Kinijos turgelio stebuklai ir šauniausios dovanos vaikams: 3D spausdinantis/piešiantis rašiklis, „Smilewill“ piešimo rinkinys su šviečiančiais piešiniais ir vienas perkamiausių klasikinio tipo konstruktorių (Lenkijos sandėlio papildymas 2021-05-02) ()

2021-05-02

Nauji Aliexpress pasiūlymai: - „Myriwell“ 3D spausdinantis/piešiantis rašiklis; - „Smilewill“ piešimo rinkinys su šviečiančiais piešiniais; - „Robotime“ klasikinio tipo konstruktorius.

„Myriwell“ 3D spausdinantis - piešiantis rašiklis

  • Šiuo metu jis kainuoja tik 16,34 €; 16,13 € (papildymas 2021-05-02);
  • 40 % nuolaida;
  • už 2,67 € į Lietuvą atsiųs per 18-29 d.

„Myriwell“ yra labai įdomus ir gerai pirkėjų vertinamas prietaisas. Tai yra 3D spausdinantis/piešiantis rašiklis.

Su juo galima tiesiog ant popieriaus lapo nupiešti kokį nors piešinį ir taip pasigaminti 3D paveikslėlį arba dekoruoti jau turimus žaislus.

Ant savo korpuso „Myriwell“ 3D rašiklis turi indikatorius, pagal kurių spalvą galima suprasti, kada jis yra pasirengęs darbui.

Taip pat pabrėžiama, kad purkštukas yra keramikinis ir su dviguba apsauga, tad su šiuo 3D rašikliu dirbti yra saugu.

Taip pat ant rašiklio korpuso yra mygtukas, kuriuo ir įjungiamas spausdinimo medžiagos pakaitinimas, o su kitu mygtuku yra kontroliuojamas spausdinimo medžiagos padavimo greitis.

„Myriwell“ 3D spausdinantis/piešiantis rašiklis naudoja iki 1,75 mm storio PLA ir ABS spausdinimo medžiagą. 

Pirkėjai iš Lietuvos ir viso pasaulio yra labai patenkinti šiuo „Myriwell“ 3D rašikliu ir teigia, kad jų vaikams šis įrankis labai patinka.

 

Štai kaip atrodo atkeliavęs „Myriwell“ 3D rašiklio pakuotės turinys ir porą darbelių pavyzdžių: 1 foto, 2 foto.

Verta pažymėti, kad pakuotėje be pačio „Myriwell“ 3D rašiklio rasime maitinimo adapterį su europietišku kištuku ir trijų skirtingų spalvų 9 metrų ilgio ABS spausdinimo medžiagos.

Žinoma, galima ir papildomai įsigyti spausdinimo medžiagos: 20 skirtingų spalvų ir 100 metrų ilgio, bei 20 skirtingų spalvų ir 200 metrų ilgio.

„Smilewill“ piešimo rinkinys su šviečiančiais piešiniais

  • Šiuo metu jis kainuoja tik 5,99 €; nuo 4,61 € (papildymas 2021-05-02);
  • už 5,77 € į Lietuvą atsiųs per 18-29 d.

„Smilewill“ piešimo rinkinys su šviečiančiais piešiniais yra labai populiarus Aliexpress ir pirkėjai šiam produktui negaili gerų žodžių.

 

Beje, verta atkreipti dėmesį, kad galima rinktis iš kelių skirtingų rinkinių variantų. Šiek tiek brangesni rinkiniai yra kiek gausesni ir didžioji piešimo lentelė yra didesnė.

Taip pat vaikai gali ne tik piešti ką tik užsigeidę ir tamsoje matyti, kaip jų piešiniai šviečia, bet ir mokintis rašyti raideles ar nukopijuoti paveikslėlius.

„Smilewill“ yra ir smagi pramoga, ir vaikų lavinimui skirtas piešimo rinkinys.

„Robotime“ klasikinio tipo konstruktorius

  • Šiuo metu jis kainuoja tik 30,36 €29,77 € (papildymas 2021-05-02)
  • 30 % nuolaida;
  • iš Lenkijos ir Belgijos, tad jokių muito mokesčių;
  • nemokamas siuntimas į Lietuvą per 3-7 d.d.

Tai yra vienas perkamiausių klasikinio tipo konstruktorių Aliexpress parduotuvėje ir jau turi daugiau kaip 6 800 užsakymų bei 2 100 pirkėjų atsiliepimų.

Pastarieji yra labai teigiami ir tikrai neveltui „Robotime“ konstruktorius surinkęs 4,9 balus iš 5.

Taip pat verta pažymėti, kad galima rinktis iš keturių skirtingų konstruktorių - jų visų kaina yra vienoda.

 

Ir dabar parduodami iš Lenkijos bei Belgijos sandėlių, ko nebuvo net prieš Kalėdas ir dar ilgą laiką po jų.

Šį smagų ir ekologišką žaislą - 233 detalės yra pagamintos iš kokybiškos medienos - bus smagu surinkti ne tik vaikui, bet ir jo tėveliui, bei mėgautis darbo rezultatu.

Gamintojas teigia, kad surinkti šį konstruktorių užtruks apie 4 valandas. O surinkto konstruktoriaus išmatavimai yra 252x 230 x 165 mm ir sveria 910 gramus.

Pakuotėje rasite visas reikalingas šio konstruktoriaus surinkimui detales ir išsamią surinkimo instrukciją anglų kalba su aiškiais piešiniais, ką ir kaip daryti.

„Robotime“ klasikinio tipo konstruktorius yra puiki edukacinė vaikų priemonė ir be to - gautas rezultatas atrodo išties šauniai: 1 foto, 2 foto, 3 foto, 4 foto.

Aut. teisės: Technologijos.lt

(8)
(5)
(3)

Komentarai ()