Elektriniai dviračiai, paspirtukai ir daugybė kitos puikios technikos iš Europos sandėlių - Geekbuying skelbia „Black Friday“ pradžią, įdomiausius pasiūlymus ir nuolaidas iki 80 % (Video) ()

2019-11-27

Geriausi Geekbuying.com pasiūlymai: - „Black Friday“ išpardavimas, akcijos ir specialus pasiūlymas „Kugoo“ elektriniams paspirtukams; - „FIIDO D1“ elektrinis dviratis: - „FIIDO D2“ elektrinis dviratis; - „FIIDO D2S“ elektrinis dviratis; - „FIIDO D3“ elektrinis dviratis.

Geekbuying.com skuba informuoti apie prasidedantį „Black Friday“ išpardavimą ir įdomiausius pasiūlymus.

Šįkart Geekbuying paruošė daugybę įvairių ir įdomių pasiūlymų, tad net ir išrankiausi ras kažką įdomaus.

Čia galima rasti dronų, nešiojamų kompiuterių, išmaniųjų telefonų, dėvimos elektronikos, namų tvarkymo pagalbininkų, žaislų ir daugybę įvairių kitų prekių.

Nuolat galima matyti, kaip tam tikrą laiką yra taikomos specialios nuolaidos vienoms prekėms ir nuo kada už sumažintas kainas - net iki 80 % - bus galima įsigyti kitus produktus.

Ypač verta apsilankyti specialiai „Kugoo“ elektriniams paspirtukams skirtame puslapyje. Čia ne tik rasite visą „Kugoo“ elektrinių paspirtukų pasiūlą, bet ir jau galima iš anksto užsisakyti vieną iš jų.

Šiuo metu taikoma speciali akcija: iki lapkričio 28 d. už norimą elektrinį paspirtuką sumokėjus 10$ depozitą, automatiškai būsime įtraukti į pageidaujančių įsigyti paspirtuką sąrašą ir lapkričio 28 d. - gruodžio 4 d. už gerokai sumažintą kainą galėsime įsigyti norimą elektrinį paspirtuką.

Tą, žinoma, galės padaryti ir kiti pirkėjai, bet sumokėjus 10$ depozitą turėsime pirmenybę ir iš pasiūlos nedings rezervuotas paspirtukas.

Be to, papildomai dar gausime ir dvi dovanėles, o paspirtukai bus pristatyti iš Europos sandėlių per 5 dienas.

Taip pat tas 10$ depozitas niekur neprapuls. Jis tokia suma sumažins paspirtuko kainą. Visą informaciją rasite čia.

O dabar pasižiūrėkime į keletą labai patrauklių Geekbuying.com pasiūlymų.

„FIIDO D1“ - 250W elektros variklis, 25km/h greitis ir 14 colių dydžio ratai

 • Šiuo metu parduodamos dvi elektrinių dviračių versijos:
  • su 7,8Ah baterija taikomas 42N1ERZB kuponas ir jis kainuoja 375,44 €
  • su 10,4Ah baterija taikomas 42N1NLFL kuponas ir jis kainuoja 387,23 €.
 • mažiausios kainos;
 • iš Europos sandėlių, tad nėra rizikos dėl muito mokesčių.
 • nemokamas siuntimas į Lietuvą per 3-10 darbo dienas.

„FIIDO D1“ yra labai šaunus ir apžvalgininkų giriamas elektrinis dviratis. Puikios talpos baterija, tvirtas korpusas, didelis nuvažiuojamas atstumas ir daugybė kitų privalumų.

„FIIDO D1“ galima rinktis iš dviejų versijų: 7,8Ah ir talpesne 10,4Ah baterija aprūpintą elektrinį dviratį, su kuriuo galėsime nuvažiuoti didesnį astumą.

„FIIDO D1“ palaiko tris skirtingus važiavimo režimus: vien tik žmogaus jėga, 50 % baterija + 50 % žmogaus jėga ir vien elektros varikliu.

7,8Ah baterijos užteks vien elektra nuvažiuoti iki 30 km, o jei papildomai minsime pedalus ir pagelbėsime „FIIDO D1“ elektriniam dviračiui - energijos gali užtekti nuvažiuoti ir iki 60 km.

10Ah baterijos užteks vien elektra nuvažiuoti net iki 55 km, o jei papildomai minsime pedalus - energijos gali užtekti nuvažiuoti ir iki 80 km.

Žinoma, viskas priklauso nuo vietovės, kuria važiuojama bei žmogaus svorio. „FIIDO D1“ gali važiuoti iki 120 kg sveriantis žmogus.

Taip pat „FIIDO D1“ įveiks iki 30 laipsnių įkalnes ir pasieks iki 25 km/h greitį.

Gamintojas yra įdiegęs daugybę baterijos apsaugų: nuo perkaitimo, perkrovimo, trumpo jungimo ir kt.

Taip pat teigia, kad abiejų versijų elektrinių dviračių baterijas pilnai įkrauti užtruks iki 7 valandų. Beje, pačiame vaire yra USB jungtis ir išmaniojo telefono laikiklis, tad važinėjantis „FIIDO D1“ dviračiu, tuo pačiu galima įkrauti ir savo išmaųjį telefoną.

