UMIDIGI sukūrė berėmį išmanųjį telefoną „Crystal“ ir jį pardavinės už juokingą kainą ()

2017-05-18

„Berėmis“ išmaniųjų telefonų dizainas yra pagrindinė šių metų tendencija. Po dar 2014 metais išleisto „Sharp Aquos Crystal“, savo „unikalų“ išmanųjį telefoną „Mi Mix“ pernai pristatė „Xiaomi“, o šiemet beveik visos stambiausios Kinijos kompanijos pradėjo kurti panašius prietaisus.

Nuo jų neatsilieka ir vadinamieji trečiojo ešelono gamintojai.

Vienas iš pastarųjų, kinų Bendrovė UMIDIGI pradeda pardavinėti išmanųjį telefoną „Crystal“, kuris paneigia nuomonę, kad berėmis išmanusis telefonas privalo kainuoti daug.

Šiuo metu UMIDIGI Kinijoje paskelbė akciją, kurios metu naujieną galite užsisakyti vos už $ 99 dolerius.

Dera pastebėti, jog šis gamintojas nėra priskiriamas prie turinčių itin gerą reputaciją, todėl išmanusis gali pateikti nemalonių siurprizų, bet už tokią kainą tai turbūt ir neturėtų stebinti.

Apskritai, jei jau nuspręsite rinktis trečiojo ešelono gamintojo produktą, būtinai peržiūrėkite keletą nešališkų prietaiso apžvalgų.

Už minėtą kainą bus parduota 20 tūkstančių „Crystal“ vienetų. Norint sudalyvauti akcijoje pakanka gamintojo svetainėje įvesti savo elektroninio pašto adresą, į kurį, be abejo, vėliau gausite daugybę viliojančių kinų pasiūlymų.

Tikėtina, kad tokias akcijas vėliau organizuos ir kiniškos parduotuvės, tokios kaip Gearbest, bet kol kas ši akcija prieinama tik gamintojo puslapyje.

Išmanusis telefonas bus prieinamas trijų versijų: „Crystal“, „Crystal Pro“ ir „Crystal Plus“. Pirmieji du modeliai gaus 4GB RAM ir 64 GB vidinės atminties. Skirsis jų korpusas (vienas turės metalinį, antrasis – „Lumia“), taip pat pagrindinė kamera, kuri Pro modelio atveju bus dviguba.

Taip pat žinoma, kad modelis „Crystal Plus“ gali gauti procesorių „Snapdragon 835“, 6 GB RAM ir 128 GB flash kaupiklį, taip pat dvigubą pagrindinę kamerą. Galutinės Plus versijos charakteristikos, kaip ir korpuso spalva, priklausys nuo vartotojų balsavimo, kuris šiuo metu vyksta bendrovės interneto tinklalapyje, rezultatų.

„UMIDIGI Crystal“ pardavimai bus pradėti birželio 15 d.

Aut. teisės: TOPCOM

(29)
(5)
(24)

Komentarai ()