„Canon“ pristato stilingą ir itin kompaktišką fotospausdintuvą „SELPHY CP800“ (0)

2010-08-20

Šiandien „Canon“ pristato savo naująjį kompaktinį fotospausdintuvą „SELPHY CP800“, skirtą greitai ir lengvai namie spausdinti fotolaboratorinės kokybės vaizdams. Šis spausdintuvas keičia „SELPHY CP780“ ir yra gerokai patobulintas: plonesnis ir stilingesnis, turi daugiau kūrybiškų funkcijų ir yra patogesnis naudoti.

„SELPHY CP800“ idealiai tinka naudotojams, ieškantiems patogaus spausdintuvo, vienu mygtuko paspaudimu tiekiančio aukštos kokybės spaudinius. Naujasis modelis siūlomas blizgios juodos arba baltos spalvos, o „SELPHY CP800“ spaudinius galima dėti į asmeninius nuotraukų albumus ir laikyti ateities kartoms. Be to, spausdintuvas – patrauklus variantas smulkioms įmonėms, teikiančioms pažymėjimų ar momentinių nuotraukų spausdinimo paslaugas.

Valdomas lengvai ir greitai

„SELPHY CP800“ suprojektuotas taip, kad suteiktų naudotojams galimybę mėgautis puikios kokybės spaudiniais vos per kelias sekundes, net jei jie anksčiau niekada nesinaudojo fotospausdintuvu. Jis pasižymi paprasta naudotojo sąsaja, stambiais mygtukais ir pakreipiamu 6,2 cm spalviniu skystųjų kristalų ekranu. Nuotraukas galima pasirinkti greitai ir lengvai, o įspūdingų toninių perėjimų laboratorinės kokybės spaudiniai tiekiami per maždaug 47 sekundesi.

Nuotraukas galima spausdinti tiesiogiai iš įvairių derančių atminties korteliųii arba bet kurio su „PictBridge“ derančio prietaiso, pvz., fotoaparato ar vaizdo kameros. „SELPHY CP800“ nuotraukas gali spausdinti ir iš USB atmintukoiii arba mobiliojo telefonoiv, tad juo galima naudotis akimirksniu, ir nebūtinas kompiuteris.

Laboratorinės kokybės spaudiniai tada, kai reikia

Siekiant geriausių rezultatų aparate „SELPHY CP800“ įdiegta automatinio vaizdų optimizavimo funkcija, kuri analizuoja nuotraukos veidus, kontrasto bei šviesumo lygius ir atitinkamai pakoreguoja, todėl spaudiniai visada gaunami šviesūs, aiškūs ir optimalios kokybės. Dėl pasirenkamo glotnios odos efekto, šalinančio odos defektus, gaunami patrauklesni portretai, be to, galima nuotraukas dar patobulinti naudojantis rankinio šviesumo derinimo funkcija.

Dėl dažų sublimacijos technologijos spausdintuvu „SELPHY CP800“ išgaunamos vienalytės blizgios nuotraukos, todėl išspausdinti vaizdai kokybe ir išvaizda prilygsta tikriems fotolaboratoriniams spaudiniams. Nuotraukos būna išdžiūvusios ir tinkamos apžiūrėti vos ištrauktos iš spausdintuvo, o speciali danga jas saugo nuo vandens, tad laikomi albume spaudiniai išlieka sodrių ir gyvybingų spalvų iki 100 metųv. „SELPHY CP800“ gali spausdinti įvairių formatų nuotraukas, įskaitant atviruko, L dydžiovi ir kredito kortelės dydžio spaudiniusvii.

„SELPHY CP800“ taip pat teikia įvairių vaizdų išdėstymo galimybių. Pažymėjimams skirtų nuotraukų išdėstymas leidžia reikiamo dydžio nuotraukas išspausdinti viename popieriaus lape. Pasirinkus išdėstymo parinktį „Shuffle“ nuotraukos dėliojamos patraukliu ir kūrybišku formatu, taigi naudotojai komponuodami spaudinius gali pasitelkti vaizduotę. Funkcija „MyColors“ leidžia smagiai išplėsti kūrybiškumą: naudotojai vaizdams gali pritaikyti sodrių, neutralių spalvų, sepijos, teigiamo negatyvo ir nespalvotų vaizdų efektus.

Prijungus „SELPHY CP800“ prie asmeninio kompiuterio ir įdiegus paprastą naudoti „SELPHY“ nuotraukų spausdinimo programinę įrangą, per kūrybišką ir intuityvią naudotojo sąsają su balsu pateikiamais patarimais galima papildyti vaizdus rėmeliais, komentarais ir karikatūromis. Be to, SELPHY CP800 leidžia akimirksniu spausdinti kelyje, naudojantis pasirinktiniu baterijų paketu. Prireikus prie spausdintuvo saugos lizdo galima prijungti saugos kabelį, pvz., „Kensington“ spyną, ir taip apsaugoti prietaisą nuo vagystės.

Dalykitės savo istorijomis naudodamiesi „CANON iMAGE GATEWAY“

„SELPHY CP800“ naudotojai gali prisijungti prie „CANON  iMAGE GATEWAY“ – internetinės sistemos, leidžiančios bendrinti nuotraukas ir vaizdo įrašus. Iki 2 GB asmeninės atminties leis naudotojams laikyti šimtus aukštos kokybės vaizdų. Svetainę galima naršyti ir mobiliaisiais įrenginiais, taigi draugai ir šeimos nariai jūsų sukurtą turinį galės peržiūrėti kelyje.

Pagrindinės SELPHY CP800 charakteristikos:

Stilingas itin kompaktiškas fotospausdintuvas

6,2 cm pakreipiamas skystųjų kristalų ekranas

Spaudiniai – greičiau nei per minutę2

Įvairūs nuotraukų formatai

Automatinis raudonų akių efekto šalinimas

Spausdinimas iš atminties kortelės, fotoaparato ir USB atmintuko3

Spaudinių kokybė šimtmečiui5

Pažymėjimų nuotraukų išdėstymas

Pasirinktinė baterija

Programinė įranga su balsu pateikiamais patarimais

Aut. teisės: www.technologijos.lt

(0)
(0)
(0)

Komentarai (0)

Susijusios žymos: