Žinia, prilygstanti bombos sprogimui - Kanye West sieks tapti JAV prezidentu: štai kodėl jo šansai nėra nuliniai, nors pažiūros šokiruoja net ir visko mačiusius gerbėjus

Komentarai Prisijungti

Viršuje:   Seniausi | Naujausi

Shinigami 2020-07-11 17:12
Jei jis laimėtu, tai tikrai butu jau dieviškas įsikišimas, nes be dievo jo laimėjimo galimybė lygi apvaliam 0. Žinoma, balsų kažkiek gaus, juk turi šeima, draugus ir gerbėjus, bei gali atsirasti troliu kurie balsuos už jį norėdami patrolinti. Bet tik tiek
vanduo4 2020-07-12 04:18
: Komunizmas jau įrodėjo jog yra utopija (egzistuoja tol kol yra kas maitina), deja Kapitalizmo utopija dar neapsireiškė, nes kapitalistų/maitintojų dar nenuvertė komunistai/išlaikytiniai. - Reikalinga nauja, tvaresnė tvarka. Ne diktatūrinio valdovo (komunizmas) ar išrinktosios klasės (kapitalizmas) kryptis, o nepriklausomų lyderių bendruomenė. - Lietuva stipriai pasistūmėjo šituo reikalu sukurdama Pasaulio istorijoje precedento neturinčią, nepartinių "profesionalų" vyriausybę. Valdžia priklauso visiems ir niekam tuo pačiu metu. Ar tai ymanoma? Kas tuomet užtikrina tvarką - o gi kiekvieno asmeninė atsakomybė prieš bendruomenę.
Arunas1948 2020-07-12 07:20
O tu girdejai apie komunistini kapitalizma t.y. apie Kinija kuri baigia puse pasaulio supirkti o lietuviska demokratija tai vogimo sistema.
vanduo4 2020-07-12 08:18
Arunas1948 2020-07-12 10:18
Tavo galveleje sukalti stampai, darbas yra viso ko pagrindas, kinai net eidami dirba, amerikieciu jau 40 milijonu pasalpiniu kurie dirbti nenori, jie jau reikalauja kad juos islaikytu turtingi, Trumpas sake mums nereikia pasalpiniu, mums reikia protingu ir darbsciu zmoniu, todel jis stato siena nuo pasalpiniu bet verslas bega is Amerikos matydamas bloga perspektyva, pasalpiniai kaip erkes uzpuola zveri, prisidaugina ir sis nustimpa. Rusai pardave kinams misko issikirsti galvodami kad darbai truks desimtmecius o tie suveze simtus misko kombainu ir per pusmeti iskirto Lietuvos dydzio plota, sunku isivaizduoti ka daro komunistinis kapitalizmas. Lietuva per 30 metu sugebejo tik remontuoti autostrada Vilnius Klaipeda kai Lenkija tokias autostradas isardo ir daro is naujo o mes tik ziurim ispute akis is pavydo.
House_of_gold 2020-07-12 10:38
@vanduo4, gan įdomiai čia rašai, tai pavyzdžiui kokia tavo prognozės ateičiai? Vėl laimės Trump'as ir taps fašistu?
vytautas50 2020-07-12 11:05
Bendra JAV tendencija judėjimas link Zimbabės ir analogiškų Afrikos šalių lygio. Ten valdo patys juodaodžiai ir rezultatai kraupūs. Jie temoka griauti. JAV juodaodžiams absoliuti laisvė. Šiam momentui jie gali daryti ką nori ir jokie įstatymai jiems negalioja. Plius FRS masiškai spausdina pinigus tiksliau rašo nulius kompiuteryje. Gresia chaosas tiek finansuose tiek socialiniam gyvenime. Ką išrinks prezidentu neturi reikšmės. Problemos ne prezidento lygio o sisteminės. Pasaulio problema kad tie "griaunantys" dar turės ir branduolinį ginklą. Pagal mane tik laiko klausimas kada JAV taps ne jungtinėmis valstijomis. Logiškai baltiesiems belieka tik kurti savas teritorijas ir saugotis nuo juodųjų. Arba bėgti iš JAV. Ką armėnai jau ir daro. Parduoda savo verslus ir grįžta namo. Jie jautrūs ir gyvenimo pamokyti tuo klausimu. Trumpo išrinkimas tą griūties procesą padarytų dalinai valdomu ir branduolinis ginklas gal liktų baltųjų kontrolėje. Kas būtų labai gerai. Daugiau iš jo tikėtis ir nereiktų. Baltųjų suvienijimas aplink save ir sukūrimas saugių teritorijų.
