Kitoks požiūris į S. Jobsą: darbuotojai daugiau niekada jam nedirbtų (Video) (0)

2014-07-17

Ne paslaptis, kad Steve’o Jobso reputacija „Apple“ yra prieštaringa. Beveik nėra žmonių, kurie geriau žinojo, koks buvo Steve’as Jobsas, nei vienas „Apple“ įkūrėjų Steve’as Wozniakas. Duodamas interviu „Milwaukee Business Joural“ S.Wozniakas aptarė abi S.Jobso puses – protingo verslininko ir reiklaus vadovo.

„S.Jobsas labai keitėsi per tą laiko tarpą, kai jį pažinojau“, – sako S. Wozniakas. Pasak jo, S.Jobsas labiausiai pasikeitė tada, kai įkūrė „Apple“ – tuomet jis tapo tuo žmogumi, kuris norėjo savo gyvenime atrasti formulę ir norėjo būti svarbus.

S.Wozniakas bėgant metams stebėjo S.Jobso evoliuciją ir mokėsi, kaip valdyti verslą, kaip save pristatyti publikai ir kaip inžinierių sukurtą kompiuterinę įrangą paversti rinkos produktais. Nekyla klausimų apie S.Jobso įkvėpimą, tačiau dėl to kentėjo jo santykiai su darbuotojais.

„Beveik visi iš mano geriausių „Apple“ dirbančių draugų, kūrybingiausių žmonių, kurie dirbo su „Macintosh“, sako, kad niekada daugiau nebedirbtų S.Jobsui, – pasakoja S.Wozniakas. – Darbas S.Jobsui iš tiesų buvo toks blogas.“

Tiesa, pasak S.Wozniako, nepaisant šiurkštumo, S.Jobsas gerbė savo darbuotojus. Jeigu inžinieriai tikėjo savo idėja, jie turėjo už ją kovoti, o tie, kurie nepasiduodavo spaudimui, buvo vertinami.

Aut. teisės: 15min.lt

(3)
(6)
(-3)

Komentarai (0)

Susijusios žymos: