Kauno technikos kolegija skelbia konkursą „Jaunasis elektronikos entuziastas“: dalyvauti gali visi, žadami prizai! (Atnaujinta!) (3)

2020-03-06

Šiais metais Kauno technikos kolegija švenčia savo 100 metų sukaktį. Pasitikdami šį garbingą mokymo įstaigos jubiliejų, jaučiamės kaip niekad jauni, kūrybingi ir entuziastingi. Todėl sugalvojome pakviesti visus – ne tik šios kolegijos studentus ir dėstytojus, bet ir visus, kurie domisi elektronika, dalyvauti konkurse „Jaunasis elektronikos entuziastas“.

Konkurso tikslas – paskatinti visus šios srities entuziastus aktyviau burtis į elektronikų bendruomenę, dalintis tarpusavyje savomis idėjomis, vieniems iš kitų pasisemti patirties, padėti spręsti iškilusias šios srities problemas, aktyviau dalyvauti šios globaliai svarbios ateičiai inžinerinės šakos vystyme.

Konkurso sąlygos:

 1. Elektronikos sprendimas turi būti veikiantis.
 2. Įgyvendintą sprendimą nufotografuoti ar nufilmuoti bei kartu su aprašymu atsiųsti email: julius.saltanis@edu.ktk.lt. Informacija bus paskelbta šio renginio sienoje, kur visi galės balsuoti už patikusį sprendimą.
 3. 2020 metų gegužės mėnesio 12 dieną 10 dalyvių, surinkusių daugiausiai Facebook bendruomenės patiktukų (like’ų), taip pat labai originalių idėjų autoriai bus pakviesti į Kauno technikos kolegiją finaliniam konkurso etapui.
 4. Pagrindiniai projekto vertinimo kriterijai:
  a) sprendimo originalumas/inovatyvumas,
  b) išbaigtumas,
  c) pritaikymo universalumas.
 5. Organizatorių atstovai išrinks konkurso nugalėtoją, kuris gaus didįjį PRIZĄ! Kitiems išrinktiems projektams taip pat numatytas rėmėjų prizinis fondas.
 6. Kviečiame aktyviai dalyvauti konkurse ir dalintis savo idėjomis!

Aut. teisės: www.technologijos.lt

(10)
(5)
(5)

Komentarai (3)

Susijusios žymos: