaubą, o kai kurios – juoką. Viena iš tokių teorijų yra susijusi su vakcinomis, Billu Gatesu ir 5G, rašo svetainė IFLScience.

Trumpai tariant, tos sąmokslo teorijos idėja yra ta, kad filantropas ir milijardierius B.Gatesas į visas vakcinas nori įtaisyti po „čipą“, kad galėtų sekti ir per 5G tinklus valdyti visus paskiepytus žmones (arba juos numarinti ir tokiu būdu sumažinti pasaulio populiaciją).

Panašu, kad iš Italijos kilę sąmokslo teoretikai sugebėjo šią teoriją sustiprinti dar vienu labai svarbiu „faktu“: jie aptiko į vakcinas pridedamo „čipo“ elektros grandinės schemą. Nuotrauka, pažymėta „COVID-19 5G CHIP DIAGRAM: CONFIDENTIAL“, aktyviai cirkuliuoja socialiniame tinkle „Twitter“ ir, atrodo, sugeba įtikinti žmones, kad buvo atrastas slapto sąmokslo įrodymas.

Here in Italy people started to share this figure claiming that this is the diagram of the 5G chip that has been inserted in the covid vaccine.

In reality it is the electric circuit of a guitar pedal and I believe that putting it in the covid vaccine has been an excellent idea💡 pic.twitter.com/qXKnv7VVly

— Mario Fusco 🇪🇺 (@mariofusco) December 28, 2020
 

 

Bet šio „įrodymo“ paneigimą taip pat per „Twitter“ išplatino „Redhat“ programinės įrangos inžinierius Mario Fusco. Jis išaiškino, kad tai nėra kažkoks biologinis implantas – tai yra gitaros pedalo elektros grandinės schema.

Kol kas tiksliai nėra žinoma, kuo sąmokslo teorijų gerbėjams užkliuvo būtent ta grandinė, bet veikiausiai kaltas tas schemos fragmentas, kur užrašyta „5G Freq“. Ir nuotraukos platinimui visai netrukdė tokie užrašai, kaip „Bass“, „Treble“ ar netgi išdavikiškasis „Footswitch“. Žmonės, kurie yra bent kiek pažįstami su elektronika, šioje schemoje labai greitai atpažintų klasikinius diodus ir daugybę kitų ženklų, rodančių, kad tai yra ne kažkokia grėsmė pasaulio populiacijai, o garsų iškraipymo šaltinis.

 
 

Jeigu labai konkrečiai – kalba eina apie gitaros pedalą „Boss MT-2 Metal Zone“, vieną populiariausių pasaulyje garso iškraipymo pedalą. Maža to, kalba eina tikrai ne apie kosminio amžiaus nanotechnologinę grandinę, kuri galėtų į kraujotaką patekti per švirkštą, o apie daiktą, kuris gaminamas nuo 1967 metų.

Aut. teisės: 15min.lt

(67)
(10)
(57)

Komentarai (12)