Stirną išgelbėję vaikinai: iš karto žinojome, ką reikia daryti (Video)  (0)

Praėjusią savaitę Šiaulių rajone žvejoję jaunuoliai, pastebėję nuo užšalusio ežero niekaip negalinčią nueiti stirną, nepasimetė. Jie greit suprato, kad bejėgiui gyvūnui reikia pagalbos ir tvirtai apglėbę spurdančią stirną ją nunešė ir paleido ant kranto.

Gelbėjimo operaciją nufilmavęs Mantas filmuotą medžiagą įkėlė į socialinį tinklą „Facebook“ ir ten ji sulaukė milžiniško populiarumo.

Mantas sakė, kad stirną jis su broliais pamatė Dirvonėnuose, ant Paežerių ežero ledo. Praėjusią savaitę bežvejodami vaikinai pamatė įtartiną objektą ir geriau įsižiūrėję suprato, kad tolumoje – į bėdą patekusi stirna.

„Maždaug per pietus su broliais žvejojome ant ledo ir iš toli matėsi į eketę įkištas nendrių kuokštas. Turbūt žvejai pasižymėjo žvejybos vietą ir šalia jos kaip juodas taškas gulėjo stirnaitė. Mes jos iš karto nepamatėme. Pagalvojome, kad ten koks daiktas. Iki jos buvo maždaug puskilometris. Bet galiausiai pamačiau, kad sukinėjasi galva“, - pasakojo devyniolikmetis vaikinas.

Netrukus jis pamatė, kad gyvūnas nesėkmingai bando atsistoti, bet to padaryti jam niekaip nepavyko, kadangi ledas buvo labai slidus.

Kaip tik tada Mantas pasakė broliams, kad stirnai reikia padėti. Ir jie visi kartu patraukė prie bėdos ištikto gyvūno.

„Broliai neprieštaraudami nuėjo su manim. Stirna svėrė nedaug, nes buvo jauna. Tačiau ji smarkiai spardėsi. Mačiau straipsnį, kuriame buvo nuotraukos, kaip aplinkosaugininkai nešė stirnas už kojų ir virš galvos jas laikė. Man tai nebuvo labai gražu. Todėl ėmėm dviese. Nešdami prilaikėm, kad nesispardytų“, - pasakojo Mantas.

Vaizdo siužetas

Aut. teisės: Grynas.lt
Grynas.lt
Autoriai: Tomas Janonis

(63)
(0)
(63)

Komentarai (0)