HP „netbook“ kompiuteris – jau su sensoriniu ekranu (Video) (6)

2010-01-06

Bendrovė „Hewlett-Packard“ pristatė naują savo „netbook“ kompiuterių serijos modelį „HP Mini 5102“. Tai pirmasis „Mini“ serijos kompiuteris su sensoriniu ekranu ir multiįvesties funkcija.

„HP Mini 5102“ bus pademonstruotas Las Vege vyksiančioje buitinės elektronikos parodoje „CES 2010“. „Mini 5102“ turi 10,1 colio įstrižainės sensorinį ekraną, „suprantantį“ iki dviejų paspaudimų vienu metu. Dirbant su nuotraukomis, skaitmeniniais žemėlapiais ar slenkant ilgais interneto tinklalapiais toks ekranas gali tapti patogia alternatyva kompiuterinei pelei.

399 JAV dolerių kainuosiantis kompiuteris pirmiausia skiriamas studentams ir keliaujantiems profesionalams. Pasak gamintojo atstovų, „HP Mini 5102“ labiausiai tinka dirbant internete ir su populiariausiomis biuro programomis.

Šiame kompiuterio modelyje naudojamas naujausias „Intel“ „Atom“ procesoriaus modelis N450. Dėl sumažinto energijos vartojimo kompiuterio baterijos pakaks 4,5 val. (4 skyrių baterijos atveju) arba 10 val. (6 skyrių baterija) trukmės autonominiam darbui. Pasak HP atstovų, kompiuteryje naudojamas SSD kaupiklis, jame įdiegtos 3G ir „Wi-Fi“ ryšio priemonės.

„HP Mini 5102“ pasieks rinką jau sausio pabaigoje. Jis bus parduodamas su „Suse Linux“, „FreeDOS“, „Windows 7“ ir „Windows XP“ OS.

Aut. teisės: TV3

(0)
(0)
(0)

Komentarai (6)