Nauja Rusijos nacionalinio saugumo strategija: pagrindinės grėsmės - JAV ir NATO, o atsakas į šias grėsmes - galingas branduolinis ginklas ir nuolatinės parengties įprastinės pajėgos

Komentarai Prisijungti

Viršuje:   Seniausi | Naujausi

Absoliutas 2016-01-03 13:46
Blogio imperija toliau siauteja. Bet jau bunda rusijos zombiai ir ta jaucia rusijos rezimas todel jau pradejo tverti tvoras nuo liaudies.
Gediminas Jurgaitis 2016-01-03 15:10
Arnui ruoskit defibriliatoriu
DimQa 2016-01-03 17:06
Man atrodo per vėlu
Westside7 2016-01-03 17:36
Jo,šitai valstybei tebeliko tik nuolatinis priešų ieškojimas ir desperacija.Baugu tik,kad prie gero tai neatves,bet aš optimistas,Ant durniaus besilaikanti ekonomika turėtų ilgainiui padaryti savo.bėda tik,kad vietiniai trečioje realybėje gyvena praplautomis galvomis.
Gedis 2016-01-03 18:08
Ekonomikos visos ant durniaus laikosi,kurios vis skolinasi ir skolinasi.Mes ne išimtis.Net praktiškai nieko nebegaminame,o tiesiog naudojame.Na ir ponulis labai prajuokinai su pasakymu apie praplautas smegenis Bent vieną šalį įvardink,kur smegenų neplauna?Plauna jas visur,tiek rusijoj,tiek usa,o pas mus paskutiniu metu ypač.Ypatingai apie nepakilusias kainas.Žiūrėjau laidą,kai rodė,kad net pigo,pvz kiaušiniai kainavę virš 6lt,atpigo 6centais lietuviškais.Na bet visi tokius brangius ir teperka,o kad pvz cento kiaušai pabrango nuo 2.99lt iki 3.40,čia jau nesiskaito ania? Kitas dalykas,nenorėk,kad rusijos ekonomika pradėtų griūt,nes tada prasidės bespredelas,ir tu tikrai tada nebūsi garantuotas,kad tau koks Žirinovskis nesukiš atominės į gerą vietą.Esame mažiukai,turime puskvailį didelį kaimyną,tai gal geriau tyliau pabūt prie miegančio,nei bėgiot aplinkui rėkaujant ir laukt kol priplos.
Westside7 2016-01-03 18:37
Visos ekonomikos skolinasi.nesiskolina tik Šiaurės korėja,nes ji ir taip geriau už mus visus gyvena,bet aš nekompetetingas apie tai plėstis. Kiaušiniai pabrango tai tikrai,brango maždaug pusė produktų ir paslaugų,o pusė pigo,tad vienareikšmiškai sakyti,kad viskas brango - negalima. negana to Lietuvoje euro atėjimas valstybei ir verslininkams sutaupė per 130mln eurų per visus šiuos metus,o apskritai kainų augimo poveikis baltijos šalyse po ivedimo,buvo mažiausias. Apskritai,tai kiekvieną jūsų sakinį galima paneigti. Sakai Lietuva nieko faktiškai nebegamina? Rusijos ekonomikos žlugimas nusitrauks mūsų valstybėlę kartu? Turime,kaip jūs išsireiškėte,pagarbiai prisibijoti ir nešokinėti prieš rusiją,nes kada panorėjus priplos? Vaikine,aš tingiu rašyti. nepamiršote užsiprenumeruoti vakaro žinias šiam pusmečiui?
Simplicity 2016-01-03 19:46
p.s. Per paskutinius metus t.lt diskusijos nusmuko iki delfi lygio. Visi turintys kitokią nuomonę buvo sėkmingai išbaninti (už forumo teršimą), o atviri įžeidinėjimai pamažu tampa norma. Jei anksčiau šoninio meniu skiltyje "Jūsų požiūris" kabėdavo įdomesni straipsniai su dar įdomesnėmis diskusijomis, tai paskutiniu metu ten kabo straipsniai iš serijos "rusai puola" ir vėmalai komentaruose. Jei įlendu iš telefono, tai dar ir degtinės reklamų prisižiūriu- totali degradacija.
