Rolandas Maskoliūnas. Vaikų gimdymas ir lytiniai santykiai XXI amžiuje

Komentarai Prisijungti

Viršuje:   Seniausi | Naujausi

Skeptikas 2010-07-27 18:06
Norėčiau išgirsti kokia kalba kalbės tie žemiečiai, anglų, rusų, vokiečių arba kokie bus papročiai. Manau tamstai reikėjo pagyventi 7-8 dešimtmetį LTSR, kad suprastų kokią nesamone šneki. Viskas rusiškai, idealas - viena tauta RUSŲ! Visi laimingi, nes baigia išnykti ta nesąmonė lietuvių tautelė. PS. Atsiprašau už nuklydimą nuo temos.
Analog 2010-07-27 18:24
+1 Buvo jau tokia viena tauta, nieko nesigavo, tas tiesiog negalėjo "gautis", bet už tą bandymą mes sumokėjom didžiausia kaina, represijom ir pusę amžiaus trukusia okupacija.
Zergas 2010-07-28 09:10
gudruoli,zmogus tai ne rase o rusis,dar vadinama homo sapiens.o rase ir liks rase,kad ir kaip tokie bambukai bandytu ta neigti,juodaodziu,geltonodziu ir baltuju,dar galima prideti raudonodzius(indenai).rasiu ivairove atsirado per tukstancius metu,o neokomunistai bando paneigti evoliucijos procesa taip pasirodydami dar bukesni uz Lenino pasekejus.
bambukas 2010-07-28 14:10
kuo griaučiau žmogus supras, kad "visi skirtingi - visi lygūs", tuo geriau jam bus.
SaliamonXP 2010-07-28 14:41
Ne nu cia tai vapse ziauru... Ir cia jauciu tik tie atvejai kur jau visam laiku suzalotos, o kiek jas ten musa ir psichologishkai zaloja tai isvis neisivaizduoju. Bet ziauriausia ten, kad moterys kitas moteris engia ir zaloja...
AirDog 2010-07-29 01:19
7-8 dešimtmečiai... Buvau ir spaliuku ir komjaunuoliu norėjo padaryt, ale išmetė nepriėmę. Rusų moku laisvai, nors tai ne gimtoji kalba. Žodžiu, tamsta nepataikei. Kol žmonija buvo tamsi, o laikai atšiaurūs, tekdavo burtis į gentis ir kovoti už maistą. Šiais laikais, modernus žmogus žiūri gerokai plačiau į pasaulį ir visuomenę. Ateis laikas (tikiu, kad kažkada ateis jei nesusinaikinsim per WWIII) kai neliks agresorių ir į kitus žiūrėsim kaip į draugus, o ne priešus, tada neliks ir sienų. Ir istorijos mokymasis tam visai netrukdo. Viskas keičiasi ir reikia mokėti prisitaikyti, antraip - išnykimas.
Ričardas 2010-07-29 05:45
Spartoje silpni kudikiai budavo sunaikinami.Taip zyniai buvo sumaste sukurti imperija "be ligu",ar kitaip sakant super imperija..Ar nera pavojaus issigimti musu civilizacijai ir buti jei sunaikintai,jei mes nesugebame ivertinti praeities klaidu?
SaliamonXP 2010-07-29 11:49
Viskas priklauso nuo poziurio. Absoliuti tiesa neegzistuoja, tad ir "pamokos" gali buti suprantamos skirtingai. PS. ateinantis genetic embrio screening'as nelabai kuom ir skirias nuo tu ziniu.