Už mažiausias kainas istorijoje patys populiariausi „Creality“ 3D spausdintuvai! Milijonai Youtube apžvalgų peržiūrų ir aukščiausi pirkėjų vertinimai - „nereikia būti raketų inžinieriumi, norint jais naudotis“ (Video, „Creality Ender 3 Pro“ ir „Creality Ender 3 V2“) ()

2021-10-16

Žemiausios kainos istorijoje! Kuponai Ribotas kiekis Galioja iki 2021 10 31 Iš Vokietijos Patys populiariausi ir puikiai vertinami 3D spausdintuvai: 1. „Creality Ender 3 Pro“ 2. „Creality Ender 3 V2“

   
Rekordinė kaina!

„Creality Ender 3 Pro“ 3D spausdintuvas

202,99 € -73 €; 202,99 €

129,99 €

Imu!

iš Vokietijos

kuponas - TC1622

ribotas kiekis

nemokamai į Lietuvą pristatys per 3-5 d.d.

Visus mokesčius sutvarko Cafago

 

„Creality Ender 3 Pro“ yra vienas populiariausių 3D spausdintuvų. Ir daugelis apžvalgininkų pripažįsta, kad šis modelis ne tik patenkins visus pradedančiųjų poreikius, bet ir pilnai užteks tiems, kurie jau yra susipažinę su 3D spausdintuvais.

Galima rasti tikrai ne vieną ir ne dvi „Creality Ender 3 Pro“ 3D spausdintuvo apžvalgas, kuriose patyrę ir gerai šį segmentą išmanantys apžvalgininkai giria tiek kompaniją, tiek šį jų sukurtą 3D spausdintuvą.

Tiesiog už tokią gerą kainą gauname labai aukštos klasės 3D spausdintuvą, kuris aprūpintas praktiškai visomis esminėmis tokių įrenginių savybėmis.

Taip pat neverta išsigąsti, kad 3D spausdintuvą reikės surinkti patiems. Tą padaryti tikrai nėra sudėtinga, o ir pakuotėje yra pateikiama išsami instrukcija.

Be to internete galima rasti įvairios vaizdinės medžiagos, kaip tą padaryti. Tad „Creality Ender 3 Pro“ 3D spausdintuvo surinkimas bus paprasta užduotis.

Kaip surinkti „Creality Ender 3 Pro“:

Kalbant apie „Creality Ender 3 Pro“ technines specifikacijas, tai jis turi 220 x 220 x 250 mm spausdinimo erdvę ir tai reiškia, kad jis gali maksimaliai spausdinti 25 cm aukščio ir 22 cm gylio bei pločio daiktus.

Kompanija taip pat pabrėžia spausdintuvų mechanizmų tvirtumą ir panaudotas pažangiausias technologijas. Jų korpusas, ekstruderis, sujungimai ir kitos dalys yra aukščiausios kokybės.

Didelis darbastalis šildomas – vos per 5 minutes gali pasiekti net 110 laipsnių pagal Celsijų. Tai padeda pirmiesiems sluoksniams geriau prilipti, todėl pasiekiamas geresnis rezultatas, lengviau išvengti broko.

Prie kokybės užtikrinimo prisideda ne tik šildomas spausdinimo padėklas, bet ir tai, kad „Creality Ender 3 Pro“ turi 0,4 mm diametro galvutę, kuri pasiekia net 255 laipsnių temperatūrą. Tai reiškia, kad užpildų pasirinkimas yra labai platus: PLA, ABS, TPU ir kt.

Galima lieti vos 0,1 mm storio sluoksnius, o spausdinimo greitis siekia 180 mm/s.

3D spausdintuvai aprūpinti LCD ekranėliais ir funkcijos yra pasirenkamos su valdymo rankenėle. Jie taip pat palaiko microSD kortelę, iš kurios galima spausdinti įvairius modelius.

Puikus variantas ieškantiems 3D spausdintuvo ir labai gerai vertinamas Lietuvos bei kitų šalių pirkėjų - atsiliepimus galite rasti čia.

Labai gera apžvalga, kurioje palyginamas „Creality Ender 3“ ir „Creality Ender 3 Pro“.

Iš esmės „Creality Ender 3 Pro“ pagerėjo ekstruderis, ypač kalbant apie Y ašies valdymą, didesnis stabilumas; dėl geresnių guolinių ratukų yra mažesnė trintis ir pagerėjo bendras spausdintuvo darbo stabilumas; guminės kojelės irgi prisideda prie stabilumo ir tylesnio darbo; Pro versijoje ventiliatorius jau nukeliavo iš viršaus į apačią.

   
Rekordinė kaina!

„Creality Ender 3 V2“ 3D spausdintuvas

216,56 € -56,67 €; 216,56 €

159,99 €

Imu!

iš Vokietijos

kuponas - CC3205

ribotas kiekis

nemokamai į Lietuvą pristatys per 3-5 d.d.

Visus mokesčius sutvarko Cafago

 

Tai yra naujausias šios serijos modelis. Ir jis iškart atrodo kur kas prabangiau. Taip, tarsi čia turėtume kokių 500 eurų vertės 3D spausdintuvą.

Ir jis ne tik atrodo prabangiau, bet ir įgavo naujų privalumų. Esminius „Creality Ender 3 V2“ privalumus galite matyti čia pateiktuose paveiksluose.

Taigi, „Creality Ender 3 V2“ yra naujo metalo korpuso dizaino ir dabar jau jame labai gerai paslėpti laidai.

Taip pat čia turime įrankiams skirtą skyrelį. Tad visokias adatėles, replytes ir kitus smulkius įrankius galima laikyti tiesiog pačiame 3D spausdintuve. Patogus dalykas. 

Kompanija išgrynino geriausią spausdinimo padėklo variantą ir čia turime dar geresnį grūdintą stiklą. Nuo jo yra dar lengviau nuimti atspausdintus daiktus.

Į akis krenta ir „Creality Ender 3 V2“ labai dailus 4,3 colių ekranas ir šauni vartotojo sąsaja. Beje, ekraną galima nuimti.

Apžvalgininkai tvirtina, kad „Creality Ender 3 V2“ spausdintuvuose pagerėjo XY ašies įtempikliai, tad spausdinimo modeliai tampa dar tikslesni ir tuo pačiu gražesni.

Yra ir Power loss recovery funkcija, todėl leidžia tęsti darbą po netikėtų nesklandumų; palaikoma atminties kortelė ir t.t.

Plačiau apie „Creality Ender 3 V2“ ir jo galimybes šioje apžvalgoje:

Apibendrinus galima gana drąsiai teigti, kad ir kurį iš šių „Creality“ 3D spausdintuvų pasirinksite - liksite jais patenkinti. Tai yra aukščiausios klasės produktai.

Ir štai vieni ištikimiausių mūsų portalo skaitytojų po „Creality Ender 3 Pro“ tekstu pradėjo diskusiją apie šios kompanijos spausdintuvus. Ir tvirtina, kad jie tikrai verti dėmesio ir „nereikia būti raketų inžinieriumi“, norint jais naudotis.

Aut. teisės: Technologijos.lt

(10)
(0)
(10)

Komentarai ()

Susijusios žymos: