Puikus gimbalas telefonams ir fantastiškas elektrinis dviratis iš Vokietijos sandėlio, pristatys per 3-5 d.: iki 60 km, Shimano pavaros, diskiniai stabdžiai ir daugybė pagyrų iš apžvalgininko - su šiuo elektriniu dviračiu nuvažiavo jau 10000 km (Video, Naujas papildymas 2020 07 02) (5)

2020-07-02

Geriausi Cafago.com pasiūlymai: - 350W variklis, 10Ah baterija, iki 60 km nuvažiuojantis, itin tvirtas ir apžvalgininkų labai giriamas elektrinis dviratis - „Samebike LO26-BKNEW 26 Inch Folding Electric Bike“; - Trijų ašių gimbalas stabilizatorius telefonams - „Godox ZP1 Handheld 3-Axis Smartphone Gimbal Stabilizer Zoom Focus APP Auto-tracking Panorama Time-Lapse“.

350W variklis, 10Ah baterija, iki 60 km nuvažiuojantis, itin tvirtas ir apžvalgininkų labai giriamas elektrinis dviratis - „Samebike LO26-BKNEW 26 Inch Folding Electric Bike“

Naujas pasiūlymas iš Cafago (papildyta 2020 07 02):

 • 779,99 €
 • 27 % nuolaida;
 • Vokietijos sandėlio, tad jokios rizikos dėl muito mokesčių;
 • nemokamai pristatys į Lietuvą  per 3-5 dienas.

Senas pasiūlymas iš Cafago:

 • 779,99 €; (išpirkta)
 • 27 % nuolaida;
 • Vokietijos sandėlio, tad jokios rizikos dėl muito mokesčių;
 • nemokamai pristatys į Lietuvą  per 3-5 dienas.

​Šiuo metu, tai yra viena žemiausių „Samebike LO26-BKNEW“ elektrinio dviračio kainų ir atsižvelgiant į jo pagaminimo kokybę bei specifikacijas - tai yra super geras pasiūlymas.

Į akis labai krenta jo galingas 350W elektros variklis ir 48V 10Ah talpos baterija. Toks derinukas leidžia vien tik elektra nuvažiuoti iki 40 km., o papildomai minant pedalus net iki 60 km.

Labai geri rezultatai. Be to, baterija yra įkraunama per 4 valandas, o tai taip pat puikus rezultatas.

Baterijos turi įdiegtas apsaugos nuo perkaitimo, trumpo jungimo ir perkrovos, kas padės kuo ilgiau išlaikyti kokybišką baterijos tarnavimą.

Tiek gamintojas, tiek iš šiuos elektrinius dviračius turintys apžvalgininkai pabrėžia jų puikią pagaminimo kokybę.

„Samebike LO26-BKNEW“ yra tvirto aliuminio rėmo, magnio lydinio ratlankiais, 26 colių dydžio pripučiamais ratais, amortizatoriais, su diskiniais stabdžiais, Shimano pavarų sistemomis - iš viso 21 pavara, LED žibintais ir t.t.

Verta paminėti ir tai, kad ant vairo turime visus valdymo mygtukus bei rankenėles. Be to, čia yra ir USB jungtis, tad pritvirtinus telefoną - bus galima įkrauti pastarojo bateriją. Patogus ir praktiškas dalykas.

Čia turime ir ryškų LCD ekraną, su papildomu apšvietimu, kas reiškia, kad informacija gerai matoma ir dienos metu.

Pačiame ekrane matysime elektrinio dviračio baterijos būseną, įkrovos lygį, važiavimo greitį - maksimalus greitis siekia 30 km/h, pasirinktą pavarą, nuvažiuotą atstumą.

„Samebike LO26-BKNEW“ yra sulankstomas elektrinis dviratis.

Štai kokie „Samebike LO26-BKNEW“ išmatavimai, kai jis išlankstytas - 177 * 82 * 104 cm, ir kai sulankstytas - 103 * 37 * 104 cm. Akivaizdu, jog šis elektrinis dviratis nesunkiai tilps į automobilio bagažinę.

„Samebike LO26-BKNEW“ sveria 25,5 kg., tad jis yra labiau skirtas vyresniems paaugliams ir suaugusiems. Juo gali važinėti iki 150 kg svorio asmenys.

„Samebike LO26-BKNEW“ yra labai kokybiškas, tvirtas, galingas, funkcionalus ir tiesiog šaunus elektrinis dviratis.

Su tokiu dviračiu galima važinėti praktiškai bet kokiais keliais ir kaip tvirtina štai šis apžvalgininkas, su „Samebike LO26-BKNEW“ jau įveikęs 10 000 km - ir po tiek kilometrų „Samebike LO26-BKNEW“ yra toks pats geras, kaip ir tą dieną, kai jį įsigijau:

Trijų ašių gimbalas stabilizatorius telefonams - „Godox ZP1 Handheld 3-Axis Smartphone Gimbal Stabilizer Zoom Focus APP Auto-tracking Panorama Time-Lapse“

 • Dabar jis parduodama už 91,99 €;
 • 44 % nuolaida;
 • Vokietijos sandėlio, tad jokios rizikos dėl muito mokesčių;
 • nemokamai pristatys į Lietuvą  per 3-5 dienas.

„Godox ZP1“ gimbalas stabilizatorius yra labai kokybiškai pagamintas, su patogiu valdymu ir gerai veikiančiais varikliukais, užtikrinančiais didelį kamerų pasukimo kampą, atliekamo proceso stabilumą ir greitį.

„Godox ZP1“ pasižymi daugybe naudingų savybių:

 • geba sekti paskui objektą;
 • tuo pačiu metu priartina ir sufokusuoja vaizdą;
 • gali telefoną pasukti vertikaliai bei horizontaliai;
 • panoraminis režimas;
 • valdomos priekinės ir galinės telefonų kameros;
 • „time lapse“, „slow motion“ ir kitos funkcijos.

Akivaizdu, jog toks daiktas labai pravers mėgstantiems su telefonu filmuoti bei fotografuoti.

„Godox ZP1“ palaiko „Godox Action“ programėlę ir ji yra suderinama su iOS bei Android telefonais, tad joje iškart galėsite redaguoti padarytas nuotraukas bei vaizdo įrašus.

Kalbant apie kitas „Godox ZP1“ savybes, tai verta paminėti, kad jis sveria 590 gramus, prie jo pritvirtinamas trikojis - jau yra pakuotėje, ir stabilizatoriaus išmatavimai yra tokie: 33 * 12 * 5.5 cm. Pačio telefono laikiklis palaiko nuo 64 iki 85 mm dydžio telefonus.

„Godox ZP1“ gali darbuotis nuo -5℃ iki 40℃ temperatūroje ir turi dvi 2600 mAh talpos baterijas. Jos įkraunamos su pakuotėje esančiu USB laidu, tai trunka apie 3,5 val ir tada „Godox ZP1“ dirbs iki 15 val.

Čia verta paminėti ir tai, kad „Godox ZP1“ gali būti maitinamas su išorine baterija. Taip pat prie „Godox ZP1“ galima prijungti tą patį telefoną ir įkrauti jo bateriją. Tad tuo metu, kai filmuosite, galite ir įkrauti telefoną.

„Godox ZP1“ yra šaunus ir naudingas daiktas. Ypatingai mėgstantiems daug filmuoti bei fotografuoti.

Aut. teisės: Technologijos.lt

(24)
(9)
(15)

Komentarai (5)