Įsileisti ar užtrenkti duris: kaip elgtųsi Rusija, jei NATO plėtra sustotų?

Komentarai Prisijungti

Viršuje:   Seniausi | Naujausi

vanduo4 2017-05-30 17:34
- NATO plėtra virs Pasauline sąjunga arba Rusija pasiūlys alternatyvą. - Beje, dabartinė Rusijos alternatyva - tai diktatūra, o NATO - Demokratija. - Mano žiniomis, tai rytai integruojasi į Demokratiją, o ne atvirkščiai. Progreso plėtros sustojimas neįmanomas.
Westside7 2017-05-30 19:50
NATO plėtros nė nebūtų buvę jei ne kremliaus avantiūros.Bet pati rusija vargu ar kada nors bedominuos ir ar gebės sukurti tvarią struktūrą.Kinija su šia stipriai abejotinos reputacijos šalimi tikra nerizikuos,nes tai primiausia jai nėra naudinga,tad ilguoju laikotarpiu nekažin ir kokios perspektyvos.Ištekliai nepaisant vaidinimo,kad yra stipri ir turtinga šalis vis labiau senka,sankcijos galioja ir tikėtina galios dar ilgai,rezervas tirpsta,šalis faktiškai kaip skurdo,taip ir skursta ir kuo toliau tuo viskas eis tik žemyn. Daugelis šalių išties supranta,kad tokie valdymo modeliai link gerovės neveda,bet čia jau kita tema.Didelė problema yra su Vengrija šiandien,kur vietinia rus statytiniai šuoliais grežia šalį atgal,o apie kitas posovetines nė nekalbu.O dar turkija pradėjo š malti su vietiniu vadu,siekiančiu tapti sultonu. na,per daug plačiai jau užsimojau..
kiesza 2017-05-30 20:18
Įdomu kas būtų jai Rusija susitartų su NATO ir ES, persiorientuotų iš konfrontacijos ir ginklų gamybos į verslą. Ar patemtų ES dotuodama infrastruktūrą Rusijoje ?
lindemann 2017-05-30 23:53
Rusija yra nelinkųsi tartis nei su EU, nei su JAV, nei su NATO, dėl konfrontacijos mažinimo. Tiesiog jiems atrodo, jog čia visi priešai ir neįtikinsi jų kitaip. Kažkoks žmonių prabudimas ar valdžios pasikeitimas nebent išgelbėtų juos, bet kitas klausimas, ar jie nori būti gelbėjami vakarietiškais metodais Šalis aukoja ekonomiką, kad klestėtų dabartinis rėžimas ir didžiajai daliai (skurdžiajai daliai) rusų tai patinka. O turtingieji laiko savo aktyvus vakaruose. Ir neaišku, kiek ilgai Kiniečiai bus Rossyjos užtarėjai, kadangi geras pavyzdys buvo Š. Korėja- "amžina" Kinijos sąjungininkė. Tarp JAV ir kinų įvyko slaptas susitarimas ir Š. Korėja nebeturi užtarėjų (išskyrus Rossyja).
Arns 2017-05-31 07:46
Sakai taip, nes matei antraštę? Kol kas nei veiksmų nei retorikos atžvilgiu iš Kinijos pusės niekas nepakito. Ji sako tą patį ką ir Rusija, kad karas nėra išeitis, reikia kalbėtis. Ji niekada ir nesakė kitaip. Apie jos "grasinimus" pareiškė amerikiečių spauda ir tai pasigavo likęs pasaulis antraščių pavidalų.
Westside7 2017-06-01 00:34
O tai,kad Kinija sustabdė anglies importą iš Š,Korėjos (pagrindinės eksporto prekės) irgi buvo tik ne taip suprasta antraštė?
Sonnerie 2017-06-01 20:48
Su vengrija problema del to, nes sugeba pasigincyti su ES? Jei tyliai darytu viska ko liepiama (pvz isileisti dar berasciu pabegeliu) tada nebutu problemos, taip? Ir dar cia destai apie demokratija..
SaMaras 2017-06-01 21:38
turime pasaulinę JTO, tik iš pasaulinio reikalo išeina šnipštas, nes anksčiau ar vėliau, kažkas pasipyksta tarpusavyje, ir iš idėjos geras „organas“ lieka neveiksnus.
Westside7 2017-06-03 15:00
Būtent taip supranti? tai primena vatgalvišką poziciją kai užuot sprendes problemas,ieškai ką apkaltinti.jau 2015 Vengrijos piliečiai prieš prorusiškajį jų vadova kėlė demonstracijas.Deja niekas nepasikeitė.Bet užtat atsirado galimybė dar labiau nugrežt šalį nuo ES,tai pabėgėlių politika.Ir tai veikia,Juk tai populistų partiją su atvirai prorusišku vadu.Ko ne darbo partija savo geriausiu laiku:) Piešiat ES kaip blogį,nes nesuvokiat nė dešimtadalio jos naudos,tiek sau,tiek savo vaikams. Net nesuvokiat kam ir kodėl ji buvo sukurta ir kodėl niekas nėra ir nebus suinteresuotas jos žlugimu išskyrus aišku Rus ir jos šunis,Bet ką čia kalbėti Gaila man tokių mankurtų.Vietinių turiu omenyje
Westside7 2017-06-04 17:31
Žiūrėkit koks procentas chem-trail'ų paveiktų žmonių pas mus