„Audi“ pristatė nuostabiai atrodantį, galingąjį „Q4 Sportsback e-tron“ konceptą – tai bus geriausių „Audi“ automobilių standartas (Foto) ()

2020-07-08

„Audi“ ką tik pristatė naująjį „Q4 Sportsback e-tron“ konceptą ir tikina, kad mūsų keliais važinės labai išvaizdūs, puikiomis savybėmis ir priimtina kaina pasižymintys naujieji elektriniai SUV. Štai kuo pasižymės „Q4 Sportsback e-tron“.

„Audi“ tvirtina, kad „Q4 Sportsback e-tron“ konceptas aprūpintas dviem elektros varikliais, yra visais keturiais varančiais ratais ir bendra automobilio galia siekia 250 kW.

Galingas elektrinis SUV sugeba nuo 0 iki 100 km/h įsibėgėti per 6,3 sekundes, o maksimalus greitis siekia 180 km/h.

Remiantis WLTP standartu, 82 kWh baterijų kompleksu aprūpintas SUV geba vienu įkrovimu nuvažiuoti iki 450 km atstumą.

„Audi“ teigia, kad „šio elektromobilio jėgos pavara atspindi tai, kas bus siūloma būsimoje serijinės gamybos aukščiausio lygio automobilių varikliuose.“

Tuo pačiu „Audi“ patvirtino, kad be galingiausios 82 kWh baterijų versijos, bus pasiūlytos dar dvi „Q4 Sportsback e-tron“ elektromobilių modifikacijos. Jose baterijų kompleksai bus mažesni, tad ir elektrinių SUV kaina bus mažesnė.

„Audi“ tvirtina siekianti, kad „Q4 Sportsback e-tron“ kaina būtų kuo mažesnė ir prasidėtų nuo mažiau nei 40 000 eurų.

Štai kelios elektrinio „Q4 Sportsback e-tron“ SUV nuotraukos.

Automobilio konceptas pasižymi aptakiu ir tuo pačiu agresyviu dizainu. Automobilis atrodo labai gražiai ir daugeliui pirkėjų turėtų tikrai patikti.

Nors tai tik koncepcija, tačiau už „Q4 Sportsback e-tron“ išvaizdą atsakingas vyriausiasis „Audi“ dizaineris Amaras Vaya teigia, jog ir galutinė serijinė elektrinė SUV versija atrodys labai panašiai.

„Tai jau yra praktiškai toks automobilis, kokį matysite keliuose“, - teigia Amaras.

„Q4 Sportsback e-tron“ labai išvaizdus automobilis ir ypač įspūdingai atrodo gale įtaisytas difuzorius.

Kalbant apie „Q4 Sportsback e-tron“ išmatavimus, tai jis yra 4,6 metro ilgio ir 1,6 metro aukščio.

Kitaip tariant, šiek tiek trumpesnis nei „Tesla Model Y“ ir „Ford Mustang Mach-E“, kurie, kaip tikimasi, bus didžiausi šio elektrinio „Audi“ SUV konkurentai.

„Q4 Sportsback e-tron“ salonas yra praktiškai identiškas „Audi Q4 e-tron“.

O kada „Q4 Sportsback e-tron“ pasirodys rinkoje? „Audi“ tvirtina, kad pirmieji serijinės gamybos elektriniai SUV į rinką atkeliaus 2021-ųjų metų pabaigoje.

Aut. teisės: Technologijos.lt
Autoriai: Darius Verbickas

(25)
(4)
(21)

Komentarai ()