Reddit vartotojų TOP 10 tinklapių, kurie yra beveik nežinomi, bet „nurauna stogą“ ()

2017-02-22

Viena iš geriausių interneto savybių yra ta, kad jame galima praleisti visą dieną, rasti įdomios informacijos ar veiklos. Ir tokios nematytos informacijos, žinių ar tinklalapių galima rasti kasdien. Laimei, Reddit vartotojai nusprendė kitų vartotojų dieną internete padaryti dar laimingesnę. Jie parengė tinklalapių sąrašą, kuriame galima praleisti daugiausiai laiko, bet tuo pačiu jie – fantastiški, rašo indy100.com.

Štai keletas pavyzdžių:

1. https://www.gifgif.io/

Ši svetainė leidžia bet kokią YouTube nuorodą paversti į Gif, be vandenženklio.

2. http://www.hemingwayapp.com/

Ar kada nors susimąstėte, kokio amžiaus žmonėms labiausiai tinka jūsų rašiniai, pavyzdžiui, „Dailymail“ ar „Financial Times“? Taigi, ši svetainė jums tai pasakys. Be to, „Hemmingway App“ leidžia įdėti savo tekstą ir suranda visas padarytas klaidas. Tačiau pats didžiausias jos privalumas – kad ji apskaičiuos rašomo teksto tinkamumą konkrečiai amžiaus grupei. Gali atrodyti, kad ši svetainė sukels priklausomybę, bet taip iš tiesų ir gali būti.

3. https://www.edx.org/

Jei jūs norite sužinoti, kur mokoma kažkas naujo, edX sąraše galima rasti pačius įvairius kursus, kurie mokomi kolegijose ir universitetuose visame pasaulyje. Daugelis kursų yra nemokami ir jie visi yra internete.

4. http://www.howmanypeopleareinspacerightnow.com/

Yra nemažai sukurtų ir skambančių beprasmiškai tinklalapių, bet sukeliančių priklausomybę. Vienas iš tokių – pateikiantis informaciją apie šiuo metu kosmose esančius žmones, jų pareigybes ir dienų skaičių, kiek jie ten yra.

5. https://privnote.com/

„Private Note“ leis parašyti ir nusiųsti kažkam žinutę, kuri vos po perskaitymo, išnyks akyse. Iš dalies tai dar patogu ir dėl to, kad galima kažkam parašyti pastabą ar pasidalinti kritika, be pavojaus, kad kas nors galės išsaugoti, susekti ar įrodyti.

6. https://www.duolingo.com/

Šioje svetainėje galima nemokamai mokytis užsienio kalbų. Ir galima pasirinkti net iš 22 kalbų. Pamokos apima kalbėjimo, skaitymo ir klausymo pratimus.

7. http://www.supercook.com/#/recipes

Žinote tą jausmą, kai atidarius šaldytuvą ten randate tik pusiau suvalgytą sumuštinį, beveik pasibaigusio galiojimo jogurto indelį ir pustuštį pieno pakelį? O tada sukate galvą, kaip nuraminti tuščią skrandį, bet tingite eiti į parduotuvę, todėl badaujate? Taigi, ši geniali svetainė leis suvesti duomenis su turimais produktais ir pasiūlys keli receptus, pagal kuriuos vos iš kelių ingridientų galėsite kažką pasiruošti valgomo.

8. https://gethuman.com/

Greita, paprasta klientų aptarnavimo paslaugų pagalba. Laukimas iki pokalbio su specialistu ir klausymas erzinančios melodijos, tikrai pažįstamas ir siutinantis reikalas. Ši svetainė padės greitai surasti bet kurios kompanijos aptarnaujantį telefonu konsultantą ir nukreips tiesiai į jį, kad padėtų išspręsti bet kokią problemą.

9. http://downforeveryoneorjustme.com/

Ši svetainė leidžia patikrinti, ar tinklalapis, kuris jums „užlūžo“ yra visiems užstrigęs, ar tik jums vienam.

10. http://findtheinvisiblecow.com/

Tai yra tiesiog žaidimas, tačiau jį išbandė didelė dalis Reddit vartotojų. Jums tiesiog reikia su žymekliu surasti karvę pagal jos skleidžiamą garsą. Įspėjimas: prie šio žaidimo lengvai įprantama.

Aut. teisės: TV3

(78)
(17)
(61)

Komentarai ()