Pagal specifikacijas „ZLRC Beast SG906“ dronas atrodo tikras žvėris - 4K raiška ir vos 180€, bet ar tikrai viskas yra tiesa? Praktinis testas ir geriausių dronų patarimai („ZLRC Beast SG906“ apžvalga, Video)

Komentarai Prisijungti

Viršuje:   Seniausi | Naujausi

bahuriux 2019-09-01 16:46
Siaubinga video kokybė!!! Čia net pusė 1080p rezoliucijos net nėra, nebent resizinta iki 1080. Pagirtina tik tai, kad nėra nepageidaujamų želė efektų. Šitas ir panašūs į šitą dronai neturi prasmės/paskirties, nes jis tik pradedantiesiems ir gal truputį skraidžiusiems, o kaina kaip rimtesnio drono. Šitas dronas bando būti PRO kalsės klonu bet jo gamyboje visur buvo taupoma per smarkiai ir galiausiai gavosi šlamštas, kaip ir visi kiti ~50-70€ kainuojantys. Patarimas pradedantiesiems, pirkit pradžiai pigų 30-80€ kainų ribose, o po to pamiršti šitą reikalą Bet jei vistik dronai "kaitina kraują" ir norisi filmuot, fotkint tada kažką rimčiau su gimbalais ir gera kamera, kad ir DJI nuo 500€ iki ... Jei domina pats veiksmas fpv ir pilotavimas tai kažkokį lenktyninį už tarkim kokius 100-200€ + 70-120 RC aparatūra + FPV akiniai/šalmas už bent jau kokius 100-150€. O paskui trečiam etapui jau kiek fantazija ir biudžetas išneša. Paprastai jūsų biudžetas niekada neišveš fantazijų, tai geriausia būtu pradėti konstruoti pačiam, tokius aparatus kokių nebūna pardavime.
robertasdd 2019-09-01 17:25
pirkau sg106. didziausia beda - valdymo tikslumas, tikslaiu jo nebuvimas. programele kazkoks kosmaras. suvaldyt ymanoma, bet apie kazkoky komfortiska paskraidinima kalba neina. sprendziant is sios video, SG nieko geriau nepadare, ir dronas skraido kur nori ir kaip nori. ty. y pulta jis reaguoja, komandu klauso, bet kartu jisbta daro labai netiksliai. o dar pridejus signalo pastovumo (gali nutrukti rysys kad ir uz 10 metru nuo drono) problemas, tai sitas daiktas net ant zaislo nenesa. zinoma tai tik mano patirtis, gal kazkam labiau pavyko su SG.