Mįslingasis visatos išsirikiavimas: kvazarų juodosios skylės lygiuoja ne tik tarpusavyje, bet ir visatos struktūros atžvilgiu (Video)

Komentarai Prisijungti

Viršuje:   Seniausi | Naujausi

m4nkind 2014-11-21 20:10
na gal visgi yra kazkokia tvarka toi visatoi, ner bardako kaip visi isivaizduoja
arduain 2014-11-21 22:09
Jeigu tau atrodo, kad kažkas nutiko atsitiktinai, reiškia nematai bendro vaizdo. Atsitiktinumų nebūna. Viskas seka logine grandine, nuosekliai ir neišvengiamai. Kartais tai kelia šiurpulį, nes supranti, kad tikras žinojimas kažkur anapus.
kiesza 2014-11-22 19:43
Neegzistuoja joks anapus, joks šiapus, tiesiog šiai dienai žinom tiek, kiek žinom. O kas šiandien atrodo anapus rytoj gali buti jau apskraidyta ir apgyvendinta
arunasmil 2015-01-09 14:56
Mokslininkai kada nors sužinos, kad visa visata yra viso labo tik kamuolys - labai gražus, kabantis virš mažesniojo stalo viename iš kambarių pas Dievą Tėvą. Religiją nėra akla, nes religija atveda iki Dievo, o Dievas praveria dvasines akis ir ausis. Saulė nėra paprastas kamuolys, o žiedas ugnies saugo viduje gyvenamą planetą kurioje taip pat gyvena žmonės (ne žemės žmonės) Viskas valdoma ir kiekvienas Saulės pliūpsnis taip pat. Viską valdo Saulėj III Dievo asmuo Šventoji Dvasia. Ir Jis - toks pats iš pažiūros jaunuolis kaip ir mes. Nustebsite, kad kiekvienoj visatos saulėj yra tas pats. O šios kosmose skriejančios didžiulės planetos tik brangakmenių gamyklos - statybinė medžiaga III dangaus buveinėms...
salemas5 2015-01-09 16:02
tu rimtai susikurei accounta vien tam, kad parasytum paistaliojimus apie savo dievus tevus ir kitas religines blevyzgas?