Įspūdinga galia ypač ploname korpuse: „Origin PC EVO15-S“ - vienas iš mobiliausių nešiojamų žaidimų kompiuterių pasaulyje (video) ()

2016-10-28

Kompanija „Origin PC“ nusprendė įrodyti, kad galima gauti aukštą spartą net gana ploname korpuse, pristatydama atnaujintą žaidimų nešiojamąjį kompiuterį EVO15-S, kuris yra gerokai plonesnis ir lengvesnis nei jo pirmtakas.

Jo storis tik 17,5 mm, o svoris - 1,7 kg, o tai yra vienas iš geriausių rezultatų tarp konkurentų. Šis kompiuteris gali pasigirti turintis daug jungčių ir aukščiausios klasės specifikacijas.

Atnaujintame EVO15-S įdiegtas 15,6 colių Full HD raiškos IPS ekranas su  nuo atspindžių saugančia danga, keturių branduolių „Intel Core i7“ šeštosios kartos procesorius, „NVIDIA GTX 1060“ grafikos plokštė su 6 GB GDDR5 vaizdo atminties, 16 GB DDR4 operatyviosios 2400 MHz dažnio atminties, 256 GB sisteminis SSD kaupiklis, kuris yra prijungtas per PCIe M.2 ir 2 TB talpos kietasis diskas. Gamintojas teigia, kad šis nešiojamas yra visiškai pasirengęs dirbti su virtualia realybe.

Plonas korpusas gamintojui nesutrukdė į nešiojamą kompiuterį įdiegti visas būtinas jungtis: tris USB 3.0 bei po vieną USB 2.0, USB Type-C, pilno dydžio HDMI, atminties kortelės lizdą, Ethernet, ausinių lizdą ir jungtį mikrofonui.

Gamintojas siūlo daugybę dizaino variantų ir galimybę ant korpuso lazeriniu išgraviruoti norimą elementą ar patalpinti bet kokį paveikslėlį.

Už aukštą „Origin PC EVO15-S“ našumą kompaktiškame korpuse turėsite sumokėti bent 2083 JAV dolerius.

„Origin PC EVO15-S“ nešiojamo žaidimų kompiuterio apžvalga

Aut. teisės: TOPCOM

(8)
(0)
(8)

Komentarai ()