Geriausi pasiūlymai iš Vokietijos sandėlio: iki 50 km nuvažiuojantis „Onebot S6“ elektrinis dviratis, įspūdingų parametrų naujausias „Xiaomi Viomi V3“ robotas dulkių siurblys ir puikios kainos „Muslady“ gitara pradedantiesiems (Video) ()

2020-09-16

Geriausių pasiūlymų trejetukas: - „Onebot S6“ elektrinis dviratis; - „Xiaomi Viomi V3“ robotas dulkių siurblys, plauna ir siurbia grindis; - „Muslady 21 Inch Soprano Ukulele“ gitara.

„Onebot S6“ elektrinis dviratis

 • Šiuo metu jis parduodamas už 562,69 €;
 • taikoma 20 % nuolaida;
 • iš Vokietijos sandėlio, jokios rizikos dėl muitų mokesčių;
 • į Lietuvą pristatys nemokamai, per 3-5 darbo dienas;
 • galima rinktis iš 3 spalvų modelių: juodos, baltos ir oranžinės;
 • ribotas prekių skaičius.

Į akis krenta „Onebot S6“ galingas 250W elektros variklis ir 36V 6.4Ah talpos baterija. Toks derinukas leidžia vien tik elektra nuvažiuoti iki 15 km., o papildomai minant pedalus iki 50 km. Maksimalus greitis 25 km/h. Geri rezultatai.

Be to, baterija yra išimama ir įkraunama per 3-5 valandas, o tai taip pat geras rezultatas.

Baterijos turi įdiegtas apsaugos nuo perkaitimo, trumpo jungimo ir perkrovos, kas padės kuo ilgiau išlaikyti kokybišką baterijos tarnavimą.

Gamintojas pabrėžia šių elektrinių dviračių puikią pagaminimo kokybę.

„Onebot S6“ yra tvirto magnio lydinio rėmo, dėl to šiuo dviračiu gali važiuoti iki 120 kg svorio žmogus.

Dviratis aprūpintas 16 colių dydžio pripučiamais ratais, amortizatoriais, su diskiniais stabdžiais priekyje ir gale, LED žibintais, yra sulankstomas vos per 3 sekundes ir t.t.

 

Verta pažymėti ir tai, kad „Onebot S6“ yra vandeniui atsparus elektrinis dviratis ir atitinka IPX4 standartą.

Pats dviratis sveria 18,8 kg, tad kaip elektriniam dviračiui, tai yra nedidelis svoris.

Prie to prisideda ir jo kompaktiškumas: išlankstytas jis yra 133 * 58 * 104 cm; sėdynės aukštis reguliuojamas 76 - 92 cm; o kai sulankstytas tada yra 80 * 43 * 54 cm. Puikus elektrinis dviratis tiek suaugusiems, tiek ir paaugliams.

„Xiaomi Viomi V3“ robotas dulkių siurblys, plauna ir siurbia grindis

 • Šiuo metu jis parduodamas už 409,99 €;
 • taikoma 5 % nuolaida;
 • iš Vokietijos sandėlio, jokios rizikos dėl muitų mokesčių;
 • į Lietuvą pristatys nemokamai, per 3-5 darbo dienas;
 • ribotas prekių skaičius.

„Xiaomi Viomi V3“ robotas dulkių siurblys yra vienas naujausių produktų robotų dulkių siurblių rinkoje ir kaip matyti iš pirmųjų apžvalgininkų testavimų, tai yra tikrai dėmesio vertas produktas.

Įdomu yra ir tai, kad „Viomi V3“ yra „Xiaomi“ dukterinės kompanijos produktas ir peržvelgus jo specifikacijas galima drąsiai teigti, kad tai yra tiesiog nuostabus kainos ir kokybės atstovas.

 

„Viomi V3“ palaiko drėgną bei sausą grindų valymą, turi lazerinę navigacijos sistemą ir yra galingias siurblys - 2600 Pa siurbimo galia.

