Norvegai skelbia įminę Bermudų trikampio mįslę: atsakymas slypi vandenyno dugne

Komentarai Prisijungti

Viršuje:   Seniausi | Naujausi

Robkinas 2016-03-18 09:59
Šita mįslė įminta jau prieš porą metelių buvo. Anokia naujiena kaip ir...
Algucis R 2016-03-19 19:19
Nesąmonė. Labai jau išmaniai vyksta tie sprogimai, jokių liūdininkų, nei iš lėktuvų nei iš kosmoso, ar bent jau iš tolo mačiusių ir išgyvenusių jūreivių neliko. Man labiau patinka ta versija, kad B. trikampis randas uraganų susidarymo zonoj, o judėjimas ten intensyvus nuo Kolumbo laikų. Teritorija gana didelė, pagal plotą Baltijos jūroj manau žūsta daugiau.
rwc 2016-03-20 01:43
Būtent! Prieš „sprendžiant mįslę“, reiktų patikrinti, ar ta mįslė apskritai yra: paskaičiuoti avarijų skaičių vienam laivui/lėktuvui kelionės valandai, sugrupuoti pagal meteorologines sąlygas ir palyginti su kitais intensyvios veiklos regionais. Tikrai, ir tokioj baloj kaip Baltija, kurią su valtim perplaukt gali, iš radarų dingsta tai kokia jachta, tai lėktuviukas. Žodžiu, tipiškas delfi.lt clickbait.
zet 2016-03-20 02:32
apie tai jau pries 10 metu rase.
Westside7 2016-03-20 12:05
Visi populiariausi mitai turi savo priešistorę ir logišką paaiškinimą,bet kažkodėl dalis žmonių renkasi visokias anomalija.lt tipo "paslaptis" ar kitokį š.... jei teisingai pamenu yra taip: 1.kaip aukščiau kažkas minėjo,bermudų trikampis,nėra ta vieta,kur statistiškai transportas dingsta dažniau nei bet kur kitur. 2.Judėjimas,ten yra veikiausiai labiau kontroliuojamas atsižvelgiant į susikertančias dvi sroves,Šiltają ir antarktinę šaltają,dėl ko ten tikrai dažnesnės stiprios audros ir tt.. 3.Šis mitas atsirado antrojo pasaulinio karo metais,kai vieną naktį negrįžo bene 3 ar 4 USA žvalgybiniai lėktuvai pakilę iš bazės Kuboje. 4.Ir kaip ir posakis "slepia galvas kaip strutis smėlyje" ar "Didžioji kinų siena yra vienintelis matomas žmogaus sukurtas objektas iš kosmoso" buvo pavartoti tam tikrų atitinkamas pareigas einančių žmonių,todėl visuomenė per žinisklaidą gana lengvai ir pasigavo šiuos mitus kaip realius. Surašiau,kaip prisimenu.Bet įdomu būtų toks straipsnis,paaiškinantis mitų kilmę tech.lt.