Kraują stingdantis nutikimas: virš galvų skriejantis banginis (Video)  (0)

Grupė kanojininkų plaukė Monterio įlankoje, Kalifornijoje. Banginiai pradėjo supti turistus. Kanojininkai labai nudžiugo ir buvo įsitikinę, kad banginiai tiesiog žaidžia, tačiau netrukus vienas iš jų pašoko į orą.


Atlikdamas tokį manevrą gyvūnas vos neužkrito ant žmonių. Incidentą su filmavimo kamera užfiksavo banginių stebėtojas Laris Plantas, rašo dailymail.co.uk.

Vaizdo įraše matoma kaip du drąsūs kanojininkai prie banginio priplaukė labai arti. Gali būti, kad dėl to banginis sunerimo ir nusprendė pagąsdinti turistus. Laimei viskas baigėsi gerai, gyvūnu pasigrožėti iš arčiau nusprendę žmonės liko sveiki.

Kanojininkai stebėjo stambius jūros gyvūnus, kurie visiškai nebijojo žmonių. O dviems iš jų netrukus teko patirti daug adrenalino. Jie nieko negalėjo padaryti, kaip tik stebėti 30 tonų sveriantį gyvūną ore.  Staiga vaizdo įraše tarp krentančio banginio sukeltų bangų kanojininkai išnyko. Vis dėlto kanoja po kelių sekundžių išniro su nenukentėjusiais turistais.

Anot specialistų banginiai šioje įlankoje atplaukia maitintis. „Visada smagu plaukioti kanojomis tarp žaidžiančių banginių, kol kuris nors neužkrenta ant tavęs“, – sakė tinklapio „Sanctuary Cruises“ atstovai.

Aut. teisės: Grynas.lt
Grynas.lt
(30)
(0)
(30)

Komentarai (0)