Super pasiūlymas: neįtikėtinai lengvas, labai gerų parametrų ir 150$ pigiau nei kitur - išparduodami „XIDU Tour Pro“ nešiojami kompiuteriai (Video) (1)

2020-06-08

„XIDU Tour Pro“ - yra puikus kasdienis pagalbininkas. Ryškus, labai lankstus ir į prisilietimus reaguojantis ekranas, geri techniniai parametrai ir itin žema kaina.

Speciali akcija ir sąlygos

  • XIDU Tour Pro“ nešiojamas kompiuteris šiuo metu parduodamas dviejų spalvų bei keliose parduotuvėse ir geriausios sąlygos yra oficialioje „XIDU“ parduotuvėje:
  • Aliexpress - 558,35 $ su pristatymo išlaidomis;
  • „XIDU“ parduotuvėje auksinės-rožinės spalvos modelis - 399 $ su 50 $ nuolaida;
  • „XIDU“ parduotuvėje pilkos spalvos modelis - 410 $ su 50 $ nuolaida.

Verta pažymėti, kad perkant iš „XIDU“ parduotuvės, siuntimas į Lietuvą bus nemokamas.

Taip pat nereikia vesti jokių nuolaidų kuponų - 50 $ nuolaida bus pritaikoma automatiškai.

Tokia „XIDU“ parduotuvės akcija vyks nuo birželio 8 iki 15 dienos.

Nors galima įsigyti dviejų spalvų „XIDU Tour Pro“ nešiojamo kompiuterio modelius, tačiau iš techninės pusės, tai yra tas pats lengvas, išvaizdus ir funkcionalus nešiojamas kompiuteris.

Tokie dar dažnai vadinami „Ultrabook“ ir tikrai ne veltui. 

„XIDU Tour Pro“ nešiojamas kompiuteris aprūpintas Intel 3867U procesoriumi (iki 1,8 GHz darbinis dažnis), 8 GB (LPDDR3) RAM, 128 GB SSD atminties kaupikliu ir dirba su jau įdiegta originalia Windows 10 operacine sistema. Tai yra kasdieniams darbams ir pramogoms skirtas nešiojamas kompiuteris.

Šaunu yra ir tai, kad „XIDU Tour Pro“ kompiuteris turi 12,5 colių įstrižainės 2K arba 2560 x 1440 raiškos ekraną. Jis reaguoja į prisilietimus ir ekranas gali būti nulenkiamas net 180 laipsnių kampu. Tad „XIDU Tour Pro“ galima naudoti kone kaip planšetę.

Efektą sustiprina ir tai, kad „XIDU Tour Pro“ ekrano kraštinės yra labai plonos, dėl ko viso ekrano santykis su kraštinėmis siekia net 85 proc.

Smagi detalė yra ir ta, kad „XIDU Tour Pro“ kompiuteryje yra integruotas pirštų atspaudų skaitytuvas, kas leidžia papildomai apsaugoti kompiuteryje saugomus duomenis.

O integruotas papildomas klaviatūros apšvietimas yra ne tik gražu, bet ir labai praktiška. Menkiau apšviestose vietose tai leis patogiai darbuotis šiuo dailiu nešiojamu kompiuteriu.

„XIDU Tour Pro“ aprūpintas 5000 mAh talpos baterija, kurios energijos darbuotis užtenka iki 8 valandų.

Taip pat „XIDU Tour Pro“ turi integruotą kamerą ir pagrindines jungtis: 3,5 mm audio - galima prijungti ausines; USB 3.0; C-tipo USB; papildomai atminties kortelei skirta jungtis.

„XIDU Tour Pro“ nešiojamas kompiuteris palaiko WiFi (5 ir 2,4 GHz) bei Bluetooth 4.2, tad su šiuo kompiuteriu lengvai prisijungsite prie interneto ir suporuosite su kitais įrenginiais, kaip belaide pele, išmaniuoju telefonu ir pan.

„XIDU Tour Pro“ yra ne tik funkcionalus, bet labai kompaktiškas bei lengvas nešiojamas kompiuteris. Jis yra 29 x 20 x 1,6 cm išmatavimų ir sveria tik 1,23 kg. Puikus kelionių palydovas.

Aut. teisės: Technologijos.lt

(5)
(15)
(-10)

Komentarai (1)