Darbą Norvegijoje susiradęs medikas: atlyginimų skirtumą net baisu lyginti

Komentarai Prisijungti

Viršuje:   Seniausi | Naujausi

simakas 2013-10-04 10:31
labai daug tiksliu pastabu, ypac del beribio ju snekejimo apie viska ir kartais sunkiai priimamos informacijos..
Arthuras 2013-10-04 10:56
Kainų skirtumus dar baisiau lyginti...
- 2013-10-04 12:03
Mane nustebino novergiškos medicinos kritika.
arduain 2013-10-04 12:49
Nėra ta Norvegija joks rojus, kaip gali pasirodyti. Patys veža cigaretes ir alkoholį iš Danijos ar Švedijos - kainos nesveikos. Bet šiaip vaizdelis nupieštas daugmaž teisingai - pakliuvęs jautiesi kaip visiškai nieko nesuvokiantis - nuo kalbos barjero iki kainų parduotuvėje ir jų gyvenimo bei mąstymo būdo. Paskui pripranti. Sakyčiau, jie turi nesveikai atsparius genus - ir šalčiui ir šiaip, aiškus paveldas iš protėvių. Net moterys atrodo, kaip vyrai. Nors jaunimėlis intensyviai gadina tuos savo gerus genus. Dėl daktarų. Vienas ten pažįstamas gyrėsi nusipirkęs nebrangiai iš gydytojo veik naują mašiną ir tik dėl to, kad tam jau nebuvo jos kur dėti - garaže ir taip kelios mašinytės stovi. Tai komentuoti čia nėra ką.
Simplicity 2013-10-04 13:37
Mano įspūdžiai iš Norvegijos kiek kitokie. Panos ten tokios, kad mūsiškėms iki jų labai toli Kol nepabuvojau Osle, irgi maniau jog visos skandinavų moterys baisiai vyriškos. Paviešėjus keletą dienų, nuomonė kardinaliai pasikeitė. Nekilo jokių problemų bendraujant su praeiviais, padavėjais ar pardavėjais— praktiškai visi kuo puikiausiai kalbėjo angliškai. (Gal kiek sunkiau sekėsi žilagalviams autobusų vairuotojams )
justice3000 2013-10-04 18:31
Labai labai tikslus pastebejimai. Ypac del plepumo, pradzioje kol kalbos nemokejau, jauciaus kaskarta taip lyg kazkas labai rimto vyktu. Bet kai galu gale pradejau suprast apie ka kalba ir kaip tai pateikia - daznai sau tesiog susijuokiu
Nerkashis 2013-10-04 21:43
Nzn kur Simplicity radai gražių mergų. Gal ant emigrančių buvai papuolęs Tiek norgėj, tiek Švedijoj nemačiau gražių. Kaip ir daugelis sako - labai jau vyriškos. Straipsnio herojus nupiešė tokį norvegų paveikslą, kokį ir aš pats susidariau ten būdamas. Susikalbėti lengva, nes beveik visi kalba angliškai. Be to jų kalba nėra labai jau sunki.