Google Glass mirė, tegyvuoja Sony SmartEyeglass! (Video) (4)

2015-02-19

Kompanija Sony planuoja jau kovo 10 d. išleisti kūrėjams skirtus išmaniuosius akinius SmartEyeglass.

Jie bus prieinami keliose Europos šalyse, taip Japonijoje ir JAV, kiek vėliau – Vokietijoje ir D. Britanijoje. Už akinius teks sumokėti apie 735 eurus.

Sony išmanieji akiniai veikia kartu su Android išmaniaisiais telefonais. Jie gali rodyti pranešimus, tekstus, vaizdus lygiai taip pat, kaip ir Google Glass. Sony akiniai sveria 77 gramus, jie turi akselerometrą, giroskopą, kompasą, apšvietimo daviklį, 3 megapikselių kamerą ir mikrofoną.

Gamintojo teigimu, baterijos užteks iki 150 minučių, jei bus filmuojama su akiniuose esančia kamera. Komplektacijoje bus nuotolinio valdymo pultelis, kuriame įmontuotos kolonėlės, sensorinis valdymas ir pagrindinio įrenginio akumuliatorius.

Sony akinių savininkai galės pasinaudoti kūrėjams skirtu instrumentų rinkiniu (SDK), kuris leis kurti su SmartEyeglass suderinamas programėles.

Priminsime, kad išmaniųjų akinių pionierė – kompanija Google – jau spėjo nutraukti Google Glass projekto plėtrą: anot kompanijos atstovų, jie susidūrė su tam tikrais sunkumais, todėl viskas bus pradėta kurti iš naujo.

Ekspertų teigimu, Sony bandys įšokti į gana perspektyvios rinkos – dėvimos elektronikos įrenginių – „traukinį“. Pastarosios apimtis, jei tikėti analitikų vertinimais, po 3-4 metų pasieks 112 mln. vienetų. Japonų kompanijai tai yra šansas padidinti savo pajamas ir pelną, kuris traukiasi po nesėkmės išsikovoti vietą išmaniųjų telefonų ir planšečių rinkose.

Aut. teisės: Faceit.lt

(11)
(9)
(2)

Komentarai (4)