Ukrainos portalai sprogo naujienomis, ką „Žalgirio“ sirgaliai padarė su prorusiškais serbais (Video, foto)  (1)

Belgrado „Crvena zvezda“ šių rungtynių ilgai nepamirš.

Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Kaune, vietos krepšinio komandos „Žalgirio“ tribūnose, serbų „Crvena Zvezda“ sulaukė „karšto“ priėmimo. Žinoma, kad serbų klubo sirgalius sieja ilgalaikiai draugiški ryšiai su Rusijos sirgaliais. O ir patys „Crvena Zvezda“ sirgaliai socialiniuose tinkluose neslepia, kad palaiko Rusiją.

Komandų rungtynių metu ​​arenoje vyravo proukrainietiškiausia atmosfera. Lietuvos komandos sirgaliai į rungtynes atėjo su Ukrainos vėliavomis, skandavo Ukrainą palaikančius šūkius, dainavo garsiąją Charkivo dainą apie Rusijos prezidentą Vladimirą Putiną.

Be to, per kėlinių pertraukas organizatoriai arenoje leisdavo ukrainietišką muziką.

Galima drąsiai teigti, kad žalgiriečiai atkeršijo „Crvena Zvezda“ sirgaliams, kurie 2014 metais per rungtynes namuose ​​su „Budivelnik Kyiv“, tribūnose išskleidė didelę Rusijos vėliavą ir sudainavo dainą „Katiuša“.

Lietuvos komanda svečius iš Serbijos įveikė rezultatu 71:66. Aikštės šeimininkų pergalė arenoje sukėlė dar daugiau teigiamų emocijų.