Prasideda nauja interneto era: kviečiama testuoti kosminį Elono Musko internetą

Komentarai Prisijungti

Viršuje:   Seniausi | Naujausi

dainius.tamošaitis 2020-07-02 14:37
80 usd uz menesi labai daug
immortallt 2020-07-02 14:42
Lietuvoje daug, o jau toje pačioje Vokietijoje - nelabai. Ten realiai geriausiu atveju 40€, bet kiek girdėjau internetas lėtas, ne visur veikia, ir kitas 85€. O čia global veikimas
dainius.tamošaitis 2020-07-02 16:49
jai zmonu galincu prisijukti kiekis neribotas tai gerau paleisti uz zemesnia kaina ir pritraukti daugiau naudotoju nei uz kosmine ir mazau
qrad 2020-07-02 19:59
80 usd už greitą internetą nėra daug, kai nėra jokios kitos alternatyvos. Pas mus Lietuvoje toks internetas nelabai apsimoka, nes turim gerai išvystyta ir greitą 4g tinklą, kuris veikia, net kaimuose. Toks internetas tikrai ras savo niša ir vartotojų ratą. Augant palydovų ir vartotojų skaičiui turėtu ir kaina krist.
Shinigami 2020-07-02 22:00
Tokio dalyko kaip "neribotas" nėra ir negali būti. Čia tas pats kas sakyti, kad pas tave yra neriboto greičio ir branduolių skaičiaus procesorius. Ar tai įmanoma? Net šviesolaidinis kabelis turi pralaidumo ribas, juo negalima pasiusti neribota informacijos kiekį. DOS atakos prieš serverius taip pat yra paremtos tuo, kad serveriai neturi neribotas galimybes aptarnauti klientus. Vienu metu prie serverio gali prisijungti ribotas kiekis vartotojų. Taip pat ir prie vieno palydovo, gali prisijungti tik ribotas kiekis įrenginių. Jei vienu metu prie vieno palydovo prisijungs maksimalus įrenginių kiekis kuri gali aptarnauti palydovo įrangą ir jie visi pradės siųstis filmus, tai greitis visiems gali nukristi ir iki 10 kbit/s, nes informacijos pralaidumas yra ribotas. Todėl kaina turi būti tokia, kad klientų kiekis nebūtu didesnis nei gali aptarnauti įranga ir kad pelnas butu maksimalus. O pelnas maksimalus greičiausiai bus tada kai vartotojų kiekis bus mažesnis nei aptarnavimo galimybės.
AAA000 2020-07-03 00:06
cia pirmine kaina. manau jei toki greiti uztikrins, realu pinga iki 50ms - tikrai dides vartotoju. ir turetu net ir pigt tada. galima juk ant keliu dalintis srauta. ne visiem reikia to pralaidumo. svarbu kad juntamai neuzsikistu paprastam tipiniam vartotojui ir bus patenkinti. taip pat svarbu kad uzsisuktu visas procesas ir butu spartus keitimas sugedusiu palydovu. tik as kazkokdel manau, kad realus pingas bus sudinas - virs 100-200ms, ir net greiciausiai trukines juntamai... mes jau deja per daug islepinti greito laidinio intero manau nelabai spejo... plius telefonu rysio kompanijos irgi kainas manau nuleidines. Afrika cia dziaugsis nebent tuo Musko interu
VirtualGadget 2020-07-03 12:26
Padalinus tą deklaruojamą interneto greitį didesniam vartotojų skaičiui tai būtų pakankamai pigu. Tik nelabai tikroviškai viskas skamba . Šiuo metu palydovinio interneto ryšio paslaugų tiekėjai siūlo apie 100mb/s , o čia kalba iš kart apie dešimt kartų greitesnį. Kainos irgi už 100 mb/s šiuo metu gali prašyti nuo 50 iki 150 dolerių. O čia 80 dolerių už 1000 mb/s . Bet pagyvensim pamatysim.
immortallt 2020-07-03 13:28
