Vos 11€ ir tokios specifikacijos - išparduodamos „V10 TWS“ ausinės tikrai turi kuo pasigirti (1)

2019-10-24

Belaidžių ausinių rinkoje ryškėja nauja tendencija - itin talpios ausinių dėkliukų baterijos ir galimybė įkrauti kitus įrenginius. Tokia šaunia savybe pasižymi ir „V10 TWS“ belaidės ausinės, tačiau tai toli gražu ne vienintelis šių ausinių išskirtinis bruožas.

Kaina ir sąlygos

  • „V10 TWS“ belaidės ausinės šiuo metu parduodamos už 10,72 eurus;
  • nemokamas siuntimas į Lietuvą;
  • 30-ies dienų pinigų grąžinimo garantija.

Iškart dėmesį patraukia kompaktiškas bei labai išvaizdus „V10 TWS“ ausinių ir jų dėkliuko-įkrovimo stotelės dizainas.

Šiame dėkliuke yra magnetai ir gamintojas tvirtina, kad ausinės savo vietose laikosi tvirtai. Taip pat labai šaunus ir praktiškas dalykas, kad dėkliukas rodo kiek dar jame liko energijos bei LED indikatoriai informuoja apie kiekvienos ausinės baterijos lygį.

Turbūt labiausiai ir stebina šių „V10 TWS“ ausinių dėkliukas, kuris turi 1200 mAh talpos bateriją

Kaip tokiam įrenginiui, tai yra labai didelės talpos baterija, kurios energiją galima panaudoti ne tik ausinių įkrovimui, bet ir išmaniųjų telefonų baterijoms.

Labai šauni savybė. Be to, gamintojas teigia, kad šį dėkliuką galima panaudoti ir kaip telefono laikiklį.

Verta pažymėti, kad pačių ausinių (kiekviena turi po 40 mAh bateriją) įkrovimas užtrunka 1 valandą ir muzikos bus galima klausytis 4 valandas.

Taip pat „V10 TWS“ ausines galima naudoti ir kaip laisvų rankų įrangą, o kadangi tai yra TWS ausinės, tad jas vienu metu galima naudoti abi arba po vieną. Tai ypač gerai - kol viena ausinė dirbs, kita bus dėkliuka ir tuo metu bus įkraunama jos baterija.

Be to, tokių ausinių poravimas su išmaniuoju telefonu yra labai paprastas. Tereikės pirmą kartą rankiniu būdu jas suporuoti Bluetooth 5.0 ryšiu su savo išmaniuoju telefonu, o sekančiais kartais viskas vyks automatiškai. Išėmėte ausinę iš dėkliuko, įsidėjote į ausį ir jau galite naudotis.

Pačios ausinės turi į prisilietimus reaguojančius mygtukus ir su jais galima valdyti garso lygį, perjungti garso takelius, atsiliepti, nutraukti pokalbį bei iškviesti balso asistentę SIRI ar kitą Android OS palaikomą balso asistentą. Ausinės suporuojamos su iOS ir Android įrenginiais

Kalbant apie skaičius, tai „V10 TWS“ belaidės ausinės gali dirbti nuo įrenginio nutolusios 10 metrų.

Gamintojas taip pat pabrėžia, kad „V10 TWS“ užtikrina puikų HiFi garsą - dažnio atsakas yra 50-8KHz, varža 32 omai, garso lygis 95±3dB - ir yra atsparios vandeniui (nors ir nenurodytas standartas aut. past.) bei puikiai tinka sportuojantiems lauke.

Pakuotėje rasite belaides „V10 TWS“ ausines su dėkliuku-įkrovimo stotele, įkrovimui skirtą laidą, naudojimosi instrukciją ir 3 skirtingo dydžio ausinių pagalvėlių poras.

„V10 TWS“ yra šaunios ir nebrangios belaidės TWS ausinės, tinkančios tiek merginoms, tiek ir vaikinams.

Aut. teisės: Technologijos.lt

(5)
(2)
(3)

Komentarai (1)