Super šaunūs „Xiaomi“ pasiūlymai: su kuponais vieni populiariausi „WiFi“ signalo stiprintuvai, orų stotelės, LCD rašymo planšetės, stalinės lempos ir plaukų džiovintuvai (kuponai, Video) ()

2021-05-01

„Xiaomi“ rinkinukas su kuponais: - „Xiaomi WiFi Repeater Pro“ WiFi signalo stiprintuvas; - „Xiaomi Mijia Bluetooth Thermometer 2“ temperatūros ir drėgmės matuoklis; - „Xiaomi Mijia LCD Writing Tablet“ rašymo lenta/planšetė; - „Xiaomi Anion Portable Hair Dryer“ plaukų džiovintuvas; - „Xiaomi Yeelight LED Desk Lamp“ lempa.

„Xiaomi WiFi Repeater Pro“ WiFi signalo stiprintuvas

 • Gearbest - 10,91 €;
  • kuponas: V6657DF3C0153001;
  • 0,68 € už pristatymą į Lietuvą.

„Xiaomi WiFi Repeater Pro“ arba dar kitaip vadinamas „Xiaomi Mi WiFi Amplifier Pro“ yra „WiFi“ signalo stiprintuvas.

Turbūt daugelis iš mūsų susidūrėme su situacija, kai namuose įvairūs išmanūs įrenginiai tiesiog negali pilnai dirbti, jei neturi prieigos prie interneto ar gaunamas ryšys yra nestabilus bei silpnas. Šis įrenginys būtent nuo tokių nemalonių situacijų ir išgelbsti.

Tad ką daro „Xiaomi WiFi Repeater Pro“?

Kaip ir minėjome – sustiprina jūsų namuose esantį „WiFi“ signalą.

Šiuo atveju labai svarbu nesuklysti. „Xiaomi WiFi Repeater Pro“ nėra interneto maršrutizatorius. Jis pats savaime jums „WiFi“ interneto nesuteiks. „Xiaomi WiFi Repeater Pro“ jungiasi prie namuose esančios interneto maršrutizatoriaus ir tada sustiprina jo signalą.

Gali kilti klausimas: o tai kam tada išvis tokio daikto gali reikėti? Atsakymas labai paprastas.

Vos tik nuo savo maršrutizatoriaus nutolstate toliau ir dar jei būnate už sienos ar dviejų – „WiFi“ signalo stiprumas iškart krenta, tampa nestabilus ar net išvis pradingsta. Štai tuo atveju „Xiaomi WiFi Repeater Pro“ ir tampa naudingu.

 

Jis aptinka jūsų turimo interneto ryšio signalą ir jį sustiprina tam tikroje erdvėje.

Pavyzdžiui, jei turite namuose vietų, kuriose „WiFi“ signalas yra nestabilus arba maršrutizatorius neskleidžia pakankamai galingo signalo, arba tiesiog namuose yra ganėtinai daug sienų ir „WiFi“ signalo stiprumas bei stabilumas gerokai susilpnėja, tokiais atvejais šis „WiFi“ signalo stiprintuvas yra pastatomas tarp maršrutizatoriaus ir jūsų prietaiso, kuriam reikia interneto. „WiFi“ signalas iškart sustiprėja ir nors būsite stipriai nutolę nuo maršrutizatoriaus, neliks jokių ryšio sutrikimų.

„Xiaomi WiFi Repeater Pro“ yra kvadratinės formos ir išmatavimai būtų tokie: 6.90 x 6.90 x 3.50 cm, o sveria apie 125 gramus. Jame matome akivaizdžias dvi išorines antenas, kurių kiekvienos ilgis yra po 6 cm. Jas taip pat galima lankstyti aukštyn ir žemyn.

Stiprintuvas maitinimas iš įprasto elektros tinklo, tiesiog įjungiame į rozetę ir viskas.

„Xiaomi WiFi Repeater Pro“ signalo stiprintuvas turi LED indikatorių ir kai jis jau dirba, tada šviečia melsva spalva. Visais kitais atvejais matoma gelsva spalva. Taip pat turi „Reset“ mygtuką.

Smagu ir tai, kad šis „WiFi“ signalo stiprintuvas palaiko automatinį programinės įrangos atnaujinimą ir prie jo, vienu metu, galima prijungti net 64 skirtingus prietaisus.

 

Žinoma, tai labiau teorinis dalykas, o ir vargiai kas nors namuose turi tokį kiekį prietaisų, kuriems vienu metu reikėtų interneto.

Turbūt vienintelis šios įrenginio minusas, kad jis palaiko 2,4 Ghz, tačiau nepalaiko 5 GHz. Na, bet už tokią kainą turbūt daugiau reikalauti ir nevertėtų.

Jo prijungimas prie maršrutizatoriaus ir susiejimas su išmaniaisiais įrenginiais yra gana nesudėtingas ir esminiai dalykai nurodyti žemiau pateiktame paveikslėlyje.