Dvigubas nulis 2016-01-03 20:25
Kas tie visi?
Westside7 2016-01-03 21:13
Taip,rusija niekur nedings,didelė ir pelninga rinka visomis kryptimis Po teisybei labiau mintyje turėjau konkrečius rusijos draudimus ir gana sėkmingą tų lietuvos tiekėjų,kuriems tai turėjo nemenkos įtakos,rinkų persiorientavimą.Žinoma,kad kažkam tai pakenks ir pakenkė,bet... kuo toliau,tuo labiau ima atrodyti,kad kremliaus šefas sėkmingai šaudo į savo tikslinę auditoriją. Ar čia esi labiau I.Paleičiko nuomonės,kad kas mums ta lietuvos ar latvijos rinka su keliais milijonais? Rusija išsikalinėja ir uždraudinėja dėl neva veterinarinės saugos priežasčių mėsą,kuri kažkodėl puikiausiai tinka ES kur maisto saugos taisyklės yra kur kas griežtesnės.Ar tai pasiteisino? Ne. Čia tik vienas pavyzdys konkrečiai apie lietuvą,nes mėsos verslas,pagaliau pasiekė susitarimą ir atsivėrė JAV rinka,pirmiesiems iš visos europos,taip pat iteisintas ritualinis skerdimas,o kur dar Kinija ir pieno produktai? Beje,jei būčiau verslininkas,ko gero balsuočiau irgi už liberalus ir kalbėčiau lygiai taip pat.Dabar deja,matau kitokią situaciją ir panašu,kad nežūstam. Apie gero tono politiką nekalbėkite ir nevaidinkite nuolankių šuniukų prie pono durų.Juolab niekas atvirai mamitei rusijai ir nepataikauja išskyrus tam tikras grupes
Simplicity 2016-01-03 21:35
, vatnykais ir kitais įžeidinėjimais. Nežinau, bet jei jau toleruojat įžeidinėjimus, tai tada ir diskusijas pervadinkit į "Pamazgų duobė".
Westside7 2016-01-03 22:01
Pala,o kas šioje temoje atvirai vieni kitus ižeidinėja? Truputi persūdot.Ai kad Arnui defibriliatorius buvo pasiūlytas? Pritarčiau šiai minčiai,juk žmogus tikisi,kad neveltui stengiasi nedraugiškos valstybės naudai.It koks Bronius Bradauskas. Žodžio reikšmė čia tinka labiausiai http://www.lietuviuzodynas.lt/terminai/Mankurtas Su visa pagarba bet kokiai protingai nuomonei,tamstai pritarti,negaliu. Bet tie,kas tikrai lyg Delfyje atrodo buvę pasijutę,tikrai valinami lauk.Pats matau.
PupuDede 2016-01-03 22:02
Tikrai ir as ta pastebejau, tik turek kitokias mintis nei delfistai is kart minusu kruva Gerai cia uzskele puse pigo puse bringo kas pigo ??? Jei puse tai manau turetum pasakyt apie koki 5000 prekiu kurios pigo laukiu Beje is paslaugu sektoriaus irgi pasakyk kas pigo? ACIU DIEVUI kad pasiseke mums, nes pigo nafta, gelezis i rekordines mazumas o tai jau buta ATA.
Simplicity 2016-01-03 22:26
Po šiuo straipsniu užgauliojimų mažiau, po kitais straipsniais jų daugiau ir jie riebesni. Ir čia ne vien tik temose, kur vatnykai su beretėmis kapojasi. Blogas tonas diskusijose tampa norma ir man, senbuviui, tai nepatinka.
