Visai nejuokinga! Liepsnomis besispjaudantis raketinis dviratis (Video) (0)

2013-06-13

Šitas vyrukas "Technologijos.lt" naujienų eteryje matytas ne kartą. Kolinas Furzas (Colin Furze) yra ne šiaip savadarbių transporto priemonių maniakas – jis dar ir ne vieno pasaulio rekordo autorius. Naujausias šio nutrūktgalvio driokstelėjimas – su ugnimi: liepsnomis besispjaudantis raketinis dviratis.

Pamenate, tas pats K. Furzas iš Linkonšyro (Jungtinė Karalystė) prieš keletą mėnesių tėvystės proga kvailiojo su savadarbiu 85 km/val. greitį pasiekiančiu vaikišku vežimėliu. O prieš tai nenuorama nustebino pasaulį, sukonstruodamas ir pasivažinėdamas ilgiausiu pasaulyje mopedu, paskui - motociklu.

Atėjo laikas kilti, kaip sakoma, aukščiau. O kad aukščiau kiltum, reikalinga raketinė transporto priemonė. Tik šįkart K. Furzas pirmyn žengė atlikdamas žingsnį atgal... Kaip tai įmanoma? Na, pirma buvo mopedas, paskui motociklas, o dabar – dviratis.

Užtat koks! Na ir kas, kad jo savininkė – senyva moteriškė? Dabar, kai šis parūdijęs rosinantas pabalnotas liepsnomis alsuojančia reaktyvinių tūtų sistema, ant jo kojos užkelti neišdrįs joks sveiko proto žmogus. Tiesa, ši sąlyga K. Furzui negalioja.

O kaip kitaip vertinti beprotį, kuris griaudėjančiu suklypusiu trantu išspaudžia 80 km/val. greitį? Kaip turėsite progos įsitikinti peržiūrėdami vaizdo siužetą, net padangos prakiūra... Ką ten padangos – žvilgtelėkite, kaip žioruoja iki raudonumo įkaitusios "raketinės" tūtos!
Tačiau K. Furzas dievagojasi, kad toks greitis – toli gražu ne riba. Uždėk senukui normalesnius riedmenis – dar ne taip užbaubtų.

Vienareikšmiškai ir primygtinai rekomenduotina nieko panašaus, kas demonstruojama šiuose kadruose, nebandyti ir apie tai net nesvajoti. Nes svajonės, kaip sakoma ir dainuojama, pildosi. O taip galima ir rimčiau prisisvajoti...


Aut. teisės: www.technologijos.lt

(4)
(0)
(1)

Komentarai (0)