Lietuvos startuolis iDenfy laimėjo "Fintech Startup of the Year" apdovanojimą 2019-2020: išskirtinė technologija ir neeilinis įvertinimas ()

2020-06-19

Novatoriškus tapatybės nustatymo sprendimus teikianti įmonė iDenfy laimėjo "Fintech Startup of the Year" apdovanojimą ir toliau sparčiai auga finansinių technologijų srityje

iDenfy startuolis, teikiantis nuotolinio tapatybės nustatymo bei pinigų plovimo prevencijos paslaugas visame pasaulyje, yra vienas iš patikimiausių tapatybės patvirtinimo paslaugų tiekėjų Lietuvoje, šiandien paskelbė, kad buvo apdovanotas “Fintech Startup of the Year“. Apdovanojimas suteiktas už inovacijų kūrimą ir verslo plėtros augimą. Šis apdovanojimas buvo įteiktas „Fintech Week Lietuva“ renginio uždarymo dieną.

Renginį “Fintech Lithuania Week 2020” inicijavo mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra, „ROCKIT Vilnius“, „Invest Lithuania“, „Fintech Lithuania“ ir „Fintech Hub LT“. Šiame renginyje dalyvavo daugiau nei 70 pranešėjų ir daugiau nei 500 finansinių technologijų kompanijų.

Šis, keturias dienas vykęs virtualus renginys prasidėjo birželio 15 d., 2020 m. Renginio dalyviai, galėjo dalyvauti virtualiose diskusijose, rengti verslo susitikimus, bei buvo galimybė išvysti virtualias ekspozicijas.

„Lithuanian Fintech Awards” buvo siekiama apdovanoti talentingas įmones, prisidenančias prie šalies finansinių technologijų laimėjimų. Apdovanojimai buvo suskirstyti į 10 skirtingų kategorijų.

„iDenfy” vadovas Domantas Čiuldė išreiškė dėkingumą už šį apdovanojimą: “mūsų komanda jaučiasi dėkinga už šį pripažinimą. "Fintech Startup of the Year" apdovanojimas mus dar labiau paskatino siekti verslo augimo. Taip pat toliau sieksime prisidėti prie Lietuvos technologijų industrijos garsinimo pasaulyje. Šis apdovanojimas mus toliau motyvuoja kurti nuotolines tapatybės nustatymo technologijas, kurios suteiktų saugesnę aplinką internete ir padėtų verslams apsisaugoti nuo sukčiavimų ir tapatybės vagysčių”.

Apie iDenfy

iDenfy" startuolis teikia automatizuotą 24/7 nuotolinio tapatybės patvirtinimo paslaugą B2B. Pagrindinis tikslas yra klientui naudojantis įrenginiu, turinčiu vaizdo kamerą, atlikti dokumento ir veido nuotraukas, kurias sistema automatiškai analizuoja ir apmokytų specialistų komanda papildomai patikrina rezultatus, užtikrinant maksimalų saugumą. "iDenfy" sistema leidžia greitai ir lengvai atlikti asmens tapatybės patvirtinimą, atitinkant KYC ir AML reikalavimus. Tinklalapiuose ir mobiliosiose programėlėse atliekamas asmens duomenų nuskaitymas ir veido tikrinimas, realiu laiku, padeda sumažinti sukčiavimo riziką atliekant internetines operacijas. Tai klientams leidžia atlikti kasdienes operacijas iš savo namų užtikrinant duomenų saugumą.

Daugiau informacijos: www.idenfy.com

Aut. teisės: www.technologijos.lt

(13)
(4)
(9)

Komentarai ()