Siūlomas naujoviškas anglų kalbos mokymosi būdas: išbandykite, ką siūlo mobili programėlė SQUID ()

2020-05-08

SQUID App mobiliosios programėlės mokytojų komanda nuo šiol padės kalbų mokytojams mokyti nuotoliniu būdu, nemokamai suteikdami SQUID Learning English programą.

Pastarosiomis savaitėmis viso pasaulio mokytojai susidūrė su nenumatytu iššūkiu - perkelti savo vedamas pamokas į virtualią erdvę. SQUID App programėlės mokytojų komanda nuo šiol kalbų mokytojams suteikia mokomosios medžiagos, parengtos pagal pasaulio naujienų turinį.

SQUID nemokamame savaitiniame Learning English naujienlaiškyje galite rasti idėjų ir patarimų internetinėms pamokoms. Nors užduotis galite rasti SQUID App programėlėje, jos taip pat yra pritaikytos darbui su kitomis nemokamomis programomis, tokiomis kaip Google Docs ar Skype.

Naujienlaiškyje taip pat galite rasti PDF užduočių lapus su naujausiais straipsniais, kurie siūlo platų ir subalansuotą aktualių temų pasirinkimą, tokių kaip COVID-19 bei daugybę kitų istorijų. Ši pasiūla anglų kalbos mokytojams leidžia planuoti pamokas, kurios geriausiai atitiks jų mokinių norus ir dominančias sritis. Pavyzdinį PDF galite atsisiųsti paspaudę čia.

„Vienas geriausių būdų išmokti naują kalbą - tai skaityti įdomias ir aktualias naujienas ta kalba“, sako Johan Othelius, įkūrėjas ir generalinis direktorius. „Kategorija Learning English siūlo platų temų pasirinkimą, todėl mes tikime, kad kiekvienas suras kažką įdomaus.“

SQUID Learning English taip pat padeda tiems, kurie mokosi anglų kalbos ir siekia patobulinti savo įgūdžius ne pamokų metu. Naudotojai gali prenumeruoti Learning English kategoriją SQUID App programėlėje, kurioje galima rasti interaktyvius mokymosi rinkinius, parengtus pagal aktualiausias naujienas. Kiekvienas rinkinys yra sudarytas pagal autentišką, aktualų straipsnį iš žinomo šaltinio anglų kalba, taip pat ir du interaktyvius pratimus žodynui ir skaitymui tobulinti.

Panašiai į mokytojų naujienlaiškį, Learning English kategorija siūlo didelį straipsnių ir užduočių pasirinkimą, nuo vidutinio iki pažengusiųjų lygio. SQUID App programėlėje, tie, kurie mokosi anglų kalbos, taip pat gali rasti „Easy news“ kategoriją, sudarytą iš straipsnių pritaikytų pradedantiesiems ir vidutinio žinių lygio mokiniams.

Aut. teisės: www.technologijos.lt

(2)
(0)
(2)

Komentarai ()