Technologijų milžinė „Microsoft“ turi naują vadovą (0)

2014-02-05

Kaip ir buvo prognozuota praėjusią savaitę, Satya Nadella tapo naujuoju technologijų bendrovės „Microsoft“ vadovu ir pakeitė Steve'ą Ballmerį, antradienį išplatintame pranešime oficialiai pranešė bendrovė.

Ilgą laiką buvęs vienu iš „Microsoft“ vadovų S.Nadella taps tik trečiuoju „Microsoft“ vadovu bendrovės istorijoje. Iki šiol jais buvo S.Ballmeris ir bendrovės įkūrėjas Billas Gatesas.

S.Ballmeris dar rugpjūtį pranešė apie tai, jog greitu metu trauksis iš bendrovės vadovo pareigų. B.Gatesas, kuris anksčiau buvo bendrovės valdybos pirmininku, taps „Microsoft“ patarėju.

„Dirbęs su S.Nadella dvidešimt metų žinau, kad jis šiuo metu yra tinkamas lyderis“, - cituojamas S.Ballmeris bendrovės siųstame pranešime.

Buvo kalbų, kad „Microsoft“ gali paskirti kandidatų iš išorės, tačiau vis dėlto pasirinko žmogų iš vidaus. S. Nadello kandidatūrą taip pat palaikė ir Billas Gatesas.

Per daugiau nei dvidešimtmetį darbo „Microsoft“ S. Nadella užėmė daug vadovaujančių pozicijų. Paskutiniu metu jis buvo atsakingas už bendrovės verslo ir debesų kompiuterijos padalinio veiklą.

Po pranešimų apie pokyčius vadovybėje „Microsoft“ akcijų vertė pakilo procentu.

Aut. teisės: 15min.lt

(3)
(0)
(0)

Komentarai (0)