TomTop rekomenduoja iš Vokietijos ir net iki 100€ pigiau populiarius elektrinius dviračius: iki 500W, didžiulės baterijos, Shimano pavaros, sulankstomi ir puikiai vertinami apžvalgininkų („Xiaomi HIMO Z16“ ir „Samebike LO26-WHFT“,Video) ()

2021-08-19

Šiuo metu populiarieji „Xiaomi HIMO Z16“ ir „Samebike LO26-WHFT“ elektriniai dviračiai parduodami už pačias geriausias kainas ir iš Vokietijos.

„Xiaomi Himo Z16“ elektrinis dviratis

250W, 10Ah 36V baterija, vien elektra 55 km, 16 colių ratai, sulankstomas

Pabrėžiama, kad visus mokesčius sutvarko TomTop, tad pirkėjams niekuo rūpintis nebereikia. Kokią kainą matote užsakymo pabaigoje, tokia ji ir yra galutinė.

Plačiau apie pirkimą iš TomTop galite paskaityti čia.

Taip pat verta pažymėti, kad galima rinktis iš 4 spalvų modelių: baltos, pilkos, mėlynos ir geltonos

Tačiau didžiausias privalumas, kad šiuo metu TomTop šiam „Xiaomi Himo Z16“ elektriniam dviračiui siūlo pačią geriausią kainą.

Kitose populiariose Kinijos internetinėse parduotuvės „Xiaomi Himo Z16“ elektrinis dviratis kainuoja 100 € brangiau.

„Xiaomi Himo Z16“ yra vienas naujausių kompanijos elektrinių dviračių.

Iš pradžių buvo kalbama, kad jis bus siūlomas tik Kinijos rinkoje, bet dabar šį šaunų elektrinį dviratį jau gali įsigyti ir kitų šalių pirkėjai.

„Himo Z16“ dizainas primena šiek tiek anksčiau debiutavusį itin kompatiškai susilankstantį „Himo Z1“, tačiau yra didesnis ir turi ne tik elektrinį variklį (250W), bet ir pedalus, kuriais bus galima pasiekti tikslą, jei baterija išsikraus.

Išlankstyto dviračio matmenys yra 140 * 55 * 105 cm, o sulankstyto - 86 * 65 * 23 cm.

Įdomu tai, kad dviratis sveria vos 22,5 kg, to priežastis – lengva aliuminio konstrukcija, kuri atlaiko iki 100 kg apkrovas.

„Himo Z16“ pasižymi trigubai sulankstomu dizainu – sulenkiamas ne tik rėmas, bet ir vairo rankenos bei pedalai.

Kaip ir dauguma tokio tipo produktų, „Himo Z16“ turi LCD ekraną, kuriame rodo veikimo parametrus – baterijos įkrovimą, greitį, galimą nuvažiuoti atstumą ir panašią informaciją. Skydelis atsparus vandeniui – turi IPX7 sertifikatą.

Dviratis gali būti naudojamas 3 skirtingais režimais: vien elektra, mynimas padedant elektros motorui ir visiškai fizine jėga paremtas važiavimas.

Vienu įkrovimu visiškai elektriniu režimu „Himo Z16“ gali nuvažiuoti 55 km, o jei nuspręsite padėti jam pedalais, atstumas pailgės iki 80 km.

Gamintojas dviratyje montuoja automobilių klasės ličio jonų akumuliatorių (10Ah, 36V), kuris gali būti visiškai įkrautas per 5 val.

„Himo Z16“ aprūpintas dviguba diskinių stabdžių sistema, kas yra ganėtinai neįprasta, nes dauguma elektrinių dviračių naudoja būgninius stabdžius gale.

„Z16“ aprūpintas atspariomis „CST“ tipo padangomis, kurias galima rasti ir profesionaliuose elektriniuose dviračiuose. Jos užtikrina gerą sukibimą ir pagerina stabdymą. Kad vartotojui nebereikėtų niekuo rūpintis, dviratis turi gamykliškai įrengtus priekinį ir galinį žibintus bei atšvaitus.