Shinigami, teoriškai šviesolaidžiu gali arti neribotus kiekius perduoti informaciją, t.y. eksperimentinėje stadijoje buvo išbandyta viena gysla persduoti tiek informacijos per sekundę, koks viso interneto srautas. Esmė ta, kad tik kaina išauga Bet iš principo, esi teisus technologija neribota nebūna, tačiau, kaštų prasme padidinti pralaidumą gali kainuoti kapeikas ir masto ekonomija gali būti milžiniška. Čia daugiau lemia turbūt atskirų geografinių vietovių gyventojų tankis. T.y. tankiausiai apgyvendintose teritorijose resursai bus riboti, tačiau už šių teritorijų ribų resursai vargu ar kada bus išnaudojami.
HardAxe 2020-07-03 14:36
klausimas ar už 80$ duos tą 1gbps.
iPienius 2020-07-03 15:43
greiciausiai duos, bet realus greitis toks nebus, o priklausys nuo vartotoju tankumo. jie gi taikosi pirmiausiai i kaimiskas vietoves, kur zmoniu tankis labai mazas, todel ir vartotoju skaicius vienam palydovui bus nedidelis. o miestuose greiciausiai nebus geriau uz paprasta sviesolaidi, del didelio tankio vartotoju.
vytautas50 2020-07-03 17:12
Šiaip palydovinio interneto tikslas normaliai yra karinės paskirties. Esmė labai paprasta. Gali saugiai naudotis internetu ir tavęs negali kontroliuoti tavo valstybės saugumo tarnybos. Pvz dabar visus naršymo duomenis bet kuris interneto tiekėjas Lietuvoje privalo saugoti jei neklystu metus laiko. Reikalui esant saugumo tarnybos po tuos duomenis gali pasiknisti. Musko atveju jis nieko saugoti neprivalo. Geriausiu atveju gal privalo bendradarbiauti su JAV saugumu bet niekuo kitu. Tiesiog idealios nusikaltėlių ir JAV saugumo darbo sąlygos. Ypač tai turėtų patikti Vokietijos pedofilamas kurių pasirodo ne tiek jau mažai apie 30000. Na ir tiek Kinijos tiek Rusijos ugniasienės praranda prasmę. Į sistemą galima įsilaužti per Musko palydovus. Pagrindinis jų tikslas toks ir yra. Sunaikinti tokio tinklo taip pat techniškai neįmanoma. Na o kad dar ir "uždirbs" tai jau visai neblogai.
HDi 2020-07-03 17:18
Man tai įdomu ką kinai ar rusai sumąstys, nes tokio interneto kaip ir negalėtų kontroliuoti. Jammins kaip sovietai Amerikos Balsą jammino?
HardAxe 2020-07-03 17:19
JAV yra pati ta šalis, kuri leidžia piratavima ir nieko neseka... Jeigu nori virtualiai persikelti į JAV ar kitą šalį tiesiog naudok vpn.
vytautas50 2020-07-03 17:24
Atvirkščiai JAV turi kiečiausias sekimo sistemas paremtas DI. JAV stipriai tai nepatiko kai Snoudenas tai pasakė viešai. Kas liečia VPN tai stebiu vieną Kinijoje žmogų kuris naudojasi VPN. Per "Kinijos sieną" tai veikia labai sunkiai plius brangiai kainuoja ir be garantijos kad veiks.
DarkNRG 2020-07-05 00:29
Siaures Korejos lyderiui visa tai, manau labai nepatinka.
qrad 2020-07-05 15:14
Galvojat Spacex už ačiū gavo leidimus iškelti tokį palydovų kiekį į orbitą? Didysis brolis visuomet norės stebėti jus. Įdomu kokios įrangos reikės paprastam vartotojui, kad prisijungti prie tokio interneto. Ir įdomu koks bus apmokėjimo galimybės. Šiaip šitas internetas turėtu būti labai paklausi kontrabandinė prekė tose šalyse, kur labai stipriai ribojamas internetas ir vykdomas sekimas.