Per "eBay" galima įsigyti įrangos iš "Intel" gamyklų (0)

2012-07-12

Aukcione "eBay" galima rasti neregėtą kiekį naudingų (o kartais ir nelabai) pasiūlymų, tarp kurių kartais sutinkami gana neįprasti daiktai. Retais kokių nors populiarių įrenginių prototipais ar negyvomis musėmis šiandien visuomenės jau tikrai nenustebinsi, tačiau vienas iš vokiečių pardavėjų aukcione patalpino gana įdomų daiktą, kurio nepaminėti mūsų naujienose tikrai negalėjome.

Įrenginys, kuris matomas nuotraukose, turi gana ilgą pavadinimą "Intel Confidential CPU Development CF64BJF010 350-0919 305-0980A", ir kaip nesunku atspėti, jis naudojamas tam tikrame mikroprocesorių gamybos etape. Įrenginys yra dalis testinės struktūros MEMS (Micro Electro-Mechanical System), kuri naudojama tinkamų naudoti mikroprocesorių kristalų atrankai. Tikėtina, jog patikrai naudojami jau „supjaustyti“ kristalai. Pats pardavėjas nepateikia jokios informacijos, taigi sunku nuspręsti, kokiems konkrečiai procesoriams testuoti buvo naudojama ši įranga.

Verslusis vokietis už šį nestandartinį daiktą ketina gauti ne mažiau kaip $1000. Aišku, būsimam savininkui, jei toks atsiras, naujasis pirkinys vargu ar pravers buityje, nebent jis yra aršus "Intel" produkcijos gerbėjas ir turi potraukį kolekcionuoti neįprastus daiktus. Kol kas norinčių įsigyti "Intel" procesorių gamybos įrangos dalelę neatsirado.

Aut. teisės: Faceit.lt

(0)
(0)
(0)

Komentarai (0)

Susijusios žymos: