Turbininis V8 tipo variklis ir net 710 AG: „Ferrari“ pristatė naują superautomobilį, kuris nepalieka abejingų (Video) (3)

2019-03-19

Vienas iš įspūdingiausių automobilių šių metų Ženevos automobilių parodoje – naujasis „Ferrari F8 Tributo“. Šiame modelyje sumontuotas iš „488 Pista“ paimtas turbininis V8 tipo variklis išvystantis net 710 AG.

488 GTB modelį pakeitęs superautomobilis gavo naują išorės dizainą, pakeistus aerodinamikos elementus, jo motoro išvystoma galia išaugo, o svoris – sumažėjo. 

Pokyčiai – ne dėl grožio

Automobilio priekyje labiausiai pastebimi siauresni žibintai su šviesos diodais ir didesnės stabdžių aušinimo angos. Bagažinės dangtyje taip pat atsirado gilesnis oro išleidimo kanalas. 

Gale išsiskiria dvigubi apvalūs žibintai, naujo dizaino oro aptakas ir F40 modelio įkvėptas žaliuzių stiliaus variklio skyriaus dangtis. 

„Ferrari“ tvirtina, kad visi šie pakeitimai leido pagerinti aerodinamiką ir svarbiausių mazgų aušinimą. 

Italų kompanijos inžinierių teigimu, vien modifikuota bagažinės dangčio oro apykaitos anga leido 15 proc. padidinti priekinės ašies prispaudimo jėgą. 

Pakeistas variklio skydas padeda efektyviau pašalinti karštą orą. 

Greitis nepaliks abejingų

Iš „488 Pista“ paimtas 3,9 litro darbinio tūrio V8 tipo variklis su dviem turbinomis išvysto 710 AG galią ir 770 Nm sukimo momentą. 

Trauka per septynių laipsnių pavarų dėžę su dviem sankabom perduodama galiniams ratams. 

Nuo 0 iki 100 km/val. naujasis superautomobilis įsibėgės per 2,9, o nuo 0 iki 200 km/val. – per 7,8 sekundės. Maksimalus išvystomas greitis sieks 345 km/val. 

„Ferrari“ skelbia, kad dėl elektroninių sistemų „F8 Tributo“ negąsdins ir įprastai lenktynių trasose nesilankančių vairuotojų. 

Atnaujino ir saloną

Salone pastebimas mažesnis vairas, naujas prietaisų skydelis, pakeista durų ir centrinio tunelio apdaila. 

Taip pat keleivio pusėje įrengtas nedidelis septynių colių įstrižainės lietimui jautrus ekranas. 

Oficiali superautomobilio kaina kol kas neskelbiama, tačiau turint omenyje, kad jis nebus brangesnis už „488 Pista“, ji sieks maždaug 230 tūkst. eurų. 

Aut. teisės: Lrytas.lt

(11)
(1)
(10)

Komentarai (3)