vanduo4 2016-01-03 22:57
-
Westside7 2016-01-03 23:16
Aš parašysiu papunkčiui,kad nenuklyst į lankas 1.Kažkodėl jausmas,toks,kad tas tonas labiau konkretesnis ir ryžtingesnis,nes esame arčiau viso to,tiek geografine,tiek politine,tiek,labai gaila,vis dar nemenka dalimi ir mentaline prasme vakarų atžvilgiu. Jei pakeisim Grybauskaitę Putinu ir jis pavadins Lietuvą teroristine valstybe tai bus nei šis nei tas,nes visiems akivaizdu,kad yra atvirkščiai.Tiesiog palaikys dar viena buka propaganda. Kaip žinote vakaruose iki dbr tik su šypsena žiūrėjo į baltijos šalių nuogastavimus šia tema. 2.Joks išsilavinęs žmogus visai rusų tautai to ir negalėtų primesti (Gal tada teisingiau sakyti kremlius?Kremliaus,jų pasekėjų ir šiaip tamsuomenės politika?) 3.Taip,teisybė.išvažiuoti ar pabendrauti su kuo ivairesniu ratu žmonių reikėtų visiems.Ypač kol jaunas.ir kuo skirtingesnių pažiūrų žmonės,tuo geriau. 4.Dėl forumu nieko nesakau,būna pratrūkstu ir aš,bet tikiu nesu vienintelis,kuriam diena iš dienos matyti tuos pačius veikėjus tikslingai rašant ir rašant nesąmonęs, nervina.
Dvigubas nulis 2016-01-03 23:24
, turintys kitą nuomonę, tai kas tada yra vytautas50, Arns, Ernestass, Justas, Justas777, lucy, Audrius ir kiti, mėgstantys aktyviai reikštis temose apie Rusiją? Taip pat prašiau išvardinti konkrečiai, kas buvo išbanintas, tačiau vietoj sąrašo (galbūt dėl to, kad būtų tik 1 ar 2 asmenys per praeitus du metus?) gaunu tik pasiūlymą peržiūrėti gėdos lentą. Juo labiau, kad anksčiau rašei, kad jie užbaninti dėl forumo teršimo, o dabar rašai, jog dėl nenormatyvinės leksikos naudojimą. Gal vertėtų labiau apsispręsti? Asmeniškai visiškai netoleruoju tokių žodžių, kaip idiotas, todėl juos visąlaik trinu. Jeigu ir yra tokių įžeidinėjimų, tai nebent tol, kol neištrinu. Pats įdėmiau gėdos lentą peržvelgęs pamatysi, kad iš praeitų dviejų metų prorusiškam komentatoriui nė vienam nebuvo duota dviėjų įspėjimų (vienam ar dviem po vieną kartą) dėl nenormatyvinės leksikos. Pagrinde - forumo teršimas. Žodžio „vatnikas“ nelaikau įžeidinėjimu iš dalies dėka Katės įtakos forumui bei jos sugalvotam žodžiui „eurovatnykas“ (eurovatnikas/euroberetė), kuris taip pat nepažeidžia įžeidinėjimo mano nuomone.
Creatium 2016-01-03 23:34
Na taip, dėl Rusijos priešiško požiūrio į vakarus yra kalta Grybauskaitė. Nenusiriskite iki tokių kraštutinumų. Grybauskaitė yra pasakiusi, kad Rusija turi "teroristinei valstybei būdingų bruožų". Kas sutiks, kad tai nėra tiesa? Norit kalbėti apie kurstomą neapykantą? Pakalbėkime apie fašistus, banderovcus, baltąsias pėdkelnes, pydarastus, imperialistus ir visus kitus būdvardžius, kuriais vakarų šalis (ir Ukrainą) apibūdino aukščiausi Kremliaus vadovai. Tada galėsit verkti kaip Grybauskaitė pasakė tiesą apie šalį, apie kurios matyt "nevalia minėti".
Arthuras 2016-01-03 23:53
, nekraipyk faktų. Tai yra nesolidu, nediplomatiška. Ar tas pats, tarkim, Putinas yra kažką panašaus pasakęs apie Ukrainą, Lietuvą? Aš bent jau negirdėjau, bet jei yra taip nediplomatiškai užvėlęs, tai gerai būtų, kad pacituotum.
sloggi 2016-01-03 23:59
http://www.ve.lt/naujienos/lietuva/liet ... u-1282215/ pirma pastraipa.
Westside7 2016-01-04 00:00
Ne ne,jokiu būdu jis taip niekada nesakė,tik okupavo ir aneksavo svetimos valstybės teritoriją ir tiesiogiai prisidėjo prie neramumų Donecke ir Luhanske,galima tęsti ir toliau..