„FIIDO D1“ yra kompaktiškas ir vos per kelias akimirkas sulankstomas elektrinis dviratis.„FIIDO D1“ yra tokių parametrų: 135 * 40 * 110 cm, o kai sulankstytas - 75 * 35 * 65 cm. Sveria 17,5 kg.

Talpi baterija, didelis nuvažiuojamas atstumas, mechaniniai diskiniai stabdžiai priekyje ir gale, aliuminio rėmas, LED šviesos, LCD ekranėlis, 14 colių dydžio kokybiški, pripučiami ratai - „FIIDO D1“ yra labai geras elektrinis dviratis.

„FIIDO D2“ - 250W elektros variklis, 25km/h greitis ir 16 colių dydžio ratai

 • Su 7,8Ah baterija taikomas 42N1UXCL​ kuponas ir jis kainuoja 387,23 €
 • mažiausia kaina;
 • iš Europos sandėlių, tad nėra rizikos dėl muito mokesčių.
 • nemokamas siuntimas į Lietuvą per 3-10 darbo dienas.

„FIIDO D2“ yra labai panašus elektrinis dviratis į „FIIDO D1“, tačiau ir turi tam tikrų skirtumų. Pirmiausiai, šis modelis turi didesnius ratus.

„FIIDO D2“ taip pat palaiko tris skirtingus važiavimo režimus: vien tik žmogaus jėga, 50 % baterija + 50 % žmogaus jėga ir vien elektros varikliu.

7,8Ah baterijos užteks vien elektra nuvažiuoti iki 35 km, o jei papildomai minsime pedalus ir pagelbėsime „FIIDO D1“ elektriniam dviračiui - energijos gali užtekti nuvažiuoti iki 50 km.

„FIIDO D2“ taip pat gali važiuoti iki 120 kg sveriantis žmogus ir elektrinis dviratis įveiks iki 30 laipsnių įkalnes ir pasieks iki 25 km/h greitį.

Kadangi „FIIDO D2“ turi mažesnės talpos bateriją, tai ją pilnai įkrauti užtruks iki 5 valandų.

„FIIDO D2“ turi papildomą amortizatorių, tad su šiuo elektriniu dviračiu važiuoti turėtų būti maloniau. Jis geriau reaguos į įvairius kelio nelygumus.

„FIIDO D2“ yra tokių parametrų: 135 * 40 * 110 cm, o kai sulankstytas - 75 * 35 * 65 cm. Sveria 19 kg, tad yra 1,5 kg sunkesnis už „FIIDO D1“.

Visais kitais atžvilgiais „FIIDO D2“ turi tuos pačius privalumus, kaip ir „FIIDO D1“, ir yra itin geras, sulankstomas, elektrinis dviratis.

„FIIDO D2S“ - 250W elektros variklis, 25km/h greitis ir 16 colių dydžio ratai

 • Su 7,8Ah baterija taikomas 42N1WE9N kuponas ir jis kainuoja 441,64 €
 • mažiausia kaina;
 • iš Europos sandėlių, tad nėra rizikos dėl muito mokesčių.
 • nemokamas siuntimas į Lietuvą per 3-10 darbo dienas.

Pagrindinis „FIIDO D2“ ir „FIIDO D2S“ skirtumas yra tas, kad pastarasis elektrinis dviratis turi 6 greičių SHIMANO pavarų sistemą.

Atitinkamai ant „FIIDO D2S“ vairo atsiranda papildomų atributų, kaip pavarų perjungiklis, ir kiek kitokio dizaino dviračio įjungimo, važiavimo režimų pasirinkimo ir statistikos stebėjimo įrenginys.

Visais kitais aspektais „FIIDO D2“ ir „FIIDO D2S“ yra identiški elektriniai dviračiai. Šiuo atveju „FIIDO D2“ yra labiau skirtas tiems, kurie mažiau eikvos savo energiją ir dažniau tiesiog važiuos šiuo elektriniu dviračiu, nemindami pedalų.

O „FIIDO D2S“ su 6 greičių SHIMANO pavarų sistema yra skirti labiau tiems, kurie dažniau norės ir patys minti pedalus.

„FIIDO D3“ - 250W elektros variklis, 25km/h greitis ir 14 colių dydžio ratai

 • Su 7,8Ah baterija taikomas GKB252S kuponas ir jis kainuoja 386,32 €
 • mažiausia kaina;
 • iš Europos sandėlių, tad nėra rizikos dėl muito mokesčių.
 • nemokamas siuntimas į Lietuvą per 3-10 darbo dienas.

Dar vienas šaunus „FIIDO“ kompanijos elektrinis dviratis - „FIIDO D3“.

„FIIDO D3“ gali važiuoti iki 120 kg sveriantis žmogus ir elektrinis dviratis įveiks iki 30 laipsnių įkalnes ir pasieks iki 25 km/h greitį.

Šis elektrinis dviratis palaiko 3 skirtingus važiavimo režimus ir su juo galima nuvažiuoti nuo 25 iki 40 km atstumus.

Tad talpios 7,8Ah baterija baterijos užteks nuvažiuoti ilgiems atstumas, o ją įkrausime per maždaug 5 valandas - išties geras rezultatas. Už tokią kainą „FIIDO D3“ taip pat yra labai geras elektrinis dviratis, suteiksiantis daug smagių akimirkų.

Aut. teisės: Technologijos.lt

(10)
(5)
(5)

Komentarai ()

Visi šio ciklo įrašai