O viską dar detaliau pademonstruoja šis apžvalgininkas:

„Xiaomi Mijia Bluetooth Thermometer 2“ temperatūros ir drėgmės matuoklis

 • Gearbest - 13,05 €;
  • tokia kaina už 4 vienetus;
  • 0,67 € už pristatymą į Lietuvą.

„Xiaomi Mijia Bluetooth Thermometer 2“ yra modernaus dizaino ir funkcionalus temperatūros bei drėgmės matuoklis.

Jis skirtas naudoti kambario sąlygomis. Yra 43 x 43 x 12,5 mm dydžio, prilipdomas prie sienos, maitinamas CR2032 tipo baterija, kurios energijos užteks metams laiko.

„Xiaomi Mijia Bluetooth Thermometer 2“ turi ryškų LCD ekraną, kuriame pateikia kambario temperatūros, drėgmės ir komforto rezultatus. Pastaruosius rodo nuotaikingi veidukai.

 

Taip pat „Xiaomi Mijia Bluetooth Thermometer 2“ palaiko ir Bluetooth 4.2 ryšį bei poruojamas su telefonu ir gali informuoti apie rodiklių pokyčius. Tai ypač aktualu stebint kūdikių kambario temperatūrą bei drėgmės lygį.

Tiesa, šiuo atveju reikia turėti įsigijus ir vadinamuosius Gateway („Vartus“), kurie apjungia išmaniuosius namų įrenginius.

„Xiaomi Mijia LCD Writing Tablet“ rašymo lenta/planšetė

 • Gearbest - 10,88 €;
  • 0,67 € už pristatymą į Lietuvą.

„Xiaomi Mijia LCD Writing Tablet“ - smagi ir naudinga rašymo planšetė arba tiesiog rašymo lenta.

Beje, pasiūloje yra nuo 10 colių iki 20 colių dydžio. Tad vaikams galima rinktis mažesnę, o suaugusiems didesnę planšetę.

Pakuotėje jau yra specialus rašiklis ir čia nenaudojamas joks rašalas. Ekranas reaguoja į paspaudimus ir taip ant jo rašoma, piešiama. Tad iš esmės tą galima daryti net su pirštu.

Keičiamos sagos tipo baterijos užteks net metams laiko. Taip pat yra nupieštų bei parašytų dalykų ištrynimo mygtukas.

 

Smagi lenta mokytis vaikams piešti, rašyti raideles, skaičius ir lavinti motorikos gebėjimus. Ir jokio mėlyną spalvą skleidžiančio ekrano, tad ir akys išlieka saugios.

„Xiaomi Anion Portable Hair Dryer“ plaukų džiovintuvas

 • Gearbest - 20,09 €;
  • kuponas: B6686F044A153001;
  • 1,68 € už pristatymą į Lietuvą.

Gamintojas teigia, kad šis elektrinis plaukų džiovintuvas užtikrins, jog dėl aukštos koncentracijos neigiamų jonų kiekio jūsų plaukai patirs mažesnį džiovinimo sukeliamą neigiamą poveikį ir plaukai išliks tarsi šilkiniai.

Taip pat „Xiaomi Anion Portable Hair Dryer“ anijoninis elektrinis plaukų džiovintuvas puikiai tinka naudojimui namuose bei kelionėje, kadangi pakuotėje yra ir stilingas krepšelis džiovintuvui.

„Xiaomi Anion Portable Hair Dryer“ yra lengvas, sveriantis apie 600 gramų, džiovintuvas, 1600 W galios ir jungiamas 1,7 metro ilgio laidu į 220 V elektros tinklą.

Galima pasirinkti iš 2 skirtingų plaukų džiovinimo režimų - keičiama temperatūra bei vėjo greitis, yra patvarus ir visiškai saugus naudoti.

„Xiaomi Yeelight LED Desk Lamp“ lempa

 • Gearbest - 13,38 €;
  • kuponas: S63B2041A4912000;
  • 3,34 € už pristatymą į Lietuvą.
 

„Xiaomi Yeelight LED Desk Lamp“ - iš esmės yra stalinė lempa, bet dėl savo šaunus dizaino ir to turimo segtuko ją galima pritvirtinti kone visur, kur tik reikia.

„Xiaomi Yeelight LED Desk Lamp“ yra 5W galios LED lempa su įkraunama 1500 mAh talpos baterija. Taip pat ją galima ir tiesiai prijungti prie maitinimo šaltinio, per USB jungtį.

Lempa iš viso sveria 600 gramų ir yra tokių išmatavimų: 12,3 x 9,6 x 44,2 cm. Tai lanksti lempa ir jos švietimo galvą galima pakreipti 360 laipsnių kampu.

Dengta maloniu liesti silikonu ir turi valdymo mygtuką, kuriuo renkamės iš trijų švietimo režimų: atitinkamai baterijos šviesti užteks 6, 14 arba 50 val.

Maksimaliai turime 100lm, 3900K ir Ra80 rodiklius. Labai geri parametrai ir ypač, kaip tokio tipo ir kainos lempai.

Aut. teisės: Technologijos.lt

(3)
(1)
(2)

Komentarai ()