Pirmasis pasaulyje išmanusis su „PureDisplay“ ekrano technologija ir pažangia ZEISS optine įranga: štai ką gamintojas sako apie naująjį „Nokia 7.1“ ()

2018-10-09

„HMD Global“, „Nokia“ telefonų namai, pristatė „Nokia 7.1“, pirmąjį išmanųjį telefoną su „PureDisplay“ ekrano technologija, suteikiančia naują kokybės lygį visų vaizdo įrašų peržiūrai. Ji išsiskiria didesniu vaizdų kontrastu, raiškumu ir patobulintomis spalvomis, skelbiama gamintojo pranešime spaudai. Žemiau - nekoreguotas pranešimo tekstas.

Stulbinantis „Nokia 7.1“ HDR ekranas dera prie meistriškai sukurto, patrauklaus dizaino. Pažangią vaizdų kūrimo patirtį užtikrina dviguba galinė kamera su dviejų fazių aptikimu ir ZEISS optine įranga, su kuria visi svarbūs momentai bus užfiksuoti.

Beveik du trečdaliai vaizdo įrašų visame pasaulyje yra peržiūrimi mobiliaisiais telefonais, todėl mes pristatėme „PureDisplay“ ekrano technologiją, kiekvienam suteikiančią premium klasės vaizdo peržiūrų patirtį su išmaniuoju telefonu. „Nokia 7.1“ netgi užtikrina SDR formato konvertavimą į HDR realiuoju laiku – tai leidžia mėgautis HDR kokybės pramogomis net ir tada, kai turinys yra ne šio formato.

Taip pat tikime, kad geriausia kamera yra ta, kurią turite savo telefone, todėl pasiūlėme galimybę kurti vaizdus su „ZEISS Optics“. Dvifazio aptikimo technologijos dėka ji išsiskiria itin greitu automatiniu fokusavimu fiksuojant HDR kadrus.

Džiaugiamės pristatydami unikalų aukštos klasės ir prieinamą įrenginį, sukurtą bendraujant su geriausiais savo sričių partneriais“, - sakė „HMD Global“ Produktų vadovas (CPO) Juho Sarvikas.

Pristatytas „PureDisplay“

„Nokia 7.1“ yra pirmasis „Nokia“ modelis, kuris turi „PureDisplay“ ekrano technologiją, užtikrinančią aukščiausios HDR kokybės pramogas patalpose ir lauke. Dabar, kai „YouTube“ bei populiarus „Netflix“ ir „Amazon Prime“ turinys palaikomas HDR formatu, galima mėgautis nauja vaizdų kokybe – didesniu kontrastingumu ir ryškumu; detalės tampa geriau matomos tiek šviesioje, tiek tamsioje aplinkoje, o spalvos – svaiginančiai ryškios. HDR10 palaikanti „Nokia 7.1“ su „PureDisplay“ užtikrina didesnį kontrastingumą (dinaminio kontrasto santykis 1 000 000:1) ir ryškumą.

Tiek ryškioje saulės šviesoje lauke, tiek prietemoje viduje, žaidžiant žaidimus ar žiūrint vaizdo įrašus aiškus bei ryškus Full HD+ 5.84 colių ir 19:9 formato ekranas automatiškai nustato ryškumą ir kontrastą aplinkos apšvietimo sąlygomis – tai užtikrina, kad ir ryškioje saulėje vaizdas toliau bus gerai matomas.

Puikus vaizdas užtikrinamas ir ne HDR turiniui, kuris yra patobulinamas realiuoju laiku naudojant specialų 16 bitų variklį, apdorojantį milijonus pikselių per sekundę. Taip užtikrinama geriausia vaizdo kokybė visomis sąlygomis.

„Nokia 7.1“ veikia su „Qualcomm® Snapdragon™ 636“ mobiliojo ryšio platforma ir leidžia ženkliai padidinti našumą, kad būtų patogu ir lengva transliuoti HDR turinį. Ši platforma užtikrina aukščiausios klasės grafikos našumą kartu su efektyviau veikiančia baterija, todėl mėgautis garso ir vaizdo įrašais galima dar ilgiau. USB C tipo greito įkrovimo įvadas leidžia 50 proc. baterijos įkrauti per 30 minučių. (Baterija turi ribotą įkrovų ciklų kiekį, o baterijos galingumas po tam tikro laiko mažėja. Ilgainiui bateriją reikia keisti.)

Aukščiausios kokybės dizainas

„Nokia 7.1“ modelyje dizainas susilieja su inžineriniu tobulumu – kartu su aukščiausios kokybės medžiagomis ir apdaila tai užtikrina bendrą produkto kokybę, kurios tikitės iš „Nokia“ išmaniojo telefono. Kuriant „Nokia 7.1“ buvo pasitelktos technologijos, naudojamos juvelyrinių dirbinių ir aukštos klasės laikrodžių gamyboje. Dėl to šis modelis pasižymi estetiškai patraukliais kontrastais tarp skirtingų metalų apdailos elementų, kurie harmoningai susilieja ir traukia akį mažais ryškiais atspindžiais. Spalvų žaismas bei unikali stiklo savybė „laužti“ šviesą leido išgauti ryškias, gilias ir neutralias spalvas su šviesos ir gylio efektu. Tobulą „Nokia 7.1“ meistriškumą įkūnija „paskutiniai potėpiai“, pavyzdžiui, dvigubo anodavimo aliuminiai deimantinių pjūvių spalvoti kraštai.

„Nokia 7.1“ suteikia daugiau patirties, tačiau telefonas nėra didelis, todėl nuostabų išmanųjį telefoną patogu laikyti rankose ar kišenėje. Patvarumo pojūtį užtikrina 6000 serijos CNC būdu apdirbtas aliuminio rėmas ir lieto metalo korpusas.

