„VW“ vadovas sklaido gandus – „smagu buvo su Elonu pasivažinėti ID.3 elektromobiliu, bet jokio kompanijų bendradarbiavimo nebus“ (Video) ()

2020-09-08

„Tesla“ vadovas Elonas Muskas šiomis dienomis lankosi Vokietijoje ir pagrindinis tikslas yra įvertinti Gigafactory 4 gamyklos statybų progresą. Tačiau daugiausiai diskusijų viešumoje sukėlė Elono Musko susitikimas su „VW“ vadovu Herbertu Diessu, pasivažinėjimas naujuoju „VW ID.3“ elektromobiliu ir iškart gimusia idėja - nejau taip draugiškai bendraujantys kompanijų vadovai galvoja apie kompanijų bendradarbiavimą?

Atskridęs į Vokietiją, Elonas Muskas nusileido Braunšveigo oro uoste, kuriuo daugiausiai naudojasi „VW“ kompanija, ir čia susitiko su „VW“ vadovu Herbertu Diessu.

Herbertas Diessas oficialiai patvirtino, kad susitikimas su Elonu įvyko, tačiau nedetalizavo kokia šio susitikimo pagrindinė priežastis.

Tik buvo paviešintas vaizdo įrašas, kuriame matyti, kaip Elonas su Herbertu važinėjasi „ID.3“ elektromobiliu ir aptaria jo svarbiausias ypatybes. Taip pat Elonui buvo parodytas ir naujasi „ID.4“ elektrinis SUV.

Vienų didžiausių automobilių kompanijų vadovai jau nuo seno vienas kito atžvilgiu rodo didelę pagarbą ir šio pasivažinėjimo metu taip pat buvo jaučiama draugiška nuotaika ir girdėti, kaip Elonas sako, kad „kaip ne sportiniam automobiliui, tai labai gerai.“

Vaizdo įrašą, kaip Elonas vairuoja „ID.3“ elektromobilį, galite pasižiūrėti čia:

"Thanks for the visit, @ElonMusk! Hope you like the video. It was great driving the @volkswagen ID.3 with you!" comments our CEO Herbert Diess on @LinkedIn. #ShapingMobilityhttps://t.co/NtcYXNRScC

— Volkswagen Group (@VWGroup) September 7, 2020

 

„VW ID.3“ elektromobiliai kaip tik pradedami pristatyti juos užsisakiusiems Europos šalių klientams ir tikimasi, kad iki metų galo jų bus pristatyta tūkstančiai vienetų.

Toliau eilėje jau laukia ir elektrinis SUV „ID.4“, kuriuos kompanija taip pat pradėjo gaminti visai neseniai.

Taigi, susitikimas tarp automobilių kompanijų vadovų įvyko ir palikti nežinioje žurnalistai bei automobilių entuziastai pradėjo spėlioti – galbūt kompanijų vadovai galvoja apjungti jėgas?

„VW“ vadovas atvėsino tokias spekuliacijas, viešai pareikšdamas, kad per susitikimą „jokio susitarimo neįvyko“.

„Kad visiems būtų aišku: mes [Herbertas ir Elonas] tik pasivažinėjome ID.3 ir pasikalbėjome – jokio susitarimo/bendradarbiavimo neįvyko“, - teigia „VW“ vadovas Herbertas Diessas.

Aut. teisės: Technologijos.lt
Autoriai: Darius Verbickas

(9)
(0)
(9)

Komentarai ()