Pigiau turbūt ir nebūna - vos už 8€ parduodama „GM20“ išmanioji apyrankė ()

2019-12-27

„GM20“ išmanioji apyrankė yra ypatingai panaši į „Apple Watch“ laikrodžius. Žinoma, „GM20“ nesiruošia nukonkuruoti keliasdešimt kartų brangesnių konkurentų, bet kaip už 8€ - stebėtina kokiomis puikiomis savybėmis pasižymi ši stilinga apyrankė.

Kaina ir sąlygos

  • Šiuo metu „GM20 BT Smart Watch HeartRate Blood Pressure Fitness Tracker IP67 Sport Bracelet“ parduodama už 8,10 €;
  • nemokamas siuntimas;
  • 30-ies dienų pinigų grąžinimo garantija;
  • galima rinktis iš trijų spalvų: juodos, sidabrinės bei sidabrinės ir baltos.

Kaip už tokią kainą, tai „GM20“ išmanioji apyrankė turi tikrai ką pasiūlyti: ji palaiko nuotolinį muzikos grotuvo valdymą, matuoja širdies ritmą, taip pat gali išmatuoti kraujo spaudimą ir deguonies kiekį kraujyje.

Išties šaunios savybės tokioje pigioje išmaniojoje apyrankėje.

„GM20“ turi spalvotą ekranėlį, reaguojantį į prisilietimus.

Ji skaičiuoja nueitus žingsnius, atstumą, sudegintas kalorijas ir primena, kad metas pajudėti, nes per ilgai užsisėdėjome vienoje vietoje.

Svarbu yra tai, kad „GM20“ yra atspari dulkėms ir vandeniui - IP67 standartas - tačiau nepatariama su ja plaukioti ir aplieti karštu vandeniu.

Kitas šaunus dalykas, kad „GM20“ aprūpinta Bluetooth 4.0 techniniu sprendimu, yra suporuojama su išmaniaisiais telefonais (Android 5.0/iOS9.0 ir naujesnėmis operacinėmis sistemomis), palaiko programėlę ir joje pateikia visą išsamią statistiką. 

Taip pat palaikomos tokios kalbos, kaip: anglų, rusų, lenkų, vokiečių, ispanų, italų, prancūzų ir kt.

Programėlėje galima stebėti širdies darbą, kraujo spaudimo ir deguonies kiekio kraujyje pokyčius, nueitą atstumą ir kt.

Taip pat „GM20“ informuos apie gautus pranešimus bei skambučius - tiesa, į juos atsakyti nėra galimybės. Bet apyrankės už tokią kainą vis dar ir negali pasiūlyti tokių galimybių.

Beje, su „GM20“ galima rasti savo telefoną, ji palaiko nuotolinį muzikos grotuvo valdymą bei rodo orų prognozę.

Galiausiai reikia paminėti ir tai, kad „GM20“ turi 90 mAh talpos bateriją, kurios, pasak gamintojo, įkrovimas užtruks 2 valandas, bet šį darbą galėsime pamiršti savaitei laiko.

Taip pat be pačios „GM20“ išmaniosios apyrankės, pakuotėje drauge atkeliaus reikalingas įkroviklis bei naudojimosi instrukcija. Simpatiška ir labai funkcionali išmanioji apyrankė.

Aut. teisės: Technologijos.lt

(20)
(2)
(18)

Komentarai ()