Amerikiečių mokslininkai sukūrė nuotaikos detektorių (Video)

Komentarai Prisijungti

Viršuje:   Seniausi | Naujausi

Strong_Bad 2010-11-05 16:08
Geras daiktas, tik nesupratau as to zalio tasko ant prietaiso. Ar jis keicia spalva keiciantis nuotaikoms? Butu gerai jei keistusi, tada paziuri ir matai ar zmogus nervuotas ar ne ir galima butu privengt galimo konflikto. Kad labai dziaugias, sesoriu kaip ir nereik, tai ir taip aisku Kita verus negerai, kad tas pvz "demo" parodo kas kelia didziausias emocijas ir panasiai, tai pridare tokiu tyrimu paskui padarys koki "produkta" su koncentruotu emocijas dirginanciu kokteiliu.
kitty 2010-11-05 19:46
Tas taskas keicia spalva- kuo tamsesnis-tuo nuotaika niuresne. As renkuos pigia alternatyva- nuotaikos ziedeliai,apyrankes ir tt- bent jau man jis visalaik rodydavo tiesa
tomechek 2010-11-05 22:26
Esame sukūrę panašų prietaisą. Vienas variantas yra integruotas į kompiuterię pelę, matuoja pelės laikymo ir mygtukų spaudimo jėgas, odos varžą, drėgmę, temperatūrą, širdies ritmą. Programinė įranga fiksuoja pelės judesius, visą informaciją analizuoja ir išduoda patarimus iš duomenų bazės. Kitas variantas tvirtinamas ant riešo ir piršto. Veikia panašiai tik patikimiau. Kol kas dar su kabeliu. Taip pat į sistemą integruoti akies vyzdžio sekimas, balso analizė, anketinė apklausa. Atsiradus finansavimui bus galimybė sukurti galutinį produktą.
Arcciss 2010-11-06 18:01
You got to be kidding me Nuotaikos ziedeliai keicia spalva del temperaturos pokyciu.
Nightbringer 2010-12-06 17:58
Dar vienas įrodymas, kad šiais laikas tereikia gerai išdirbti teoriją ir gausį produktą. Tik deja nesupratau, kam to reikia? Taip, medicinoje praverstų, bet paprastam naudojimui, ne. (Iš ,,trailer'o" susidarė toks įspūdis.) Šiaip, šitą aparatą dar daug tektų daug tobulintį, kol jis pralenktų standartinio žmogaus EQ.