Kinijoje elektriniams dviračiams taikomi apribojimai, tad „Himo Z16“ greitis ribojamas iki 25 km/h, bet užsimenama, jog jis gali būti kur kas didesnis.

„Samebike LO26-WHFT“ elektrinis dviratis

500W, 10Ah 48V baterija, vien elektra 35 km, 26 colių ratai, sulankstomas

Šiuo metu, tai yra viena žemiausių „Samebike LO26-WHFT“ elektrinio dviračio kainų ir atsižvelgiant į jo pagaminimo kokybę bei specifikacijas - tai yra super geras pasiūlymas.

Tiek gamintojas, tiek iš šiuos elektrinius dviračius turintys apžvalgininkai pabrėžia jų puikią pagaminimo kokybę.

„Samebike LO26-WHFT“ yra tvirto aliuminio rėmo, magnio lydinio ratlankiais, 26 colių dydžio pripučiamais ratais, amortizatoriais, su diskiniais stabdžiais, Shimano pavarų sistemomis - iš viso 21 pavara, LED žibintais ir t.t.

Verta paminėti ir tai, kad ant vairo turime visus valdymo mygtukus bei rankenėles. Be to, čia yra ir USB jungtis, tad pritvirtinus telefoną - bus galima įkrauti pastarojo bateriją. Patogus ir praktiškas dalykas.

Čia turime ir ryškų LCD ekraną, su papildomu apšvietimu, kas reiškia, kad informacija gerai matoma ir dienos metu.

Pačiame ekrane matysime elektrinio dviračio baterijos būseną, įkrovos lygį, važiavimo greitį - maksimalus greitis siekia 35 km/h, pasirinktą pavarą, nuvažiuotą atstumą.

Į akis labai krenta jo galingas 500W elektros variklis ir 48V 10,4Ah talpos baterija. Toks derinukas leidžia vien tik elektra nuvažiuoti iki 35 km., o papildomai minant pedalus net iki 80 km.

Labai geri rezultatai. Be to, baterija yra įkraunama per 4 valandas, o tai taip pat puikus rezultatas.

Baterijos turi įdiegtas apsaugos nuo perkaitimo, trumpo jungimo ir perkrovos, kas padės kuo ilgiau išlaikyti kokybišką baterijos tarnavimą.

Verta pažymėti ir tai, kad „Samebike LO26-WHFT“ palaiko 4 važiavimo režimus, tarp kurių yra ir Pushing Mode. Pastarasis itin pravers tais atvejais, kai važinėjamasi kalnuotomis vietovėmis. Kopiant į kalną, įsijungia elektros variklis ir taip lengviau užvažiuoti.

„Samebike LO26-WHFT“ yra sulankstomas elektrinis dviratis.

Štai kokie „Samebike LO26-WHFT“ išmatavimai, kai jis išlankstytas - 177 * 82 * 104 cm, ir kai sulankstytas - 103 * 37 * 104 cm. Sėdynės aukštis taip pat reguliuojamas. Akivaizdu, jog šis elektrinis dviratis nesunkiai tilps į automobilio bagažinę.

„Samebike LO26-WHFT“ sveria 30 kg., tad jis yra labiau skirtas vyresniems paaugliams ir suaugusiems. Juo gali važinėti iki 150 kg svorio asmenys.

„Samebike LO26-WHFT“ yra labai kokybiškas, tvirtas, galingas, funkcionalus ir tiesiog šaunus elektrinis dviratis.

Su tokiu dviračiu galima važinėti praktiškai bet kokiais keliais ir kaip tvirtina štai šis apžvalgininkas, su „Samebike LO26-WHFT“ jau įveikęs 10 000 km - ir po tiek kilometrų „Samebike LO26-WHFT“ yra toks pats geras, kaip ir tą dieną, kai jį įsigijau:

Aut. teisės: Technologijos.lt

(0)
(0)
(0)

Komentarai ()