Pasakokite savo istorijas kurdami vaizdus moderniai

„Nokia 7.1“ modelyje esanti itin jautri „ZEISS Optics“ 12MP/5MP dviguba kamera su dviejų fazių aptikimu užtikrina ypač tikslų ir greitą automatinį fokusavimą ir puikią kadrų kokybę ir šviesioje, ir tamsioje aplinkoje. Galite išgauti puikų vaizdą su HDR fotografija, suteikiančia ryškesnes nuotraukas, kurios idealiai tinka dalintis su draugais ar sekėjais socialiniuose tinkluose. Profesionalaus studijinio stiliaus kadrus galima fiksuoti su galine kamera, turinčia „bokeh“ funkciją, o portretines nuotraukas galima patogiai fotografuoti su priekine. Nestabilių rankų efektą filmuojant galima sumažinti su elektronine vaizdo stabilizavimo (EIS) technologija, o didelio tikslumo 360° „Nokia“ erdvinis garsas iš naujo atgaivins prisiminimus.

Naujoji fotoaparato vartotojo sąsaja suteikia visišką baltos spalvos balanso, jautrumo (ISO), diafragmos ir išlaikymo greičio kontrolę naudojant „Pro Camera“ funkciją. Priekinė „Nokia 7.1“ dirbtiniu intelektu patobulinta kamera turi veido atpažinimo funkciją ir gali įkelti animuotus 3D personažus/kaukes bei filtrus. Vienu mygtuko paspaudimo galima tiesiogiai transliuoti savo „#bothies“ panaudojant smagius filtrus realiuoju laiku per „Facebook“ ir „YouTube“ tiesiai iš savo fotoaparato aplikacijos. „Google Lens“ ir „Motion Photos“ irgi yra greitai ir lengvai pasiekiamos tiesiogiai iš aplikacijos.

Grynas, saugus ir naujausias su „Android One“

„Nokia 7.1“ prisijungia prie kitų „Nokia“ išmaniųjų telefonų būrio „Android One“ šeimoje, užtikrindama kokybišką patirtį su „Google“ programine įranga. „Nokia“ išmanieji su „Android One“ suteikia daug atminties, ilgai veikiančią bateriją ir jau įdiegtas naujausias „Google“ inovacijas, naudojančias dirbtinį intelektą.

„Nokia 7.1“ trejus metus kas mėnesį gaus saugumo papildymus, o dvejus metus – OS atnaujinimus, kaip garantuoja „Android One“ programa. Be to, „Google Play“ atlieka visų parduotuvėje ir telefone esančių aplikacijų saugumo patikrinimą, kad būtų apsisaugota nuo kenkėjiškų programėlių. Šių priemonių dėka „Nokia 7.1“ galima priskirti prie pačių saugiausių ir pažangiausių telefonų, nes šis įrenginys visada bus aprūpintas paskutinėmis „Google“ inovacijomis, tarp kurių – „Google Assistant“ ir „Google Photos“ su nemokama neribota aukštos kokybės nuotraukų saugykla (tam reikalinga „Google“ paskyra ir prieiga prie interneto).

„Nokia 7.1“ yra paruoštas „Android 9“ programinės įrangos atnaujinimui, kuris apima ir dirbtiniu intelektu paremtas funkcijas. Jų dėka įrenginys taps išmanesnis, greitesnis ir lengviau pritaikomas prie individualių naudojimosi įpročių. „Adaptive Battery“ funkcija riboja akumuliatoriaus naudojimą aplikacijoms, kurių nereikia dažnai, o „App Actions“ prognozuoja, ką netrukus ketinate daryti, kad prie kito veiksmo pereitumėte greičiau. Šios funkcijos užtikrins dar sklandesnį įrenginio veikimą ir naudojimąsi „Android“.

Papildantys produktai

Aukščiausio lygio vaizdų peržiūras dar labiau patobulins du nauji audio priedai: „Nokia True Wireless Earbuds“ ir „Nokia Pro Wireless Earphones“.

„Nokia True Wireless Earbuds“, kurių abi ausinių dalys sveria vos po 5 gramus, užtikrina švarų įrašų ir balso skambučių garsą, jų veikimo trukmė siekia iki 3,5 valandos. Jas galima įkrauti pakeliui, naudojantis kišeniniu įkrovimo dėklu su trimis įkrovimais (iš viso suteikiama iki 16 valandų kokybiško garso pramogų įskaitant įkroviklio galingumą).

„Nokia Pro Wireless Earphones“ ausinės puikiai tinka gyvenantiems aktyviai. Šis priedas yra sujungtas su kaklajuoste, patogiai priglundančia prie kaklo. Jis idealiai tinka keliaujant, nes su vienu įkrovimu veikia iki 10 valandų. Įmontuota vibracijos funkcija įspėja apie gaunamus skambučius, o išmanias magnetines ausines galima tiesiog atskirti vieną nuo kitos atsakant į skambučius arba klausantis muzikos, net netraukiant savo išmaniojo telefono iš kišenės.

Prieinamumas

„Nokia 7.1“ bus mėlynos („Gloss Midnight Blue“) ir plieno („Gloss Steel") spalvos, bus siūlomi du RAM/ROM variantai – 3GB/32GB ir 4GB/64GB. Telefonas bus prieinamas Lietuvoje lapkričio pabaigoje. Vidutinė pasaulinė mažmeninė kaina skirtingose šalyse svyruos nuo 299 Eur iki 349 Eur.

Aut. teisės: www.technologijos.lt

(5)
(2)
(3)

Komentarai ()