Štai kuo apžvalgininkus džiugina „Viomi V3“, tai palaikomu labai kokybišku grindų plovimu ir trimis vandens padavimo lygiais. Tokiu dalyku negali pasigirti „Xiaomi“ robotai dulkių siurbliai.

Viskas yra valdoma nuotoliniu būdu ir taip galime pasirinkti tokį kiekį vandens, kokio reikia - atsižvelgiant į grindų dangą: plytelės, medis ir kt.

Be to, su „Viomi V3“ vienu metu galima plauti grindis, sausai siurbti arba tuo pačiu metu daryti abu darbus. Puikus funkcionalumas.

Kalbant apie „Viomi V3“ vandens ir atliekų dėžutes, tai jos taip pat yra labai talpios (abi po 550 ml).

Tiesa, kai vienu metu norėsime siurbti bei plauti grindis, tada pritvirtinamas atskiras priedas ir čia jau sausų atliekų dėžutės talpa siekia 300 ml, o vandens talpa 200 ml. O tai taip pat yra užtektinai - ypač, kai toks robotukas darbuosis kasdien arba beveik kasdien.

„Viomi V3“ turi plaunamą Hepa filtrą ir net 12 jutiklių, kurie robotą apsaugo nuo trankymosi, kritimo nuo laiptų ir t.t.

Lazerinė navigacijos sistema leidžia puikiai orientuotis aplinkoje, nusipiešti valomos teritorijos žemėlapį ir sistemingai išvalyti kambarius.

 

„Viomi V3“ palaiko Mi Home programėlę ir joje galima sudaryti tvarkaraščius, virtualias sienas ir no-go teritorijas, nurodyti konkrečias teritorijas, kurias norėsime išvalyti, stebėti baterijos lygį ir t.t.

„Viomi V3“ yra labai šaunus robotas dulkių siurblys, kuris aprūpintas pačiomis naujausiomis ir pažangiausiomis robotų dulkių siurblių technologijomis, kai kuriais aspektais lenkia „Xiaomi“ robotus dulkių siurblius, o kainuoja pigiau. Puikus variantas.

Šioje apžvalgoje galite daugiau sužinoti apie „Viomi V3“, jo galimybes ir kaip jis darbuojasi:

„Muslady 21 Inch Soprano Ukulele“ gitara

 • Šiuo metu ji parduodamas už 27,19 €;
 • taikoma 61 % nuolaida;
 • iš Vokietijos sandėlio, jokios rizikos dėl muitų mokesčių;
 • į Lietuvą pristatys nemokamai, per 4-6 darbo dienas;
 • ribotas prekių skaičius.

Verta pažymėti, kad už šią kainą iškart gausime pilną gitaros komplektą ir nieko papildomai pirkti nereikės.

Čia yra ir visi reikalingi diržai, stygomis groti reikalingi kirtikliai, papildomas stygų komplektas, stilingas nešiojimo krepšys ir t.t.

 

„Muslady 21 Inch Soprano Ukulele“ gitara laikoma štai tokiame krepšyje.

„Muslady 21 Inch Soprano Ukulele“ yra išvaizdi, stilinga, medinio korpuso gitara.

Čia turime 4 stygas su reguliuojamu jų įtempimu. Taip pat ant korpuso yra sudėlioti žymekliai, kad būtų lengviau žinoti, kur gi reikia laikyti ranką, norint išgauti konkrečius tonus.

Gitara yra 54,5 * 18,5 * 6,3 cm dydžio ir sveria vos 945 gramus. Lengvas ir kompaktiškas muzikos instrumentas, skirtas tiek vaikams, tiek suaugusiems.

Štai trumpas vaizdo įrašas, kaip grojama būtent šia gitara:

O šiame vaizdo įraše muzikos mokytojas jau pačioje pirmoje pamokoje išmoko su tokio tipo gitara groti pirmuosius akordus.

Jis iš viso pateikia 10 nemokamų pamokų, po kurių pilnai įvaldysite šį muzikos instrumentą:

Aut. teisės: Technologijos.lt

(2)
(0)
(2)

Komentarai ()