vytautas50 2020-07-12 12:15
Greičiau bus atvirkščiai. Pirma JAV taps nebe imperija o po to visiems iš to išplaukiančios problemos. Be to visi be išimties turi savų problemų. Pvz Kinija ir Indija vaikšto ant lokalaus branduolinio karo ribos. Vieni ir kiti bando užsitikrinti kažkieno palaikymą iš išorės. Pati Kinija vidiniai turi galybę problemų. Nors ir monolitinė tautine prasme bet atskiros teritorijos nori būti finansiškai nepriklausomos. Eksporto praradimas milžiniška bedarbystė ir galimi streikai nepriklausomai nuo totalios kontrolės. Taip kad visumoje pasaulis verdantis puodas. Kada kur driokstelės neaišku. Bet niekada nebuvo pastovumo. Imperijos atsirasdavo ir išnykdavo. Procesas tęsiasi.
bmk1245 2020-07-12 12:30
Good, atims dalį balsų iš Biden'o. Kairiesiems kvailiams galutinai stogas nuvažiavo, kažkokia pusgalvė Ilhan Omar iš Somalio gavusi US pilietybę, ir patapusi atstovų rūmų nare, kviečia sugriauti sistemą, kuri ir išgelbėjo ją iš bardako, vykstančio Somalyje. Išspirt jos subinę atgal į Somalį, tegul ten reiškiasi.
vytautas50 2020-07-12 13:17
Na kai žmonės iš Somalio ir bendrai Afrikos pradės valdyti JAV gausis visiškas š.... Kaip jie valdo Afriką puikiai matom. Šalies prezidentas pietums pasipjauna kokį ministrą ir drauge su kitais ministrais suvalgo. Labai romantiškas vaizdas. Tikėkimės kad tai tik demokratų žaidimai su juodukais prieš Trumpą ir reikiamu momentu jie juos suvaldys.
conjurer 2020-07-12 13:30
Trumpas laimės. Čia 99% tikimybė, ir gana aišku - amerikiečiai nori girdėti gražius melus, o ne kraupią tiesą (Denial stadija). Man tik kyla klausimas ar Trumpas laimės 2024 rinkimus. Čia galiu pasakyti kad yra tik 50% tikimybė.
PCP 2020-07-12 14:25
JAV - ne Baltarusija, eksperte. Dvi kadencijos.
House_of_gold 2020-07-12 16:35
Sutinku. Padėti tam trečiajam pasauliui yra galybė kitų būdų, geriau "neimportuoti" žmonių. Nebent galbūt ateityje ir bus įmanoma, tačiau iki to toli gražu. Pirma, reikia, kad tas trečiasis pasaulis bent jau kokį Ukrainos lygį pasiektų... Beje, aš bijau, kad tiek JAV ir tiek ES jau gali būti per vėlu mokytis, ypač ES, kuri išvis slepia įvykius, kurie yra susiję su pabėgėliais. Buvo išpuolis nesenai Vokietijoje, tai žiniasklaida visur tylėjo, Lietuvoje taip pat, tik vienas portalas apie tai parašė ir tai ten žymiai sušvelnino įvykius. Blogiausia tai, kad tie imigrantai, kurie negauna reikiamų dokumentų nėra deportuojami, jie lieka šalyje ir yra "toleruojami". Jie neturi jokio statuso, reiškiasi ir jokio darbo, todėl jie užsiima nuolatiniais apiplėšimais ir pan. Aš nieko blogo neturiu prieš tuos žmones, kurie atvažiuoja, dirba, taikosi prie šalies kultūros, mokosi kalbos ir pan. Tačiau, pastaruoju metu daugėja tokių, kurie atvyksta ir nieko neveikia + dar savo taisykles įvedinėja gatvėse, kažko reikalauja iš vietinės valdžios ir pan. Mano manymu, jei kažkas gali suskaldyti ES — būtent imigracijos politika, pabėgelių klausimai, o ne kažkokios rietenos dėl gaivinimo paketų ir pan.
