Ateityje tokių vaizdų bus daugiau - moteris bandė pagauti savarankiškai važiuojantį „Tesla Model 3“ (Video) (20)

2021-02-22

„Tesla“ automobiliai kartais važiuoja ir vieni, be jokios žmonių priežiūros. Ir ne visi prie to jau įprato.

Viena geraširdė moteris Pensilvanijoje automobilių aikštelėje pastebėjo šį tą keisto. Pro jos „Mazda“ lėtai slinko „Tesla Model 3“. Lėtai važiuojantis automobilis nebūtų patraukės jos žvilgsnio, jei ne viena detalė - jo viduje nieko nebuvo. Gero linkinti moteris puolė iš automobilio ir bėgo vytis „Model 3“, manydama, kad jis tiesiog nuriedėjo dėl savininko klaidos. Tačiau viskas buvo visiškai kitaip.

Taip, to „Model 3“ viduje nieko nebuvo, tačiau tai nereiškia, kad automobilis nuriedėjo netyčia. Jį išsikvietė savininkas, kad jam nereikėtų eiti link toliau pastatyto automobilio.

 

„Tesla“ automobiliai turi išsikvietimo funkciją „Summon“. Paprastai tariant, išmaniojoje programėlėje galite pakviesti savo automobilį. Ir jis atvažiuos jūsų paimti. Neseniai buvo išleista nauja programos versija „Smart Summon“ ir dabar šią funkciją turintys automobiliai gali savarankiškai važinėti ir pakankamai sudėtingose aikštelėse. Žinoma, kelią link šeimininko automobilis suranda pats, vengdamas kliūčių ir stebėdamas pėsčiųjų ir kitų automobilių judėjimą. „Model 3“ būtent tai ir darė, kai pribėgusi moteris stengėsi jį sustabdyti jėga.

Gerai tai, kad iš restorano išėjęs savininkas viską matė ir sustabdė automobilį. Kita vertus, „Model 3“ būtų sustojęs ir pats. Moteris jautėsi susigėdusi, kad nežino, šios „Tesla“ funkcijos, tačiau automobilio savininkas dėkojo jai už budrumą ir norą padėti. Ateityje tokių situacijų tikriausiai bus dar daugiau, nes elektromobiliai daugiau važinės savarankiškai, o ir kiti gamintojai su laiku tikrai ims siūlyti ką nors panašaus.

 

Beje, jau visai greitai „Tesla“ automobiliai ne tik pasiims šeimininką, bet ir jį paliks. Tai yra, atvažiavę į prekybos centrą galėsite išlipti, o jūsų elektromobilis pats važinės po aikštelę, kol suras tinkamą vietą stovėjimui.

Aut. teisės: Technologijos.lt

(56)
(2)
(54)

Komentarai (20)