Matuoja kraujo spaudimą, širdies ritmą ir net deguonies kiekį kraujyje - už neįtikėtiną kainą parduodama išmanioji apyrankė „SX16“ (Video) ()

2019-11-06

„SX16“ - vandeniui atspari, sekanti miego kokybę, širdies ritmą, kraujo spaudimą ir net deguonies kiekį kraujyje išmanioji apyrankė. Ir tai toli gražu ne visi jos privalumai.

Kaina ir sąlygos

  • Šiuo metu „SX16 Smart Bracelet Blood Pressure HeartRate Fitness Tracker Waterproof BT Watch“ parduodama už 15,57 €;
  • nemokamas siuntimas;
  • 30-ies dienų pinigų grąžinimo garantija;
  • galima rinktis iš trijų spalvų: baltos, juodos ir rožinės.

Kaip už tokią kainą, tai „SX16“ išmanioji apyrankė turi tikrai ką pasiūlyti: ji seka miego kokybę, nuolat matuoja širdies ritmą, taip pat gali išmatuoti kraujo spaudimą ir deguonies kiekį kraujyje.

Išties šaunios savybės tokioje pigioje išmaniojoje apyrankėje.

Neverta pamiršti ir to, kad „SX16“ yra kokybiškai pagaminta - iš metalo ir TPU - bei turi spalvotą 1,3 colių dydžio ekranėlį. Jis reaguoja į prisilietimus, o „SX16“ taip pat valdoma ir šone esančiu ratuku.

„SX16“ palaiko 3 sporto režimus: bėgimą, važiavimą dviračiu ir kopimą į kalnus. Ji taip pat skaičiuoja nueitus žingsnius, atstumą, sudegintas kalorijas ir primena, kad metas pajudėti, nes per ilgai užsisėdėjome vienoje vietoje.

Svarbu ir tai, kad „SX16“ yra atspari dulkėms ir vandeniui - IP67 standartas - tačiau nepatariama su ja plaukioti ir aplieti karštu vandeniu.

Kitas šaunus dalykas, kad „SX16“ aprūpinta Bluetooth 4.0 techniniu sprendimu, yra suporuojama su išmaniaisiais telefonais (Android 5.0/IOS8.0 ir naujesnėmis operacinėmis sistemomis), palaiko HAPPYSPORTS programėlę ir joje pateikia visą išsamią statistiką.

Tad programėlėje galima stebėti širdies darbą, kraujo spaudimo ir deguonies kiekio kraujyje pokyčius, miego kokybę, nueitą atstumą ir kt.

Taip pat „SX16“ informuos apie gautus pranešimus bei skambučius - tiesa, į juos atsakyti nėra galimybės. Bet apyrankės už tokią kainą vis dar ir negali pasiūlyti tokių galimybių.

Beje, su „SX16“ galima rasti savo telefoną ir ji palaiko nuotolinį kameros valdymą.

„SX16“ turi 170 mAh talpos bateriją ir pakuotėje iškart atkeliaus reikalingas įkroviklis bei naudojimosi instrukcija. Simpatiška ir labai funkcionali išmanioji apyrankė.

Aut. teisės: Technologijos.lt

(4)
(8)
(-4)

Komentarai ()