Speciali akcija su prizais: iš Lenkijos sandėlio siūlomas naujos kartos atnaujintas elektrinis paspirtukas „Kugoo S1 Pro“ - didžiulė baterija, 30km/h greitis, 350W variklis, pristatymas vos per 2-7 d. su pakeitimo garantija (Video) ()

2019-07-09

Šiuo metu „Kugoo S1“ yra vienas populiariausių elektrinių paspirtukų iš Kinijos ir tiek pirkėjai, tiek apžvalgininkai labai giria šį pigų ir kokybiškai pagamintą paspirtuką. Ir štai „Kugoo“ kompanija pristatė patobulintą „Kugoo S1“ versiją - „Kugoo S1 Pro“. Peržvelgus patobulinimus galima drąsiai teigti, kad tai labai patiks pirkėjams.

Akcija ir sąlygos

  • Šiuo metu su nuolaidos kuponu KGS1PRO šį „Kugoo S1 Pro“ elektrinį paspirtuką galima įsigyti už 312 eurų.
  • Nemokamas pristatymas iš Lenkijos sandėlio per 2-7 darbo dienas.
  • Jokios rizikos dėl muito mokesčių.
  • Taip pat užtikrinama vieno mėnesio garantija, kad jei kas nors nutiks su paspirtuku, tereikės jį grąžinti į Lenkiją ir Geekbuying nemokamai atsiųs naują „Kugoo S1 Pro“.
  • Pagrindiniai prizai yra išmanieji telefonai bei apyrankės - platesnę informaciją rasite čia.

Dažnu atveju „Kugoo S1“ elektrinį paspirtuką pirkėjai ir apžvalgininkai lygina su trečdaliu brangesniu ir neįtikėtino populiarumo sulaukusiu „Xiaomi M365“ elektriniu paspirtuku.

Ir daugelis pripažįsta, kad „Kugoo S1“ yra fantastiškai geras pasirinkimas, ieškantiems pirmojo, kokybiško ir nebrangaus elektrinio paspirtuko. O štai „Kugoo S1 Pro“ yra dar papildomai patobulinta ir nauja šio elektrinio paspirtuko versija.

„Kugoo S1 Pro“ aprūpintas dar talpesne 7,5 Ah talpos baterija, jis yra atsparus vandeniui (IP54) ir turi patogų LED ekraną.

Vienas iš pagrindinių paspirtukų skirtumų yra būtent baterijose. Jei „Kugoo S1“ turi 6 Ah talpos bateriją, tai „Kugoo S1 Pro“ jau turi 7,5 Ah, o tai reiškia, kad vienu įkrovimu bus nuvažiuojamas didesnis atstumas.

Kiti patobulinimai taip pat labai svarbūs. Dabar „Kugoo S1 Pro“ stovėjimo aikštelė yra padengta specialiu, šiurkščiu pagrindu, užtikrinančiu dar stabilesnį stovėjimą ant paspirtuko.

Beje, abiem elektriniais paspirtukais gali važiuoti iki 120 kg sveriantis žmogus ir tai ženkliai daugiau, lyginant su kitais elektriniais paspirtukais. Dažniausiai svorio riba siekia 100 kg.

Taip pat ant „Kugoo S1 Pro“ šonų atsirado papildomi žibintai ir nors ratai vis dar išliko kieti (padangos nepripučiamos), bet pasikeitė jų dizainas.

Ant pačio vairo „Kugoo S1 Pro“ yra įtaisytas ekranas, daugybė paspirtuko valdymo mygtukų bei papildomas apšvietimas rankenų šonuose. Pastarojo dalyko „Kugoo S1“ neturi.

Spalvotame ekrane yra gerai matomi įvairūs parametrai: greitis, nuvažiuojamas atstumas, baterijos talpa bei įtampa, koks pasirinktas greičio režimas. Pastarųjų yra 3 pasirinkimai: 15 km/h, 25 km/h ir 30 km/h.

Taip pat yra mygtukas, kuriuo įjungiamas garsinis signalas bei galima įjungti priekyje esančius 24 LED žibintus ir gale esantį ir raudonai mirksintį LED žibintą.

„Kugoo S1 Pro“ yra sulankstomas elektrinis paspirtukas. Jo vairo rankenėlės yra nulenkiamos ir paspirtuko visa vairo konstrukcija yra nulenkiama žemyn bei pritvirtinama su užrakinimo sistema prie galinio rato sparno (purvasaugio).

Gamintojas teigia, kad patobulino visą šią paspirtuko lankstymo sistemą ir dabar „Kugoo S1 Pro“ yra dar greičiau sulankstomas. 

Beje, tiek pirkėjams, tiek apžvalgininkams labai patinka šių abiejų elektrinių paspirtukų kompaktiškumas ir galimybė nulenkti vairo rankenėles. Taip pat labai verta paminėti, kad abiejuose paspirtukuose yra galimybė reguliuoti vairo aukštį, tad su jais gali važiuoti tiek vaikai, tiek suaugę žmonės. Tokiomis savybėmis tikrai negali pasigirti ir tie patys „Xiaomi M365“ bei „Xiaomi M365 Pro“ paspirtukai.

Kompaktiškas paspirtukas sveria 11 kilogramų ir jį yra lengva neštis su savimi arba įdėti į automobilio bagažinę.

Abu paspirtuko ratai yra kieti ir kokybiški, 8,5 colių dydžio, tad neverta nerimauti dėl nuleisto ar pažeisto rato. Ir kaip jau minėjome, „Kugoo S1 Pro“ turi „korio“ pavidalo ratus ir tai, pasak gamintojo, leidžia keliu važiuoti gerokai minkščiau.

Priekiniame rate yra 350W galios elektrinis variklis; priekinė šakė turi amortizatorių, kuris sugeria smūgius. Gamintojas teigia, kad baterijos ir stabdymo sistema yra kokybiškos, įtaisytos paspirtuko apačioje ir veikia puikiai.

Tad „Kugoo S1 Pro“ yra labai kokybiškai pagamintas ir itin geromis savybėmis pasižymintis elektrinis paspirtukas, kuris bus dar populiaresnis nei jo vyresnysis brolis „Kugoo S1“.

Kadangi „Kugoo S1 Pro“ dar tik pasirodė rinkoje, tai ir kol kas apžvalgų apie šį elektrinį paspirtuką nėra. Tačiau smalsumo vedami galite pasidairyti į „Kugoo S1“ modelį, apie kurį apžvalgininkai atsiliepia labai teigiamai. O atsižvelgiant į „Kugoo S1 Pro“ suteikiamus privalumus - jis tampa dar geresniu pasirinkimu ieškantiems savo pirmojo elektrinio paspirtuko.

Aut. teisės: Technologijos.lt

(7)
(3)
(4)

Komentarai ()