vanduo4 2020-07-12 18:08
vytautas50 2020-07-12 20:15
Vienas Davoso forumo organizatorių yra pasakęs kad kapitalizmas savo atgyveno. Viskas čia normalu. Kažkada tas pats nutiko "atgyveno" feodalizmas. Kapitalizmas visame pasaulyje ir jam nėra kur plėstis. Prasideda problemos. Suprantama po kapitalizmo tikrai nebus komunizmo. Pradžiai greičiausiai visiškas chaosas. Kas bus po to dar nežino niekas. Yra įvairių fantazijų. Pvz egzistuoja keletas megapolių kur gera ir gražu o aplinkui pilkos zonos kur gyvenimas ir išgyvenimas pagal laukinės gamtos taisykles. Pagalvojau apie Musko internetą. Labai tinkamas tokiam modeliui. Optiką naujieji barbarai nukapos. Bet visumoje visiškai neaišku kas bus. Kad nieko gero tai pagal procesus JAV galima nesunkiai numatyti. Akyse vyksta kapitalizmo "išmontavimas". Skolų niekas neturi šansų grąžinti tai chaoso metu tiesiog išnyks savaime. Būtų gerai kad kas nors turėtų planą A ar B tokiai situacijai. Bet kol kas niekur nieko nesimato ir nesigirdi. Visi bando gyventi praeitimi, o nauja ateitis jau čia. Na ir garsių pasaulio žmonių kreipimasis https://harpers.org/a-letter-on-justice ... en-debate/
conjurer 2020-07-12 21:20
turi dviejų kadencijų limitą.
vanduo4 2020-07-13 02:04
- Kapitalizmas tikrai atgyveno, deja tavo pateikta Garsių žmonių deklaracija yra labai šališka. Čia pateikta tik konservatyviai mąstančių žmonių nuomonė, deja bent kolkas šiek tiek dominuojanti proliberalių / kapitalistinių pažiūrų nuomonės čia nėra. - Įdomiausia yra tai, kad konservatyvūs žmonės mano jog yra liberalūs. Iš esmės taip yra todėl, kad jie liberalūs tik tarp tokių pačių kaip jie, o visa kita reikalauja versti - tai netgi sako deklaracijoje. - Kai tuo tarpu tikri liberalai - jiems nerūpi tavo pažiūros, tu turėk jas kokias tik nori, svarbiausia yra kartu dirbti dėl bendro tikslo, t.y. liberalams svarbiausia yra rezultatas, o ne nuomonė.
vytautas50 2020-07-13 09:43
Na ta garsių žmonių deklaracija yra kaip pagalbos šauksmas, perspėjimas kad realiai oficialiai išskyrus liberalią nuomonę nieko kito neliko. Ir tai reiškia judėjimai link absoliučiai vienos nuomonės kuriai paklūsta visi kiti. Jei nepaklūsta tai vienaip ar kitaip sunaikinamai. O kai lieka tik viena "teisinga" nuomonė tuomet kartojasi Hitlerio, Stalino ir analogiškų scenarijus. Tiesiog klasika. Problema tai kad tai pirmą kartą viso pasaulio mastu tik viena "teisinga" liberali nuomonė. Gali būti įdomūs rezultatai. Ir kaip pasibaigs Trumpo kaip kitokios nuomonės atstovo kova su Baidenu kaip liberalios nuomonės atstovu savotiškai lems šio pasaulio tolimesnes perspektyvas. Nors pagal mano pasaulio suvokimą nuo žmonių čia niekas nepriklauso perspektyvoje. Viskas numatyta ir bus taip kaip numatyta.
Arunas1948 2020-07-13 10:20
Prie ko cia visokie liberalai, as noriu normaliai gyventi kad nereiketu islaikyti armija visokiu bezdielniku, nuo to priklauso mokesciu dydis, prie Smetonos mokesciai smauge valstiecius, tie protestavo, Smetona pasaude tada valstieciai su gelemis pasitiko rusus, dabar lietuviai neprotestuoja, jie pabega is Lietuvos. Lietuvos skola isaugo nuo 40 procentu iki 60, tai reiskia kad skolos aptarnavimui reikes ne 1 milijardo euru bet 1,5 o tai pinigai is musu kisenes arba gyvensim dar blogiau, tada komunistines idejos ne uz kalnu.
vytautas50 2020-07-13 10:41
Šituose procesuose Lietuva yra praktiškai niekas. O skolos vis tiek niekas nesiruošia atiduoti nes tai fiziškai neįmanoma ir nerealu. Taip kad reikia skolintis ir kuo daugiau. Pageidautina už kuo mažesnius procentus nes juos mokėti reikia jau visai realiai.