„Mitsubishi“ pristatė galingiausią „Lancer Evolution“ versiją (0)

2009-06-03

„Mitsubishi“ oficialiai pristatė greičiausią ir galingiausią kultinio „Lancer Evolution“ modelio versiją. FQ-400 pavadinta modifikacija išsiskiria kiek pakeistu kėbulo dizainu, galingesniu varikliu ir stulbinamu pagreičiu: iki 100 kilometrų per valandą greičio „Lancer Evolution FQ-400“ įsibėgėja vos per 3,8 sekundės.

Automobilyje montuojamas 2,0 litro darbinio tūrio variklis su turbokompresoriumi ir tarpiniu oro aušintuvu. Maksimali jo išvystoma galia siekia 403 AG, o sukimo momentas – net 525 Nm. Tokia jėgainė leidžia ekstremaliam keturių durų sportiniam automobiliui įsibėgėti iki maksimalaus 250 km/h greičio, apriboto elektronikos.

Kaip ir įprastose „Lancer Evolution“ versijose, naujajame FQ-400 montuojamos sistemos, užtikrinančios nepriekaištingą automobilio elgesį sudėtingiausiose situacijose. Ant vairo sumontuotu jungikliu vairuotojas gali nustatyti vieną iš trijų (asfalto, žvyro ar sniego) kelio dangų, o automobilis, atsižvelgdamas į šiuos nustatymus, pats automatiškai kontroliuos optimalų ratų sukibimą su kelio danga. Naujasis „Lancer Evolution FQ-400” bus parduodamas tik Didžiojoje Britanijoje.

Aut. teisės: www.technologijos.lt

(0)
(0)
(0)

Komentarai (0)

Susijusios žymos: