„Ford“ meta iššūkį „Tesla“: pristato elektrinį pikapą „Ford F-150“, skirtą „tikram darbui - priešingai nei Cybertruck“ (Video) (4)

2020-10-04

„Ford“ pristato visiškai elektrinį pikapą „Ford F-150“. Šis automobilis gamintojo vadinamas „tikru darbiniu sunkvežimiu“. „Ford“ pabrėžia nesantis suinteresuotas „konkuruoti dėl gyvenimo būdo klientų“.

„Ford“ Amerikos ir tarptautinių rinkų prezidentas Kumaras Galhotra žiniasklaidai sakė, kad būsimas visiškai elektrinis „Ford“ pikapas „F-150“ bus „tikras darbinis“, o ne „gyvenimo būdo sunkvežimis“, kaip „Tesla Cybertruck“ ar „GMC Hummer EV“.

„Nors visi kiti elektriniai pikapai konkuruoja dėl gyvenimo būdo klientų, visiškai elektrinis „F-150“ yra sukurtas sunkiai dirbantiems klientams, kuriems reikia sunkvežimio, kad atliktų darbą“, – sako Kumaras Galhotra.

„Ford“ F serijos sunkvežimiai daugiau nei 40 metų buvo geriausiai parduodami JAV pikapai. Vien 2019 metais „Ford“ jų pardavė beveik 900 000.

 

Pasak Kumaro Galhotros, „F-150“ iš gamyklos išriedės 2022 metų viduryje ir sumažins priežiūros išlaidas perpus, lyginant su dujomis varomais „Ford“ automobiliais.

Elektrinių pikapų rinka kaista

Pirmuosius „Cybertruck“ pikapus „Tesla“ ketina pristatyti 2021 m. pabaigoje. „General Motors“ tikisi, kad tuo pačiu metu išleis savo neseniai paskelbtą elektrinį „Hummer“ pikapą ir visureigį.

Kas gali pasiūlyti galingesnį ir pajėgesnį sunkvežimį, vis dar neaišku. „Cybertruck“ 2019 m. lapkričio mėn. virvės traukimo rungtyje nurungė „Ford F-150“.

Cybertruck pulls F-150 uphill pic.twitter.com/OfaqUkrDI3

— Elon Musk (@elonmusk) November 24, 2019
 

Tą pačią dieną „Ford X“ viceprezidentas Sunny Madra pavadino tai nesąžininga kova ir metė „Tesla“ naują iššūkį.

Aut. teisės: Technologijos.lt

(8)
(3)
(5)

Komentarai (4)