Kaip aktyvuoti „Facebook“ ir kitų svetainių tamsųjį režimą „Chrome“ ir „Safari“ naršyklėse ()

2020-01-25

Naudojame „Facebook“ jau daugelį metų, tačiau šis socialinis tinklas iš esmės išliko toks pat, nepaisant kelių nedidelių dizaino pakeitimų.

Kitų programėlių programuotojai mėgina pritaikyti tamsųjį režimą savo programėlėms, tačiau „Facebook“ į tai žvelgia nenoriai. Kompanija įgalino tamsųjį režimą „Instagram“ ir „Messenger“ programėlėms, tačiau „Facebook“ išliko toks pat. Vis dėlto yra specialus metodas, kuris leidžia aktyvuoti tamsųjį režimą šiame socialiniame tinkle.

Kaip įgalinti „Facebook“ tamsųjį režimą „Chrome“ ir „Safari“ naršyklėse

Šis metodas veikia tik su „Facebook“ internetine svetaine, o ne programėle. Taigi, jeigu naudojatės šiuo socialiniu tinklu savo kompiuteryje, galite įgalinti tamsųjį režimą su tam tikrais triukais. Tai galima atlikti „Chrome“ ir „Safari“ naršyklėse.

Tamsusis režimas „Chrome“ naršyklėje

1. Savo „Chrome“ naršyklėje įeikite į šią nuorodą: chrome://flags/#enable-force-dark

2. Pirmoje eilutėje įgalinkite tamsųjį režimą.

Tai viskas, ką jums reikia padaryti. Turėkite omenyje, kad ši „Chrome“ funkcija veikia ne tik su „Facebook“, bet ir su kitomis svetainėmis. Jeigu norite ją išjungti, eikite į tą pačią nuorodą ir išjunkite režimą.

Tamsusis režimas „Safari“ naršyklėje

Tą patį galima padaryti ir „Safari“ naršyklėje, tačiau metodas yra kitoks. Viskas yra labai paprasta: jeigu aktyvavote tamsųjį režimą savo „iPhone“ arba „Mac“ prietaisuose, į „Facebook“ eikite naršyklėje, o ne programėlėje.

Šiuo metu kompanija, ko gero, kuria visavertį tamsųjį režimą savo programėlei „iOS“ ir „Android“ platformoms, tačiau nėra aišku, kada jis pasirodys.
 

Aut. teisės: Sugedo.lt

(12)
(2)
(10)

Komentarai ()

Susijusios žymos: