Pribloškė ir visko mačiusius: varnos įsimylėjo mažą mergaitę  (2)

Daugybė žmonių myli paukštelius, kurie atskrenda į jų sodą, tačiau labai retas atvejis, kai šis jausmas būna abipusis. Vienai mažai mergaitei labai pasisekė. Ji maitina varnas sode, o jos už tai jai neša dovanas, skelbia BBC.

Aštuonerių metų Gabi Mann surinko jau visą kolekciją tokių paukščių dovanų ir jai tai yra brangiausia, ką ji turi: „Jūs galite pasižiūrėti, tačiau nieko nelieskite“, - sakė ji. Plastikinėje dėžutėje laikomi maži daiktai, kuriuos mergaitei atnešė paukščiai. Kiekvienas daiktelis priskirtas konkrečiai kategorijai ir laikomas su panašiais daiktais. Mažai mergaitei šie daiktai yra vertingesni už auksą. Mergaitė pati savo kolekcijos nepildė. Kiekvienas daiktas buvo atneštas varnų kaip dovana. Ji rodo į perlų spalvos širdį: „Ši dovana man pati brangiausia, nes ji parodo, kaip jie mane myli.“ Mergaitės draugystė su varnomis prasidėjo atsitiktinai, kai jai buvo ketveri. Ji dalijosi savo priešpiečiais su paukščiais autobuso stotelėje. Greitai varnos prie to priprato ir tuo laiku jau laukdavo mergaitės ir maisto.

Žinoma, mergaitės mama nežinojo, kad varnos sulesa didžiąją dalį jos pietų. Dabar savo kieme mergaitė lesina paukščius visuomet: jiems yra ir vandens, ir maisto. Lesykloje visuomet yra riešutų, kuriuos lesa varnos. Netrukus tuščioje lesyklos vietoje pradėjo atsirasti visokie daiktai, taip varnos atsidėkodavo vaikui. Tos dovanėlės turėjo būti pakankamai mažos, kad tilptų paukščiams į snapą. Ji pasakojo, kad vieną kartą tai buvo mažas metalo gabaliukas, kuriame buvo užrašas: „geriausia“. Mergaitė netgi yra pasidariusi vėrinį iš šių dovanų.

Aut. teisės: Grynas.lt
Grynas.lt
Autoriai: Birutė Davidonytė

(86)
(3)
(83)

Komentarai (2)