Pigios, funkcionalios ir atsparios vandeniui bei prakaitui - už puikią kainą parduodamos „TWS-Air3“ ausinės ()

2019-11-18

Šiais laikais belaides ausines gali įsigyti kiekvienas. Ir „TWS-Air3“ yra ne tik pigios, bet ir kokybiškos belaidės ausinės.

Kaina ir sąlygos

  • Šiuo metu „TWS-Air3 Stereo Wire-less BT5.0 Earbuds Headphones in-Ear Headsets Charging B6N7“ belaidės ausinės parduodamos už 10,99 €;
  • nemokamas siuntimas į Lietuvą;
  • pinigų grąžinimo garantija;
  • galima rinktis iš dviejų spalvų modelių: baltos ir juodos.

„TWS-Air3“ yra išvaizdžios, kokybiškai pagamintos ir naujais techniniais sprendimais aprūpintos belaidės ausinės.

Gamintojas pabrėžia „TWS-Air3“ belaidžių ausinių formą ir tai, kad jos puikiai laikosi ausų kanaluose. 

Tai yra svarbus dalykas, kadangi dažnu atveju tokias ausines žmonės naudoja gana ilgą laiko tarpą.

Vieni tokias ausines naudoja, kaip belaidę laisvų rankų įrangą, kiti keliauja sportuoti, o treti mėgsta klausytis mėgstamos muzikos. Patogios ausinės yra labai svarbi savybė.

„TWS-Air3“ belaidės ausinės, kaip ir galima spręsti iš pavadinimo, yra TWS ausinės ir tai reiškia, kad jas galima naudoti po vieną arba iškart abi.

Tereiks pirmą kartą jas su telefonu suporuoti - naujuoju Bluetooth 5.0 ryšiu - ir sekančiais kartais tereikės iš dėkliuko išimti ausinę ar jas abi, ir jos automatiškai aktyvuosis.

Kalbant apie techninius dalykus, tai „TWS-Air3“ belaidės ausinės palaiko HFP, A2DP, HSP, AVCRP protokolus; nuo telefono gali dirbti nutolusios iki 10 metrų bei yra atsparios vandeniui (IPX5 standartas).

Kiekviena „TWS-Air3“ ausinė turi po 45 mAh talpos bateriją, o jų dėkliukas-įkrovimo stotelė turi 350 mAh talpos bateriją. Taip pat ant dėkliuko yra šviesos indikatoriai, kurie leis suprasti kiek dėkliuke-įkrovimo stotelėje dar yra likę energijos.

Gamintojas teigia, kad pilnai įkrautų ausinių energijos užteks muzikos klausytis 3-4 valandas, o su dėkliuko-įkrovimo stotelės baterijos energijos užteks ausines įkrauti dar 3 kartus. Tad kaip už tokią kainą, tai yra labai geri rezultatai.

Aut. teisės: Technologijos.lt

(2)
(2)
(0)

Komentarai ()

Susijusios žymos: